Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Slavi каза:

Скъпа, на твоята зодия отговаря ето този трак

 

10 фена от рамания с много зор му нашлякахме 20 милиона гледания. 

Какво мислиш за този трак и един от най добрите клипове на Пресли последните години? 

Повече тази ми харесва:

Колегата ми- пицар ходил на Откриването на клуб Плей в Бургас в петък на Анелия, снимал се с нея обаче вика нямало много хора. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 29 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Защото за нея знаем с кой си ляга. Публична тайна е, че 90% от чалгарките са държанки на мафиоти, които пак източват нечии пари, трафиканти са на наркотици, сутеньорстват и склоняват към проституция или правят други незаконни действия (включително любимката ни).

Тя не е просто обвързана с кой да е мафиот, а дефакто лидерът на мафиотите и организираната престъпност, най-корумпираният и нечестно богат мъж в България и както е видно го изцежда до стотинка, без грам да и дреме за щетите които нанася. Абе за линч е, който няма да получи защото сме в държава на балъци. 

Преслава не попада в тази категория, защото е работохоличка, неизлизаща от клубовете и винаги се е опитвала да се издържала сама. Освен това е пестелива, нещо много рядко за фолк изпълнител.
 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никаква разлика между Цура и Преса. Даже предпочитам Цура - като ще е с престъпник, да е с най-успешния! И двете не заслужават да си метна лайното по тях, де.

Да дърпат!

 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

А аз за Златка Райкова и тъкмо почнах да пиша, че това е адски пошло за следродилна снимка.

Докат не видях коя е, реших че Златка е пуснала снимка от родилното ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есен 2018 се оказа най-силният период за чалгата в последните години. Всички хитове още влизат в дневният чарт на popnable.

 

#35 - Феноменален - 28.2К

#56 - Името ти - 19.4К

#71 - Да гори в любов - 16.7К

#91 - Въртележката - 13.4К

#94 - Грешка беше - 13.3К

#98 - Мило мое(Максим) - 12.7К

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Уникална Джен. Наистина фразата е била с многоточие.💕

20191006_122947.jpg

Чака Анастасия Мавродиева, която е в болница, за текст...😣

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Есен 2018 се оказа най-силният период за чалгата в последните години. Всички хитове още влизат в дневният чарт на popnable.

 

#35 - Феноменален - 28.2К

#56 - Името ти - 19.4К

#71 - Да гори в любов - 16.7К

#91 - Въртележката - 13.4К

#94 - Грешка беше - 13.3К

#98 - Мило мое(Максим) - 12.7К

 

"Яко ми е" вече е изпаднала??

преди 4 минути, mitak_94 каза:

Чака Анастасия Мавродиева, която е в болница, за текст...😣

Неееее.😥😥 Това означава че ще чакаме още много за духовна храна от Джени,а на мен ми писна да чакам!!  Да си използва таланта и веднагически да започва да пише!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , GSA каза:

Райнуш пусна албум тази година доста преди Петя, така че едва ли от нея е чула. За него сигурно само ние си разбрахме де. Никаква реклама от нейна страна. Евала правя на Преслава в това отношение, така се продава албум, а нашата лежи на стари лаври. Трябва маркетинг и постоянство!

А и от Райна абсурд нов поп-фолк албум в следващите 4-5 години. Според мен го каза, защото уж подготвя и фолклорен, който вече е по-реалистичен. И много тънко се измъкна за “Размазания грим” и “5-6 минути”. Какво и пречеше да ги представи с клипове, след като излезна албума? Мързел голям! Само оправдания и обещания за повече продукция ама йок. После защо нямала участия, ами трябва постоянство и силен екип, които да те напътстват правилно, а не както в “А бях ти казала” цял форум чухме няколкото пискливи тона, които дразнят, а заобикалящите я (уж професионалисти) - не. 

Да видим декември какво ще представи, ако не я остави за догодина!

Зайка каза, че пак щяла да пуска. И на мен ми се стори нелепо, впредвид, че преди година пусна такъв, а засега има реално една песен за нов. Дори и да не бяха клипове на Размазания и Минутите, то поне някакви лирик видеа или лайв версии. 

Иначе си прав зс Преса. Много добра стратегия от нейна страна. Рекламира си албума нон стоп в инстаграм, от където често и жълтите медии черпят новини. Първо пусна новите песни с лирик, а сега с лайв версии. Непрекъснато прави някакви игри и колажи пак свързани с албума, а и има честа лайв връзка с феновете, което все още малко певици го правят. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

"Яко ми е" вече е изпаднала??

Неееее.😥😥 Това означава че ще чакаме още много за духовна храна от Джени,а на мен ми писна да чакам!!  Да си използва таланта и веднагически да започва да пише!

Ами то в крайна сметка така ще стане, ако няма кой. :D Пък и не е казано, че ще пусне тази с текст от Мавродиева сега. Няколко песни са, така че която стане първа.😈

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, mitak_94 каза:

Чака Анастасия Мавродиева, която е в болница, за текст...😣

Предлагам да отива направо в болницата при нея да творят. Ще мачка с безскрупулност. ❤️

  • Haha 8

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

Ами то в крайна сметка така ще стане, ако няма кой. :D Пък и не е казано, че ще пусне тази с текст от Мавродиева сега. Няколко песни са, така че която стане първа.😈

Аз съм алчен и искам всичките наведнъж.😋

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Аз съм алчен и искам всичките.😋

 

В сряда мисля да направим една среща в Илюжън, за да разкаже по-подробно за бъдещите си творчески планове.:D😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

 

В сряда мисля да направим една среща в Илюжън, за да разкаже по-подробно за бъдещите си творчески планове.:D😂

Точно така!! Срамота е в година,в която дори Андреа е по-продуктивна,Джен да остане само с 2 песни. Преди пускаше нова песен на всеки 3-4 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Точно така!! Срамота е в година,в която дори Андреа е по-продуктивна,Джен да остане само с 2 песни. Преди пускаше нова песен на всеки 3-4 месеца.

Е, другата година ще навакса.😂😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяте ли си Мавродиева пребледняла, посиняла, прикована на болничното легло. Джен влиза с широка усмивка, букет цветя и кутия бонбони. Мавродиева с последни сили се протяга, за да вземе даровете, а Джена я отсича:

-Мило, не са за теб. На теб ти нося тефтер и химикал! 

 

:laughing:

  • Haha 6
  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, xroflx9 каза:

"Яко ми е" вече е изпаднала??

Да.😫

Тя вървеше наравно с "Феноменален" и правеха двойно повече от другите. Може да се е показвала под оригинала на Дора и сега като я изтриха отиде и якото.

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Представяте ли си Мавродиева пребледняла, посиняла, прикована на болничното легло. Джен влиза с широка усмивка, букет цветя и кутия бонбони. Мавродиева с последни сили се протяга, за да вземе даровете, а Джена я отсича:

-Мило, не са за теб. На теб ти нося тефтер и химикал! 

 

:laughing:

😂😂😂

Джени е страхотна, не би го направила!🥰

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Представяте ли си Мавродиева пребледняла, посиняла, прикована на болничното легло. Джен влиза с широка усмивка, букет цветя и кутия бонбони. Мавродиева с последни сили се протяга, за да вземе даровете, а Джена я отсича:

-Мило, не са за теб. На теб ти нося тефтер и химикал! 

 

:laughing:

Уникална е Джени,определено е новата ми топ любимка понеже другите ми две любими руси пачи се изложиха.😥 А пък и Джен е истински човек на изкуството-писала си е и песни,и текстове..само клипове още не си е снимала,но смятам че и това време ще дойде и ще бъде нещо епично.💕

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Уникална е Джени,определено е новата ми топ любимка понеже другите ми две любими руси пачи се изложиха.😥 А пък и Джен е истински човек на изкуството-писала си е и песни,и текстове..само клипове още не си е снимала,но смятам че и това време ще дойде и ще бъде нещо епично.💕

Кои са ти любимки? Андреа и коя друга? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Ее, Тити е сладка. Очаквам да скандализира с дует с Джени. 😂

Ние Джени я гласим с дует с Мира,понеже искаме да гледаме зъби.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси мачка! За последните 3 месеца е значително по-търсена в Гугъл дори от Азис, който традиционно държи първенството сред фолк изпълнителите. Определено това е нейната година. Дори и без да си оперира носа щеше да има голям успех, предвид силните песни и албума.

image.png.c0a989b082893dc1fe57bf753a8dbe55.png

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...