Jump to content



Преслава - Пиян


Препоръчани коментари

Преси избухна! Всички, които говорят колко приличала на Галена, задават ли си въпросът - защо? Защото Галена има доста пластични операции, но ги направи когато му беше времето. Единствената грешка на Преси е,че я направи в прекалено късен етап от своята кариера, но въпреки всичко си остава топ и убива всичко живо! И напротив, далеч не се опитва да прилича на Галена, Преслава си е Преслава. Харесвам и двете, но просто съм обективен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Всеки път ви предлага едно и също и всеки път казвате: "Колко уникална била" "невероятна" "страшна е" "хит"...

Ако беше на друга певица... аман от този Ганев, еднотипна, не се различват песните му, много свежа била, а тя си е като предната с лека разлика.

Преслава затова е Преслава, защото има нещо, което другите нямат.

Гласът й е силата. Каквото и да изпее, става хит, Еднообразна, скучна, всякаква може да е, но запее ли, харесва се и става хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва защото ми напомня на на песните на Елена Паришева. Няма да е лошо да смени авторите за следващия проект. Това ''капка по капка'' много зарибява. Клипа като за Преслава е много добър, но самата тя не изглежда много добре освен с късата коса. Явно го е снимала точно след операцията.  

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, dan!el каза:

Със сигурност е поне две класи над "Изтрезняваш ли", но и една такава под "Да гори в любов" (за песента говорим).

Клипът като клип е приятен за окото, но задължително трябва да се абстрахираме от опита за кръстоска между Майкъл Джексън и Галена. Мислех, че снимките от участия са такива заради лош грим, светлина и т.н. Тук обаче Преслава наистина е коренно различна и за съжаление не е по-хубава. Само в един единствен определен ракурс ми хареса, но няма как да я дават вечно в него.  

И да, продължавам да твърдя, че опита за имитация на Галена е мнооооого търсен. Визиите са, та дори и някои декори, са точно като нейните. Това с опашката се коментира още вчера. Бялото сред цветята е 1:1 с "Добре ли си", карето също мисля, че е скорошна визия на Галена и още, и още...

В заключение бих казал, че очаквам първоначален интерес на ниво "Преслава" и доста бързо влизане в рамките на нормалните стандарти...

точно така...

Untitled-9.jpg

ppp.jpg

yyyyyyyyyy.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Галена се разтапяте на  ганевите бози, щом са за Галена, а когато са за Преслава все били банални.  Много грозно впечатление правите. 

Иначе песента със сигурност не е нещо впечатляващо или различно, но звучи по хитово от почти всичко на Ганев от тази година. Освен това не прилича нито на други песни на Преслава, нито на други нейни колежки. Проблем, който го има в почти всичко, което излиза последните месеци. За 20 минути с над 30ка гледания. Ами стартира си като мега хит, но да видим. 

Видеото е голяма крачка напред за Преслава. Едно от най приятните и. Страхотни цветове, визии и най важното - добра идея. 

Иначе Преслава е много различна. От някои ъгли е много красива, но от други е като Миши рокери от Марс. Просто в прекалила с рязането на носа. В някои кадри изглежда като бита... 

Цялостно очаквах по малко, а получих мегахит с топ видео и странна Преслава. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

точно така...

Untitled-9.jpg

ppp.jpg

Преслава още 2007 с Новата ти беше с подобна прическаюи още тогава Галена я беше изкопирала. Ставаш неприятно досаден вече със злобата си. 

Тези дни ще излезе и на Галена. Която е с по силнаъа премиера, тя е лидера. Но този път няма да има Миле да помага, а Галена над 300-350ка сама не е правила на премиера. Да не рониш горчиви сълзи... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента и ще бъде хит, но не такъв тотален. Ще постави рекорд в чалгата откъм гледания, почти съм сигурен заради операцията. 

За клипа - имам чувството, че е търсен ефекта да прилича на Галена - и по грим, и по прическа, и по визия и стил. Поне 3-4 клипа на Галена могат да се разпознаят във видеото. 

Жал ми е за Преслава - много зле изглежда така. Изключително изкуствена. И скули, и зъби си е правила, изцяло е преобразена.. може би наистина са играли шамарите от мъжа й. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Преслава още 2007 с Новата ти беше с подобна прическаюи още тогава Галена я беше изкопирала. Ставаш неприятно досаден вече със злобата си. 

Тези дни ще излезе и на Галена. Която е с по силнаъа премиера, тя е лидера. Но този път няма да има Миле да помага, а Галена над 300-350ка сама не е правила на премиера. Да не рониш горчиви сълзи... 

Галена заради отпускарския сезон няма да прави силна премиера

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Donatella каза:

Галена заради отпускарския сезон няма да прави силна премиера

Оправдания. Като не те интересува Преслава защо всеки втори пост в темата е твой?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Donatella каза:

Галена заради отпускарския сезон няма да прави силна премиера

Тя Преслава да не я пуска през зимата песента? Айде стига търсене на оправдания и от едните за едно, и от другите за друго. Нелепо звучи!!! Не е лошо да си свалите розовите очила всички и да спрете с тая мания по любимките си, а най-сетне да сте откровени. Само им вредите по този начин, обожествявайки ги, и те се мислят за недосегаеми. Видяхте и при двете до къде доведе това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Donatella каза:

Галена заради отпускарския сезон няма да прави силна премиера

Тоест още не е излязло видеото на Галена и вече ти е ясно, че няма как мине Преслава. Направо си се предал предварително. 

60ка за 45 минути. Как ти стои? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1h

71,330 views
7k likes
183 diss
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Donatella каза:

REPORT-вайте клипа.КАНАЛЪТ НА ПЛАНЕТА НЕ e ПОТВЪРДЕН . ЛЕСНО ЩЕ МАХНАТ КЛИПА СЛЕД НЯКОЛКОИ РИПОРТВАНИЯ

Това вече граничи с ... не знам. 🤦‍♂️

Някои хора да са толкова злобни, жалки, завистливи и в същото време елементарни, за да не осъзнават първото... Много жалко! Тъжно е на къде отива света изобщо, защото този индивид тук е просто представител на все по-увеличаваща се маса от хора. ☹️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитирам едно смешно мнение на "Почивки през крив макарон":

Иначе песента със сигурност не е нещо впечатляващо или различно, но звучи по хитово от почти всичко на Ганев от тази година. Освен това не прилича нито на други песни на Преслава, нито на други нейни колежки. 

https://streamable.com/ze5jk

Тук съм сложил инструментал на "Изтрезняваш ли" под "Пиян".

Сигурен съм, че не прилича на други песни на Преслава, нито на други нейни колежки, които снимат в "Зоопарк".

Бройте гледания и лайкове, а за коментарите нищо не казвате...

Близо 800 за час.

Тук пък е началото на песента:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

71ка за 60 минути. Честито! 

За кое честито? 🤔

Това е коментар от темата "Общо приказки за Емилия" по повод премиерата на "Тръгвай си" :

От 17.05.2019 г. от 20:29, dan!el каза:

Нека да коментираме 90К гледания за първият един час. : ) За "Акула" някой знае ли ги? А рекорда знае ли се? В този форум обикновено като е нещо за Преслава или Галена и се следят тези неща?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво прави тая жена?! ОБИЧАМ Я!!! Напоследък, може би от "Пада звезда" насам не мога да я критикувам!!! Много ми харесват песните, това е Преслава която си обичам..... Клипът, тук пък вече няма какво да кажа! Свикнал съм да не предлага кой знае колко бомбастични неща, но това толкова много ми хареса, че няма накъде. Да, има един момент който много ми напомня за "Тоя става" която ми е супер любима песен и клип и като грим и като сцена, иначе другото си е повече от добре и е наистина нещо доста добро и различно за Преслава. Песента абсолютно е в пъти по-добра и от "Изтрезняваш ли", ясно ми е , че ще я слушам още повече, което означава, че за мен това до момента е Хита на 2019, пък кой каквото ще да мисли и казва! Разбира се не смея да сравнявам с Хита на 2018 "Да гори в любов" и високата летва "Не се изтриваш", но се надявам да се нареди до тях като поредица, както на времето си тръгна с Дяволско желание, И когато съмне, Лъжа е, Новата ти и т.н. Време е за нова поредица яки хитове! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , dan!el каза:

За кое честито? 🤔

Това е коментар от темата "Общо приказки за Емилия" по повод премиерата на "Тръгвай си" :

 

Супер. Тръгвай си заслужава да държи рекорда поне още година. А колко бяха за 24 часа гледанията. 

Иначе за самостоятелно парче си е рекорд. Такива цифри са много трудно постижими. 

 

 

Слагам те в игнор листата да правиш компания на един друг потребител. Дори не разбрах смисъла на написаното. Искаш да кажеш, че това прилича на Изтрезняваш ли или на Зоопарк? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...