Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 30 минути, Cally-Pressyfan' каза:

:1000(29):

Един сезонен комерс на Преса е по-голям хит от всичко изброено от теб. Млъкни, че ставаш за смях.

Сезонните помии на въпросната дори и ти не ги помниш. Райна прави музика, за разлика от актуалните. Защо винаги изкарваш Райна бита карта, а когато извади нов трак винаги я хвалиш? Аз поне си признавам, че си е имала спадове, но ти от 9 кладенеца вода носиш, но не признаваш, че в последните години извади коя от коя по-музиканстски песни! 

Виждам, че и песните и знаеш на изуст, а нали са световно неизвестни? Явно ги слушаш до полуда вкъщи. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И как не пее за алкохол, погледни какво пее в последните й  песни:

Ти си мислиш, че се давя в алкохол ... Пия Mai Tai за край ...
Аз като Bacardi те опиянявам, 

Айде, достатъчно внимание й обърнахме на тази персона.

И поздрав с любимата ти: "Съжалявам жени като теб", която си казвал 100 пъти, че харесваш, но пак ще оплюеш ей така, за спорта!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

И поздрав с любимата ти: "Съжалявам жени като теб"! 

 

Спри с тези вехти и нерелевантни поздрави. Това е песен от преди 10 години.

В следващите 10 години само "Зле те чувам", "Нахално хубава" и "Написано с любов" са ми харесвали, но до там - даже в топ 10 не са ми били за съответната година.

Никакви музикантски неща не прави - и комерси си бълваше между другото, които никой не забеляза. Това ви е оправданието на вас - ако нещо не стане хит - музикантско било, не било за масовата аудитория. Галеновите го играят същия сценарий като се изложи тяхната.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, чушка. каза:

Искам те, но нямам право, @Starboy

А ти си тука ....

 

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези са луди в Приморско. Звъня сега на club After Orgasm за Константин за вторник и тая ми вика между 15 и 20 лв е входа. Откога стана толкова скъпо на Константин. :О

 

А за Трио БИК колежките ми казват, че било много яко участие като са тримата, а те скоро пак ще са тоя месец заедно в Слънчев бряг. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Спри с тези вехти и нерелевантни поздрави. Това е песен от преди 10 години.

В следващите 10 години само "Зле те чувам", "Нахално хубава" и "Написано с любов" са ми харесвали, но до там - даже в топ 10 не са ми били за съответната година.

Никакви музикантски неща не прави - и комерси си бълваше между другото, които никой не забеляза. Това ви е оправданието на вас - ако нещо не стане хит - музикантско било, не било за масовата аудитория. Галеновите го играят същия сценарий като се изложи тяхната.

През лято, в което всеки бълва от Ганев, нормално е когато ТОП име пусне песен от Оцко това да е  нещо различно и вън от масовката. Няма значение кой, как и колко ще ги оцени - важно е, че има изкуство, творческа мисъл и концепция. 

Предпочитам да съм фен на "битата карта" Райна, която е човек за пример, отколкото да харесвам всички боклуци на Мйкъл-а, без каквато и да е градивна критика и да плюя на поразия!  

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преслава само да мръдне милиметър от комерсиалния калъп също флопва. Чупливи и влюбени ли не бяха, Без теб, някакви други имаше подобни на МСМ, нищо не стана. Така че недей много да знаете. Да пусне една песен с различна от пиянската тематика и Ганев ритъм и ще видим как са нещата при нея в момента. 

Не е пускала различна от вълната песен много отдавна. И Галена предимно с Ганев работи, но къде е “Сърце”, къде “Дай ми любов”, къде “Феноменален” -

коя от коя по различни. Като гледам успеха на “Пиян” още дълго ще

слушаме такива песни от нея. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, MrKidGSA каза:

През лято, в което всеки бълва от Ганев, нормално е когато ТОП име пусне песен от Оцко това да е  нещо различно и вън от масовката. Няма значение кой, как и колко ще ги оцени - важно е, че има изкуство, творческа мисъл и концепция. 

Предпочитам да съм фен на "битата карта" Райна, която е човек за пример, отколкото да харесвам всички боклуци на Мйкъл-а, без каквато и да е градивна критика и да плюя на поразия!  

Няма такива неща никъде. Има само изчанчена визия и интересни локации. Това не е нито изкуство, нито творческа мисъл, нито концепция. Опаковка без съдържание.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, retr0 каза:

И Преслава само да мръдне милиметър от комерсиалния калъп също флопва. Чупливи и влюбени ли не бяха, Без теб, някакви други имаше подобни на МСМ, нищо не стана. Така че недей много да знаете. Да пусне една песен с различна от пиянската тематика и Ганев ритъм и ще видим как са нещата при нея в момента. 

Не е пускала различна от вълната песен много отдавна. И Галена предимно с Ганев работи, но къде е “Сърце”, къде “Дай ми любов”, къде “Феноменален” -

коя от коя по различни. Като гледам успеха на “Пиян” още дълго ще

слушаме такива песни от нея. 

Само с това слага в джоба си цялото "творчество" на Галош

 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, retr0 каза:

И Преслава само да мръдне милиметър от комерсиалния калъп също флопва. Чупливи и влюбени ли не бяха, Без теб, някакви други имаше подобни на МСМ, нищо не стана. Така че недей много да знаете. Да пусне една песен с различна от пиянската тематика и Ганев ритъм и ще видим как са нещата при нея в момента. 

Не е пускала различна от вълната песен много отдавна. И Галена предимно с Ганев работи, но къде е “Сърце”, къде “Дай ми любов”, къде “Феноменален” -

коя от коя по различни. Като гледам успеха на “Пиян” още дълго ще

слушаме такива песни от нея. 

Ето това е коментар. Галена рискува, докато другата играе на сигурно, защото е по-лесно, но и тя няма хит след хит, както тук я изкарвате. Язък и за златните песни до 2008 година. Всичко след това (с малки изключения) и е със срок на годност 2 месеца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, MrKidGSA каза:

Ето това е коментар. Галена рискува, докато другата играе на сигурно, защото е по-лесно, но и тя няма хит след хит, както тук я изкарвате. Язък и за златните песни до 2008 година. Всичко след това (с малки изключения) и е със срок на годност 2 месеца. 

Райна пък няма нито един хит от 2007-ма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галка я водят като успешна заради “скъпите” клипове, а като се сетя колко ефектни и готини клипове за по 2.50 има. Този, “Тихо ми пази”, “Дай ми любов”, “След радялата”. 

С рециклираните кадри в “Точно никога” обезмисля усилията на по-голямата част от колежките си. 😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Райна пък няма нито един хит от 2007-ма.

Хахаххаха, мога да ти изброя поне 10 хита и 5 тотални хита! 

https://www.youtube.com/watch?v=v02HzvGHwHY 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Всички от старата генерация са много зле. Даже Деса, дето ги отсрамваше, нещо зацикли в последно време.

Чак пък да е зациклила. В топ 5 е по участия за годината. По 16 на месец има лятото. Един флоп си е позволила и то на иначе не лоша песен. Много съм добра и Да вдигнем шум и се получиха. Втората гони 10 милиона и все още е в плейлистите на диджеите.  Но да, доста под нивото от 2016 за съжаление. Но го има и момента, че тя не издава през 2-3 месеца като Анелия, Преслсва, Емануела и Галена. Я пусне 1 самосгоятелна и 1 дует годишно, я не... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо не искам да чувам лошо за Райнуш. Може да не е толкова хитова в последните години, но песните й са ТОП! Нещо старо, но много любимо!

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това и беше топ на Райна. Имаше си и сезонен успех. Има далеч по западнали певици от Райнуш. Тя си потдържа някакво ниво. Като брой участия не знсм как е, но не е за отписване. 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Оо не искам да чувам лошо за Райнуш. Може да не е толкова хитова в последните години, но песните й са ТОП! Нещо старо, но много любимо!

 

Уникален вкус и обективност както винаги! Веднага добавям и този уникален проект от същата година:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, MrKidGSA каза:

Уникален вкус и обективност както винаги! Веднага добавям и този уникален проект от същата година:

 

Жестока и различна! Затова я обожавам. Песните й от 2018 само бяха по еднакви като звучене и както винаги първата беше най-успешна. На мен лично това много ме кефи, не знам защо не беше хит..

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на тази балада що крокодилски сълзи съм изревал. Много влюебн бях и се вживявах в ролята на лирическата героиня. Носи ми голям сантимент. Обожавам и Не бях ли. Влага чувство в изпълненията си! 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi  слушах няколко пъти песента на Азислава😅, щото ме зариби и Ана за тази песен освен от чуждестранната май е крала и от тях. Ритъма 1:1.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Жестока и различна! Затова я обожавам. Песните й от 2018 само бяха по еднакви като звучене и както винаги първата беше най-успешна. На мен лично това много ме кефи, не знам защо не беше хит..

 

И на мен не ми хареса факта, че миналата година заложи само на Биолчев и затова "Бразилка" и "Една на милион" не станаха големи хитове, но нека и е за урок, че трябва да разнообразява. Да видим с новата песен как ще се представи, че ще съм безпощаден с критика!

"Тук и сега" и на мен ми харесва супер много. Смятам, че бийта трябвше да е по-ударен и по в стил латино регетон. Според мен трябва да продължи да опитва с регетон-а, защото и ходи много. Нещо в стил Малума, по-бавно ще е трепач.

преди 4 минути, Slavi каза:

А на тази балада що крокодилски сълзи съм изревал. Много влюебн бях и се вживявах в ролята на лирическата героиня. Носи ми голям сантимент. Обожавам и Не бях ли. Влага чувство в изпълненията си! 

 

Ох, мислех, че само аз съм се вживявала под звуците на този златен хит. Колко сълзи и рев е имало, няма да забравя, как си плаках под дъжда на тази песен. Брутална!

Поздрав с нещо още по-любимо, от същата 2005 година, част от уникалния албум "Любов по скалата на Рихтер":

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, MrKidGSA каза:

И на мен не ми хареса факта, че миналата година заложи само на Биолчев и затова "Бразилка" и "Една на милион" не станаха големи хитове, но нека и е за урок, че трябва да разнообразява. Да видим с новата песен как ще се представи, че ще съм безпощаден с критика!

"Тук и сега" и на мен ми харесва супер много. Смятам, че бийта трябвше да е по-ударен и по в стил латино регетон. Според мен трябва да продължи да опитва с регетон-а, защото и ходи много. Нещо в стил Малума, по-бавно ще е трепач.

Ох, мислех, че само аз съм се вживявала под звуците на този златен хит. Колко сълзи и рев е имало, няма да забравя, как си плаках под дъжда на тази песен. Брутална!

Поздрав с нещо още по-любимо, от същата 2005 година, част от уникалния албум "Любов по скалата на Рихтер":

 

Оо, познато. Дъжда и сълзите се сливаха в едно, а хората по улиците ме гледаха като полезно изкопаемо. Райнуш правеше топ балади. Стопяваха и най ледените сърца! 

преди 5 минути, Willy каза:

@Slavi  слушах няколко пъти песента на Азислава😅, щото ме зариби и Ана за тази песен освен от чуждестранната май е крала и от тях. Ритъма 1:1.

 

Ами приликата е минимална честно казано. Но то няма как ритъма да не се повтаря. Вероятно и Знам, че боли прилича на други по стари по ритъм. Ти не я ли знаеше. Брутална е. Пеят като зверове и Деса и Азо в нея. И на нея съм търкал очи и лекувал депресии. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...