Jump to content



Галена - Паника


Препоръчани коментари

Не е лоша песента, с изключение на мастеринга. Предпочитам да бъде по-балансиран и изчистен. Колкото до клипа, мозъкът ми автоматично го категоризира като слаб, заради един конкретен елемент от който не мога да се абстрахирам, колкото и да опитвам и не бих могъл да го оценя обективно. По същата причина рядко гледам "Изтрезняваш ли".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Fast каза:

Не е лоша песента, с изключение на мастеринга. Предпочитам да бъде по-балансиран и изчистен. Колкото до клипа, мозъкът ми автоматично го категоризира като слаб, заради един конкретен елемент от който не мога да се абстрахирам, колкото и да опитвам и не бих могъл да го оценя обективно. По същата причина рядко гледам "Изтрезняваш ли".

Кажи, де, интересно стана.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Досещаш се за какво говоря.

Не се бях сетил. Очаквах нещо сатанинско. Аз не гледам внимателно, нито докрай. Тая година съм гледал само Клеа и Джена.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Donatella каза:

Цигари?? Защо си против  с/у  цигарите.. цял свят пуши не е толкова страшно

Защото са най-големият причинител на предотвратима смърт, а България е номер 1 по пушещи в ЕС. Откровено зло и нехуманно е да се рекламират цигари в подобни условия и топяща се държава. Не виня толкова изпълнителите, колкото наглата цигарена фабрика от Пловдив, възползваща се от безхаберието им, подмамвайки ги с лесни пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Fast каза:

Защото са най-големият причинител на предотвратима смърт, а България е номер 1 по пушещи в ЕС. Откровено зло и нехуманно е да се рекламират цигари в подобни условия и топяща се държава. Не виня толкова изпълнителите, колкото наглата цигарена фабрика от Пловдив, възползваща се от безхаберието им, подмамвайки ги с лесни пари.

Ее, защо не сподели това мнение и в темата за клипа на Пепка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е сниман в Bardenas Reales de Navarra, Испания.

Там също са снимани много сцени от Игра на Тронове, уестърни и реклами на автомобили. Бардените са единствената пустиня в Европа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Putin каза:

О, клипът е жесток, най-добър за годината засега. Ама и песента е топ, не знам защо сте я оплюли.

Е ама аз си те познавам теб, ти си ала Галена. Обичаш модата, лукса, пош в добрия смисъл. Затова й при теб няма как да не хване почва такава песен и клип. Просто обичаш по претенциозни ритми. На нас тук ни дай кючека да бичи. Аз затва пиян повече харесвам, макар от тук фразата:

от моето щастие съм крала, да имаш ти аз съм ти дала, това ли заслужих раздяла! 

Да е топ! Ако припева беше това щеше да е супер изкъртващ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Е ама аз си те познавам теб, ти си ала Галена. Обичаш модата, лукса, пош в добрия смисъл. Затова й при теб няма как да не хване почва такава песен и клип. Просто обичаш по претенциозни ритми. На нас тук ни дай кючека да бичи. Аз затва пиян повече харесвам, макар от тук фразата:

от моето щастие съм крала, да имаш ти аз съм ти дала, това ли заслужих раздяла! 

Да е топ! Ако припева беше това щеше да е супер изкъртващ!

Еми яка е, особено отсвирът след припева е екстра. Пиян пък е същата като още 5-6 песни на Преси, че и на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За музиката .. думи нямам,Оцко се е постарал и то много! ОРГАЗЪМ за ушите. 😍♥️🤩 

Клип - интересно,яко,различно както винаги.

Текст - супер! 

извод: - БОГИНЯ! 😁 

НЯМА РАВНА,НЯМА КОЙ ДА Я ДОСТИГНЕ!

#ЖенатаХит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, Галче, загуби. Изгоря, колежке. :( 

Преси и Галче в челен двубой - СБЛЪСЪКЪТ НА ТИТАНИТЕ:

views: 513074 > 458192
likes: 23266 > 21229
comments: 1956 > 1092
share: 7019 > 4363

Резултат - : 0

Победител: Преси ❤️ 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сори, Галче, загуби. Изгоря, колежке. :( 

Преси и Галче в челен двубой - СБЛЪСЪКЪТ НА ТИТАНИТЕ:

views: 513074 > 458192
likes: 23266 > 21229
comments: 1956 > 1092
share: 7019 > 4363

Резултат - : 0

Победител: Преси ❤️ 

 

Единственото челно в случая е сблъсъка на Преслава с товарния влак и резултата се видя. Като мумия е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Wild_Style каза:

Единственото челно в случая е сблъсъка на Преслава с товарния влак и резултата се видя. Като мумия е. 

Това беше брутално изказване 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво й има на гласа на тая? Като приглушен (от буркан) е. Айтюниран, това е очевадно, но са забравили да го изчистят. Оная качествената нещо се излага.

Абе тия лигли що все ги изоставят, като са толкова готини и добри...?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.07.2019 г. от 20:11, retr0 каза:

Има концепция. Аз виждам, че Галена в бронзовото със студеното и безизразно изражение е съвършена проекция, която той вижда благодарение на шлема на главата си. Галена, която виждаме затворена в стъклената, а после и в кръглата капсула е истинската и гола - с чувства, която го иска, но той не желае да я приеме такава, каквато е. Предполита илюзията на съвършеното и неангажиращото. Не случайно за части от секундата се показва истинското му лице без шлема, тя се стреми към него и се опитва да достигне до него, но той слага преграда.

Ако някой друг има да сподели още мисли, нека каже. 

Теорията ми си остава същата с една огромна, нова подробност. Всичко това, само че мъжът с шлема не е мъж, а самата Галена от бъдещето. Мъжкото лице за части от секундата е това, което Галена от миналото  си представя, просто тя не знае, че срещу нея стои самата тя от бъдещето да се види колко слаба, жалка и влюбена е била. Замислих се заради снимката по-долу. Всъщност самото начало на клипа е и краят му - точно там

се преплитат миналото и настоящето, за това едната Галена от миналото изчезва в този момент, остава само тази - с черни дрехи, шлем и вероятно силна, студена и отказала се от всичко и всички. 

Как мислите вие, споделете някакво друго мнение?

99ED6348-9BA9-42AA-9417-F386DD504977.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , retr0 каза:

Теорията ми си остава същата с една огромна, нова подробност. Всичко това, само че мъжът с шлема не е мъж, а самата Галена от бъдещето. Мъжкото лице за части от секундата е това, което Галена от миналото  си представя, просто тя не знае, че срещу нея стои самата тя от бъдещето да се види колко слаба, жалка и влюбена е била. Замислих се заради снимката по-долу. Всъщност самото начало на клипа е и краят му - точно там

се преплитат миналото и настоящето, за това едната Галена от миналото изчезва в този момент, остава само тази - с черни дрехи, шлем и вероятно силна, студена и отказала се от всичко и всички. 

Как мислите вие, споделете някакво друго мнение?

99ED6348-9BA9-42AA-9417-F386DD504977.jpeg

Ся чалгарка да дълбае чак толкова в смисъла на клипа си и да му придава дълбоко значение (прашно пясъчно поле с няква изгубила се лигла, слънчасала й се привиждат разни фантастики), ме съмнява доста. А от тая пък даже е абсурдно...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...