Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

С Паола и да иска няма да спи много. :lol:

Се тая! Галена се изложи този път. Поне за мен, Паника се късат да я въртят. Повече от Пиян я пускат дж ите и не ми хареса. Просто е слаба - музика, текст, изпяване. Няма кулминация! Теда и Преса я размазаха този път и не говоря за гледания или реакции. Говоря в моите очи! Просто при Прес си има сичко. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Се тая! Галена се изложи този път. Поне за мен, Паника се късат да я въртят. Повече от Пиян я пускат дж ите и не ми хареса. Просто е слаба - музика, текст, изпяване. Няма кулминация! Теда и Преса я размазаха този път и не говоря за гледания или реакции. Говоря в моите очи! Просто при Прес си има сичко. 

Само нос няма. :(

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Пускайте хита на новата Лидерка!

 

Чак пък нова, но да - и след почти 20 години още държи фронта! Да не говорим, че и по визия все още няма коя да и се опре!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

Чак пък нова, но да - и след почти 20 години още държи фронта! Да не говорим, че и по визия все още няма коя да и се опре!

Ма, моля ти се! Пуска хит след хит!

Спри да живееш в собствен свят - от 10 години кариерата й е световно неизвестна. Добре, че пусна "Зле те чувам" хората да си припомнят за нея. Но направи 1-годишна пауза и малкото които си я спомниха, вече я забравиха.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ма, моля ти се! Пуска хит след хит!

Спри да живееш в собствен свят - от 10 години кариерата й е световно неизвестна. Добре, че пусна "Зле те чувам" хората да си припомнят за нея. Но направи 1-годишна пауза и малкото които си я спомниха, вече я забравиха.

Я пак? 

Няма как да е световно известна, след като шефа не я лансира и няма богат тъпкач, но и това, което постигна в последните 10 години е за похвала! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, MrKidGSA каза:

Я пак? 

Няма как да е световно известна, след като шефа не я лансира и няма богат тъпкач, но и това, което постигна в последните 10 години е за похвала! 

Какво ми даваш тая песен? То и Нелина прави мегахитове във фолклора. Дай нещо от поп-фолка - пълно мъртвило е там.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Какво ми даваш тая песен? То и Нелина прави мегахитове във фолклора. Дай нещо от поп-фолка - пълно мъртвило е там.

Като Ивана и Глория, но виж че те правят концерти. Забравих и Рена, нали тя е пионер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Като Ивана и Глория, но виж че те правят концерти. Забравих и Рена, нали тя е пионер.

Всички от старата генерация са много зле. Даже Деса, дето ги отсрамваше, нещо зацикли в последно време.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, MrKidGSA каза:

Я пак? 

Няма как да е световно известна, след като шефа не я лансира и няма богат тъпкач, но и това, което постигна в последните 10 години е за похвала! 

Райна сама се закопа като реши да се прави на различна и пускаше боза след боза от 2013 до 2017. И да кажеш, че не е лансирана, при положение, че е била на почти всички турнета. Глупости на търкалета! Достатъчно и е давано поле за изява. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Всички от старата генерация са много зле. Даже Деса, дето ги отсрамваше, нещо зацикли в последно време.

Кама не е. Вимето ти е доста голям хит! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А и по Планета нонстоп въртят Райна, не че някой гледа, но когато и да пусна, дават Бразилка, Ани Хоанг или Арти. Тия са най-лансирани 😂

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То няма какво да й се лансира на Райнето. Има чат пт приятни песни, но не хващат декиш. Няма за какво да се закачиш. 

А и като глас е средна работа. Много често е фалшива. Не е да кажеш Преслава или Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна след 2009 пропадна жестоко. Точно тогава се раздели с Константин и спря да е интересна тема за медиите. После я пишеха основно с почивките й.

Последваха един милион бози, които само тя си слушаше.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Какво ми даваш тая песен? То и Нелина прави мегахитове във фолклора. Дай нещо от поп-фолка - пълно мъртвило е там.

Къде са на Нелина песните с 11 милиона? Райна си е добре, хич не я мисли! Прави си музика за собствен кеф и не робува на теченията. За половината форум (при излизането им) - "Вътре в мен", "Ти ли си", "Ако е - да е", "Ще ти говоря..", "Тук и сега", "Зле те чувам", "Бразилка", "Нахално хубава", "Написано с любов", "Сафари", "Принцеса", "Пълна промяна" и т.н. не са никакво мъртвило, а и колко класации са печелили само, оставяйки любимките ти на заден план. 

Много добре знам, че след 2009-10 при Райна настъпи огромен спад, заради ината и да се прави на различна, но все пак не казвай на черното бяло - имала си е попадения и тепърва ще има още. Да няма пак да ти затвори устенцето с хитове ала "Зле те чувам" и "Тежко мина.."? 

Поне не и се е налагало да пее за наркотици, алкохол и долнопробно е*ане, за да се впише. Тя е една от малкото с качествена дискография и след 2010 година. Комерсиалните певачки да му мислят.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, MrKidGSA каза:

Къде са на Нелина песните с 11 милиона? Райна си е добре, хич не я мисли! Прави си музика за собствен кеф и не робува на теченията. За половината форум (при излизането им) - "Вътре в мен", "Ти ли си", "Ако е - да е", "Ще ти говоря..", "Тук и сега", "Зле те чувам", "Бразилка", "Нахално хубава", "Написано с любов", "Сафари", "Принцеса", "Пълна промяна" и т.н. не са никакво мъртвило, а и колко класации са печелили само, оставяйки любимките ти на заден план. 

Много добре знам, че след 2009-10 при Райна настъпи огромен спад, заради ината и да се прави на различна, но все пак не казвай на черното бяло - имала си е попадения и тепърва ще има още. Да няма пак да ти затвори устенцето с хитове ала "Зле те чувам" и "Тежко мина.."? 

Поне не и се е налагало да пее за наркотици, алкохол и долнопробно е*ане, за да се впише. Тя е една от малкото с качествена дискография и след 2010 година. Комерсиалните певачки да му мислят.

:1000(29):

Един сезонен комерс на Преса е по-голям хит от всичко изброено от теб. Млъкни, че ставаш за смях.

  • Haha 5
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как не пее за алкохол, погледни какво пее в последните й  песни:

Ти си мислиш, че се давя в алкохол ... Пия Mai Tai за край ...
Аз като Bacardi те опиянявам, 

Айде, достатъчно внимание й обърнахме на тази персона.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Cally-Pressyfan' каза:

:1000(29):

Един сезонен комерс на Преса е по-голям хит от всичко изброено от теб. Млъкни, че ставаш за смях.

Аз пък ще кажа, че всички изброени песни дотук на Райна са страхотни и си ги слушам, а на Преслава изветряха. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...