Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

А! Ама чакай малко... има още 3 месеца до края на годината.

С Миро и Галена бяхме преди дни при Ходжа Адем в Ръжево Конаре. Имаше баене за мегахит. :3fdb8960598fa63e:

Ами по принцип е така, но предполагам песента им с Галин ще е нещо грандиозно. Въпреки, че Преса рядко е със силни дуети. Но все пак Галин ще е оставил някой силен трак за дует. На дали ще си хаби патрон като Преса за някой флоп. 

Галена само кючек може да я спаси. :D Нали имаше някаква Стоп. Може и да я пусне. Кво я пази толкова. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, THE IIconic каза:

Ти гледай Fast, да не те банне за обида към Джексън- урода!

Не знам ама как може Преслава да не държи на качеството. Пусна един албум ей така отгоре отгоре и дори я мързи клипове да направи ами пуснала някакви ТВ версии от участия- мързел голям и ако това на феновете й им стига- винаги предлага нещо претупано.  То да е яд да я гледаш Преслава- резил голям. 

А Райна ще снима новия си клип със същия млад режисьор, който е снимал "А бях ти казала. Добре й се получават нещата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Преслава, тя е бита карта. Ако ходя на концерНа на Планета ще е само заради Рашия. Жената предлага качество и новаторство, каквото този бранш от години не беше виждал.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Не знам ама как може Преслава да не държи на качеството. Пусна един албум ей така отгоре отгоре и дори я мързи клипове да направи ами пуснала някакви ТВ версии от участия- мързел голям и ако това на феновете й им стига- винаги предлага нещо претупано.  То да е яд да я гледаш Преслава- резил голям. 

А Райна ще снима новия си клип със същия млад режисьор, който е снимал "А бях ти казала. Добре й се получават нещата. 

Жива да я оплачеш, завалията!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Абе Преслава, тя е бита карта. Ако ходя на концерНа на Планета ще е само заради Рашия. Жената предлага качество и новаторство, каквото този бранш от години не беше виждал.

Каза, че се е сдобрила с Бийбър и може да са на Титаник на път за Щатите

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Каза, че се е сдобрила с Бийбър и може да са на Титаник на път за Щатите

Дано не потъне, че с него отиде и единствената ни успяла певица по света. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе Преслава, тя е бита карта. Ако ходя на концерНа на Планета ще е само заради Рашия. Жената предлага качество и новаторство, каквото този бранш от години не беше виждал.

Нали знаеш, че Рашия там ще е сред публиката. На първа линия, молейки се на всяка, която се появи на сцената да я вкара в Пайнер:laughing:

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Нали знаеш, че Рашия там ще е сред публиката. На първа линия, молейки се на всяка, която се появи на сцената да я вкара в Пайнер:laughing:

Тя беше молила Кама за дует. Щяло да е сензация!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Slavi каза:

 

Знам, че като фен на Галена не  ти я приятно при доминацията на Галена от първата половина на годината, нещата да завършат в полза на Преслава, но хитрата сврака изигра добре картите си с албума, пластичните и Пиян. Освен това чакаме и дует с Галин, който съвсем ще я затвърди като лидера на 2019.

Не, според мен няма изявен лидер и затова няма какво да ме дразни. Сигурен съм че топ 3 на Галена (Сърце, Добре ли си, Паника) е по-силен от топ 3 на Преслава(Изтрезняваш ли, Пиян, Не те забравям). Албумът на Преслава да се води престиж, защото рядко се пускат, че и с нови, но няма кой знае какъв успех. Топ 3 тази година са Емилия, Галена и Преслава. Може доста да спорим коя е най и никой няма да е 100% прав.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не, според мен няма изявен лидер и затова няма какво да ме дразни. Сигурен съм че топ 3 на Галена (Сърце, Добре ли си, Паника) е по-силен от топ 3 на Преслава(Изтрезняваш ли, Пиян, Не те забравям). Албумът на Преслава да се води престиж, защото рядко се пускат, че и с нови, но няма кой знае какъв успех. Топ 3 тази година са Емилия, Галена и Преслава. Може доста да спорим коя е най и никой няма да е 100% прав.

Емилия е най. Дуетите ис Денис могат да я хранят до средата на 2020. Тотални хитове. Иначе ако трябва да наредя песните на Преслава и Галена в топ по успех, то обективно би било така:

1.Добре ли си

2.Пиян

3.Изтрезняваш ли

4.Паника

5.Не те забравям

6.Сърце

Вероятно не би бил съгласен с 5то и 6то място, но след няколко месеца пак ще си говорим. А и ти нямаш толкова преки впечатления, защото не си в бг. 

Не бих казал, че албума на Преслава е само за престиж. Вече има отявлен хит. Освен това нямаме информация как върви като продажби, за да говорим наизуст. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Не знам ама как може Преслава да не държи на качеството. Пусна един албум ей така отгоре отгоре и дори я мързи клипове да направи ами пуснала някакви ТВ версии от участия- мързел голям и ако това на феновете й им стига- винаги предлага нещо претупано.  То да е яд да я гледаш Преслава- резил голям. 

А Райна ще снима новия си клип със същия млад режисьор, който е снимал "А бях ти казала. Добре й се получават нещата. 

Не беше ли Райна тази, която пусна албум с 3 нови песни и го заряза с 1 слайдшоу и никаква реклама? Преслава качи lyric видеа на всичките нови песни, снима им ТВ версии за да се излъчват и ги пее по участия. Т.е прави всичко възможно да ги наложи. И това ако е мързел, здраве му кажи. Не винаги всичко опира до видеореализацията. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Не беше ли Райна тази, която пусна албум с 3 нови песни и го заряза с 1 слайдшоу? Преслава качи lyric видеа на всичките нови песни, снима им ТВ версии за да се излъчват и ги пее по участия. Т.е прави всичко възможно да ги наложи. И това ако е мързел, здраве му кажи. Не винаги всичко опира да видеореализацията. 

Айде, айде. Ако беше гледал Автограф, щеше да видиш, че Райна не е могла да клипира Размазания грим и затова я пусна в слайдшоу и че не е попадала на песни, които да я грабнат. Но ето,че Зле те чувам и Бразилка й се получиха, а новата й песен я искат по няколко пъти на участия. Освен това Райна ще се реваншира с още една нова песен с клип, ще снима и ТВ версии на новите фолклорни песни за новия й фолклорен албум и то не такива измислени ТВ версии като на Преслава номера да мине, а нейните фолклорни клипове са винаги с кеф да ги гледаш и също и попфолк албум със смислени чувствени песни. Тъй че Райна много повече се старае от Преслава, която винаги претупва нещата и се окепази за цял живот. Жалко за детето й. 

Освен това лично шефа на Пайнер е избрал за Райна песен за България тя да я изпее за новия й фолклорен албум, макар че преди години е бил против да пее фолклор, но сега вече той е на друго мнение като вижда, че нещата й се получват. 

Докато Преслава не прилича на човек вече поне преди беше хубава, то сега Райна младее и хубавее все повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година Коце беше в Планета Пайнер Бургас на 21.12 като ходих и беше много яко и после като се видяхме и бях при него. Сега тази година е на 21 декември ама в Плей. Пак ще завърша годината с него.

От 6 септември с Трио БИК като беше при нас и аз бях там и при него дето нямаше излизане после при него, сега чак на 20 декември ще идва, а Анелия 2 пъти ще идва. 

CLUB PLAY 2019.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма омръзване, НЯМА ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 4
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...