Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Райна впрочем имаше доста попадения, но някак не носи аурата на голяма звезда. Аз пък на тази имах много приятни тийн спомени. Не я бях слушал от много време. И сега ми харесва, приятна мелодия, не лош текст... спомени хахаха. Знаете ли я?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , NazzkO каза:

Райна впрочем имаше доста попадения, но някак не носи аурата на голяма звезда. Аз пък на тази имах много приятни тийн спомени. Не я бях слушал от много време. И сега ми харесва, приятна мелодия, не лош текст... спомени хахаха. Знаете ли я?

 

 

И гласът ѝ не е хубав.

 

Иначе помня тази песен. Кавър, естествено.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че само Криско въртят на морето. 6 пъти снощи, сега отвсякъде гърми през 5 минути. Вече научих цялата песен на изкуст. Това е некъф химн...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Амброжка. каза:

Джулия е бременна. 🙄

Офффф, тааа па мърша. Имитаторка, Рашия вече беше при това с близнаци, и дори роди от двама бащи. Фики и Денис Теофиков, които са рода от един цигански род. Къде се бута тая.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЕСИ мина по гледания песента на Теда. Следващата ни цел е "Болка моя" и официално ставаме с най-гледания поп-фолк клип това лято. ❤️

  • Like 1
  • Love 1
  • Angry 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Donatella каза:

защо не кара на плейбек

 



 

Тия пък хората какво се дерат на тая “Паника” с пълно гърло, все едно е някакъв хит. Те не четат ли Рамания, не знаят ли какъв провал е, че така я пеят? 

Ужас. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Галин дали точи лиги на Суза да я продуцира? Да, ама не - тя е истинска звезда и няма нужда от него!

Мило, Сузанитта прави по-големи хитове от Лидия, която е с feat и от Дессита, макар да имат гръб. Сузи ги мачка сама.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Мило, Сузанитта прави по-големи хитове от Лидия, която е с feat и от Дессита, макар да имат гръб. Сузи ги мачка сама.

А коя е Лидия? Тази ли?

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Сузан тепърва ще мачка. Лидия и Десита могат да рециклират мелодии още дълго, Сузан е скандал, провокация, класа, дете на бъдещето и морала.

Най-много ме впечатли като каза, че не е чела нито една книга, тогава ме грабна моментално. От толкова изтрещяване и побесняване няма време за книги, но на кого му пука? Нека прави хитове, за мен това е достатъчно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, чушка. каза:

Най-много ме впечатли като каза, че не е чела нито една книга, тогава ме грабна моментално. От толкова изтрещяване и побесняване няма време за книги, но на кого му пука? Нека прави хитове, за мен това е достатъчно.

Мен ме спечели когато каза, майка й е болна от рак и има нужда от позитивни емоции и семейна подкрепа за това я води през вечер на дискотека до сутринта. Необичаен, но новаторски подход. 

Позитивна, мъдра, чудата и провокативна - Сузан! 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...