Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Stela каза:

20190913_193410.jpg.16144f93f53297ff33ba4fe4c8e47b88.jpg

Този по-гнусен не може да бъде. Преслава какво толкова харесва на компанията му... 

Мило, имам чувството, че деня ти минава ровейки из профилите на Преслава по социалните мрежи, четейки жълтата преса за Преслава, мислейки за мъжа и носа и. 90% от коментарите ти са за Павел, носа и, приятелите и, а от време на време и за кариерата и. Каква е тази мания. Надминаваш дори феновете и. 

Ето как работи магията на Преслава върху населението. Хората стават с мисълта за нея. 

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Мило, имам чувството, че деня ти минава ровейки из профилите на Преслава по социалните мрежи, четейки жълтата преса за Преслава, мислейки за мъжа и носа и. 90% от коментарите ти са за Павел, носа и, приятелите и, а от време на време и за кариерата и. Каква е тази мания. Надминаваш дори феновете и. 

Ето как работи магията на Преслава върху населението. Хората стават с мисълта за нея. 

То да беше само Преслава..при Андреа е същото. По-запозната е и от мен за снимките й.😥

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, потребителка се занимава с певица в музикален форум, а вие се занимавате с потребителката. 

Познайте кой е по-долу в хранителната верига. 😝

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Галена има три хита тази година - и на трите сме виждали бесните реакции по участия и в клубове, където не е гост-изпълнител. Единият е най-гледаната пайнерска песен за 2019, другият скоро ще направи 10 млн., третият също ще направи 10 милиона и е в ТОП 3 на хитовете на лятото.

 

Няма да ми мине - 16.3М.

Предлагам да изчакаме първо да я мине.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Няма да ми мине - 16.3М.

Предлагам да изчакаме първо да я мине.

"Добре ли си" има 14,7 милиона, а излезе по-късно.  Мислиш ли, че няма да я мине? 

Между другото как ги събра тези гледания? Аз виждам основния клип с 13 милиона + още два. Един с около 300К и един с около 200. Другите са с някакви смешни гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Няма да ми мине - 16.3М.

Предлагам да изчакаме първо да я мине.

Ейй, начи ко са зафащаш, виж, че никой не обърна внимание. :1000(29): Не очаквах, че има толкова.

Аз мисля, че ще я мине на 100%. Ти на какво мнение си? 

Песента популярна ли е при вас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://popnable.com/bulgaria/songs/178971-galin-lidia-nyama-da-mi-mine

Доказателство за изтрития клип на Няма да ти мине с 2 милиона. 

 

Иначе за България Няма да ми мине е с 12 милиона, а Добре ли си с 9,5 милиона. Никакъв шанс да я мине до края на годината впредвид, че дневнста разлика е 10ка.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

https://popnable.com/bulgaria/songs/178971-galin-lidia-nyama-da-mi-mine

Доказателство за изтрития клип на Няма да ти мине с 2 милиона. 

 

Иначе за България Няма да ми мине е с 12 милиона, а Добре ли си с 9,5 милиона. Никакъв шанс да я мине до края на годината впредвид, че дневнста разлика е 10ка.

9,5М от 12М на официалното клипче или от 15М дето има общо?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгвай си е с 13 250 000 + изтритите клипове за които има данни. Вероятно са и повече, но можем само да гадаем. 

Много добре! 

 

Акула пък е с около 12 200 000 + засечените изтрити. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

9,5М от 12М на официалното клипче или от 15М дето има общо?

Ами мисля, че ютуб ги засича всичките, защото често в класацията песните не са с официалните видеа. Добре ли си до скоро беше с клипа от гранд например. В твоите очи пък с аудио версията от канала на Деса, която има мизерни гледания. А и Няма да ти мине няма как всичките и 13 милиони да са от БГ. По принцип средно 1/4 от гледснията са от чужбина на чалгите. При Добре ли си коефицента е доста по различен впредвид участието на Миле и стотиците коментари от чужбина. Иначе бг попа почти целия им трафик е от бг. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ейй, начи ко са зафащаш, виж, че никой не обърна внимание. :1000(29): Не очаквах, че има толкова.

Аз мисля, че ще я мине на 100%. Ти на какво мнение си? 

Песента популярна ли е при вас?

Ще я мине най-късно до началото на декември според мен. 

При нас тази година нито една от тазгодишните чалга песни не е никакъв хит. Нито се пускат по клубовете, нито съм чул да се слушат. Често пускам чалга на компанията и единствено "Сърце" им хареса. Не си падат по мазното..

Иначе @Stela "Няма да ми мине" има изтрито клипче с 2/2.1М. Обаче сега се сетих и за изтритото с 500к на "Феноменален". От три клипчета има към 17.5М. Демек по-малко и от милион е реалната разлика с "Да гори в любов", която се топи с 300-400к на месец.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Ще я мине най-късно до началото на декември според мен. 

При нас тази година нито една от тазгодишните чалга песни не е никакъв хит. Нито се пускат по клубовете, нито съм чул да се слушат. Често пускам чалга на компанията и единствено "Сърце" им хареса. Не си падат по мазното..

Иначе @Stela "Няма да ми мине" има изтрито клипче с 2/2.1М. Обаче сега се сетих и за изтритото с 500к на "Феноменален". От три клипчета има към 17.5М. Демек по-малко и от милион е реалната разлика с "Да гори в любов", която се топи с 300-400к на месец.

Аз на "Добре ли си" от 4 клипчета ги изкарвам 15.045 млн. Има и други клипчета, но са с под 20К гледания.

На песента на Галин ги изкарвам 14.220 млн. Сигурен ли си, че клипчето от линка, дето би следвало да е доказателство, е било с 2 млн.? Щото като цъкнеш, пише само че някаква седмица било направило 10К.

И аз съм оптимист. Декември идват празници и фирмени партита, на Галена песента ще върви повече на такива събития. Помниш миналата година какво стана по празниците. :thumbup:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Аз на "Добре ли си" от 4 клипчета ги изкарвам 15.045 млн. Има и други клипчета, но са с под 20К гледания.

На песента на Галин ги изкарвам 14.220 млн. Сигурен ли си, че клипчето от линка, дето би следвало да е доказателство, е било с 2 млн.? Щото като цъкнеш, пише само че някаква седмица било направило 10К.

И аз съм оптимист. Декември идват празници и фирмени партита, на Галена песента ще върви повече на такива събития. Помниш миналата година каква стана по празниците. :thumbup:

Отвори си очичките, че освен Галенче, за друго не щъкат. 

Screenshot_20190913_215358_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Аз на "Добре ли си" от 4 клипчета ги изкарвам 15.045 млн. Има и други клипчета, но са с под 20К гледания.

На песента на Галин ги изкарвам 14.220 млн. Сигурен ли си, че клипчето от линка, дето би следвало да е доказателство, е било с 2 млн.? Щото като цъкнеш, пише само че някаква седмица било направило 10К.

И аз съм оптимист. Декември идват празници и фирмени партита, на Галена песента ще върви повече на такива събития. Помниш миналата година каква стана по празниците. :thumbup:

100% съм сигурен че мина 2М. Няма съмнения. Някой може да пази и снимка.

Април - 27к

Септември - 26к

Screenshot-20190913-111129-Chrome.jpg

Никога не съм се радвал повече за успех на Галс.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

100% съм сигурен че мина 2М. Няма съмнения. Някой може да пази и снимка.

Април - 27к

Септември - 26к

Screenshot-20190913-111129-Chrome.jpg

Никога не съм се радвал повече за успех на Галс.

Ето това си е успех на Галена, който няма как да се оспори, а не песни, които са фийтове или с балкански звезди. Хората все още си я слушат. Най големия и самостовтелен хит последната петилетка. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли когато ФИКИ мачкаше с тракове?

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, моля ви се. Не превръщайте и тази година в копие на миналата. "Добре ли си" ли ще е тазгодишната "Шефка", на която ще носите вода от девет кладенеца и ще смятате хиляда изтрити клипчета, за да й докарате някаква измислена първа позиция?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...