Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

В момента Преслава дърпа повече, но тя пусна албум на има няма седмица. През по - голямата част от година Галена беше по - напред музикално имам предвид. Според мен, Преслава ще я мине до края на година. Първо е по - продуктивна и второ, някак си се е заела да си налага песните. Но за първите шест месеца Галена беше по - напред. Това е моето мнение ;)

Подкрепям с две ръце. Няма 2 мнения по темата. Галена имаше по силно първо шесмесечие и поради Феноменален, която се разви през 2019.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тази и на мен ми е любима. Нека през този звезден трак проследим развитието на чалгата през погледа на най - големите:

1. Три кила банани (1993)
2. Искаш ме (2004)

3. Галена (2018)

Звученето минава през лидери и се пази автентично! Само тематиката се актуализира. 

Цял ден си слушам Тони аз.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Подкрепям с две ръце. Няма 2 мнения по темата. Галена имаше по силно първо шесмесечие и поради Феноменален, която се разви през 2019.

Но докато го спорим това, аз се замислих нещо друго. Догодина нито една от тези песни няма да се помнят. С това темпо "забравените" Емануела, Деса и Анелия лупат участия. В края на годината те ще са с най - много участия, защото Преслава/Галена отказват. Реално при единствения реален показател финансовия, кой изпраща успешна година ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

btw @Slavi, официалното клипче на "След раздялата" има възрастово ограничение и затова не се показва. Не са много, но има повече гледания на други две клипчета.

Screenshot-20190913-153121-You-Tube.jpg

Това с 820ка не се показва, да. 

Беше тотален хит като излезе де. Следвсщите сингли от Аз не успяха да предизвикат такъв фурор. Неудобби въпроси обаче някак във времето оцеля повече. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Това с 820ка не се показва, да. 

Беше тотален хит като излезе де. Следвсщите сингли от Аз не успяха да предизвикат такъв фурор. Неудобби въпроси обаче някак във времето оцеля повече. 

Е тя "въпросите" беше най - големия хит от албума според мен. Тази обаче е the best, както и ще се проваля. Макар на мен и други да ми харесват. Само създай игра е боклук обаче. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, THE IIconic каза:

Цял ден си слушам Тони аз.

Поздравче с един хит, който и днес троши чалготеките. 

Пожелавам на Преслава и Галена такъв! 

 

 

  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Е тя "въпросите" беше най - големия хит от албума според мен. Тази обаче е the best, както и ще се проваля. Макар на мен и други да ми харесват. Само създай игра е боклук обаче. 

Аз харесвам също Ще се проваля. Но и Създай игра е добра според мен. Кефи ме и Мразя да те обичам. Не понасям Не пред хората и особено Тоя става. Първата имаше сезонен успех някакъв... 

Но най любимо ми е

Най силната балада на Галош. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

Поздравче с един хит, който и днес троши чалготеките. 

Пожелавам на Преслава и Галена такъв! 

 

 

Мерси! Но имам в предвид Тони Дачева❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stela каза:

Какво мислиш за тази песен?

На мен ми е от последните любими на Анка.

Е яка е много, ама не колкото "Дай ми още". Иначе беше много голям хит, просто изветря. Напомня малко на "Стара каравана" :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Slavi каза:

Аз харесвам също Ще се проваля. Но и Създай игра е добра според мен. Кефи ме и Мразя да те обичам. Не понасям Не пред хората и особено Тоя става. Първата имаше сезонен успех някакъв... 

Но най любимо ми е

Най силната балада на Галош. 

 

Ми, не е мойта песен. Няма да си я пусна доброволно :Д 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бони е избухнала с официално изявление, че ще съди музиканти-измамници, които са пуснали песен с нейното участието  без съгласието й. Цял роман е изписала.

Мисля, че става въпрос за Рико Бенд и тази песен:

https://hotarena.net/strashen-skandal-boni-razoblichi-izmamnici-v-chalgata

Интересно, че вокалите й пасват на заглавието на парчето, тоест тя очевидно доброволно го е записала. Явно със Саша Рико не са се разбрали за парите. Саша с изражение на дърта, пресметлива хиена съм сигурен, че се е опитала да прецака Бони.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Бони е избухнала с официално изявление, че ще съди музиканти-измамници, които са пуснали песен с нейното участието  без съгласието й. Цял роман е изписала.

Мисля, че става въпрос за Рико Бенд и тази песен:

https://hotarena.net/strashen-skandal-boni-razoblichi-izmamnici-v-chalgata

Интересно, че вокалите й пасват на заглавието на парчето, тоест тя очевидно доброволно го е записала. Явно със Саша Рико не са се разбрали за парите. Саша с изражение на дърта, пресметлива хиена съм сигурен, че се е опитала да прецака Бони.

Съмнявам се да са те. Ня юбилея на Бони демонстрираха доста близки отношения

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Съмнявам се да са те. Ня юбилея на Бони демонстрираха доста близки отношения

На мен ми изглежда, че са те. Парчето е излязло преди 2 часа, а липсва в техния официален канал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Джулия и пичът от "София Ден и Нощ" се женят на 29 този месец.

Понеже първият им дует беше много успешен, подготвят втори. :D

От тази персона нищо не става. Да си хваща пътя за селата между Белослав и Провадия.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

От тази персона нищо не става. Да си хваща пътя за селата между Белослав и Провадия.

И там не я щат. Имала много хубаво тяло за тамошните стандарти и я гледат на чорчук, като се появи пред хора. Местните девойки я кълнели, като я видят - Ква е тая, ма, Коя? е тая ма?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

И там не я щат. Имала много хубаво тяло за тамошните стандарти и я гледат на чорчук, като се появи пред хора. Местните девойки я кълнели, като я видят - Ква е тая, ма, Коя? е тая ма?

Клетата, дори на родното място си остава "Коя?" :( 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

0m57BK3.jpg
Не мога да му се нарадвам на този албум!!! ❤️❤️❤️ Сякаш нито една песен не може без другата и още не мога да преценя Право в очите, Трябваш ми или Крадец на време най-много ми допадат от новите.. Но най-любими си ми остават Да гори в любов, Пиян и Не се изтриваш, както и изобщо клипираните песни! ❤️❤️❤️ Дали ще има промоция? Някой знае ли нещо по въпроса? 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази дрешка не я ли беше обличала преди 10 години? После и Азис се фукаше с нея.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Емануела е пак в устите на хората заради снимката на Риана с Хайнекен. Какво е вашето мнение по въпроса? Имат ли база за сравнение двете?

Ами по принцип е прав онзи репортер. При нашите всичко е фалш за пред камерите и яко избиват комплекси с лукса, който демонстрират. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...