Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галя често пее чужди песни по участия. Веднъж заявила да и пуснат песен и тя ще я изпее, те и пуснали “На тебе не отказвам” и тя директно слязла от сцената и си тръгнала. Кралица!

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, чушка. каза:

Пиожелавам Ви да горите в любов, сладки!

Напоследък Преси импровизира на участия, пеейки "Пожелай му да изгори в любов" или "Пожелай му да се запали от любов". Кралица на сатанинските заклинания!

Галена на нищо не е кралица вече. Беше кралица на пришитите лица, но Преси й отне и тази титла :(

  • Haha 8
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С над 300К за днес, а има време още... Много ме зариби песничката, жестока е ❤️ 

 

  • Wow 1
  • Love 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо слушане хмм ме ме кефи много.

Второ слушане няма кулминация, ама тая проклетница така да пее с чувство.

 

Трето слушане... капка по капкаа 🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП микс, едно от най-добрите ѝ изпълнения! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Starboy каза:

ТОП микс, едно от най-добрите ѝ изпълнения! 

 

Коментирай, че благодарение на ''Пиян'' предния трак пак е почнал да прави по +30к. До 2-3 дни пак ще паднат, но power-a на тази жена е нещо страшно. И ''Да гори в любов'' се е върнала в топ 75 на най-гледаните. Браво, браво.

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Павел и Преслава не повлияха добре на сватбата на Софи Маринова и Гринго, не им донесоха късмет и ето, че се разведоха. Преслава ли е, само лоши неща покрай нея. 

И вярно, че са взели от Шон Мендес в началото на новата й песен. 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Павел и Преслава не повлияха добре на сватбата на Софи Маринова и Гринго, не им донесоха късмет и ето, че се разведоха. Преслава ли е, само лоши неща покрай нея. 

Да, Преслава е виновна и за глобалното затопляне и замърсяването на околната среда и въздух.

Гринго просто си е тъпак, близък човек работи в болница и преди да се оженят още знам, че е постъпвала там заради пребивания, не говори въбоще глупости, прекрасна.

  • Like 2
  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Павел и Преслава не повлияха добре на сватбата на Софи Маринова и Гринго, не им донесоха късмет и ето, че се разведоха. Преслава ли е, само лоши неща покрай нея. 

И вярно, че са взели от Шон Мендес в началото на новата й песен. 

Ти пък върви се прегледай или помоли се на Коцето поне веднъж да ти го покаже и се успокой!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Ти пък върви се прегледай или помоли се на Коцето поне веднъж да ти го покаже и се успокой!

То бива да си заслепен толкова, ама чак толкова. Едно време беше Преслава каквото беше- сега от години е много зле. Дано дъщеря й не стане като нея, че язък няма да познава майка си истинската. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Да, Преслава е виновна и за глобалното затопляне и замърсяването на околната среда и въздух.

Гринго просто си е тъпак, близък човек работи в болница и преди да се оженят още знам, че е постъпвала там заради пребивания, не говори въбоще глупости, прекрасна.

С такива кумове е обречено на провал. Преслава и тя. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И без да пийна, ставам леко психо ...

 

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

С над 300К за днес, а има време още... Много ме зариби песничката, жестока е ❤️ 

 

Абсолютно и мен ме зарибява още повече с всяко следващо слушане! Нацели хит отново кралицата! 🥰

  • Love 3
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви имам жестоките песни. Някаква обикновена песен е на Преслава- скучна, безлична, с нищо не грабва. Ама нали, защото е Преслава дай да я възхваляваме до небесата. На колоните я пуснах и толкова монотонно звучи, а да не говорим в дискотеката дето е 1000 пъти по-силно и пак е слаба. Да гори в любов- да , не и Изтрезняваш ли, която мина и замина, и тая ще я последва. И това го казват заслепени до болка фенове, защото не гледат по-далече от нея и за тях всяка песен нейна е егати хита. Да, ама не. Слезте малко на земята. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Да ви имам жестоките песни. Някаква обикновена песен е на Преслава- скучна, безлична, с нищо не грабва. Ама нали, защото е Преслава дай да я възхваляваме до небесата. На колоните я пуснах и толкова монотонно звучи, а да не говорим в дискотеката дето е 1000 пъти по-силно и пак е слаба. Да гори в любов- да , не и Изтрезняваш ли, която мина и замина, и тая ще я последва. И това го казват заслепени до болка фенове, защото не гледат по-далече от нея и за тях всяка песен нейна е егати хита. Да, ама не. Слезте малко на земята. 

Много си жалка! Константин кога запоследно е имал хит, че аз се сещам за “Не ми пречи” само... Хахаха 😂

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Много си жалка! Константин кога запоследно е имал хит, че аз се сещам за “Не ми пречи” само... Хахаха 😂

Коцьо чат-пат уцелва хит, а и го обичат като Преса. Но зайка не твърди, че всяка песен му е хит. Просто коментира последни песни на Преса.

 

Между другото, получих прозрение. Преса и Галя приличат на Кати, само дето тя беше естествена, докато бе на върха. Явно им е идол.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PreslavaIsTheQueen каза:

Много си жалка! Константин кога запоследно е имал хит, че аз се сещам за “Не ми пречи” само... Хахаха 😂

Като нямаш за какво друго да се хванеш и се хващаш за Константин. Не знам кой е жалкия. първо си виж ника, пък тогава приказвай как не мислиш реално. Тя Галена ще пусне песента и ще видиш колко е жалка Преслава с безличната си песничка и как ще мине и замине. Тук съм забелязала, че има здраво мислещи фенове на Преслава, които мислят трезвено и когато песен на Преслава не е хит си го признават, но има и такива фенове на Преслава като тебе, които изкарват всяка една нейна песен за нещо голямо дори и да не е така, но са толкова заслепени, че по-далеч от нея ти не виждаш. Е ти си от тях дето не могат да мислят и я имат за някакво божество. Толкова е литнала в небесата Преслава и се мисли за много велика, ама то такива фенове като теб я накараха да си мисли, че е много голяма. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А това изпяване... вижте я тук, да не е по-хубава от сега... голяма селска мацурана е била, сега по-мяза на звезда, макар и окепазена. Песента е трепач 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Да, Преслава е виновна и за глобалното затопляне и замърсяването на околната среда и въздух.

Гринго просто си е тъпак, близък човек работи в болница и преди да се оженят още знам, че е постъпвала там заради пребивания, не говори въбоще глупости, прекрасна.

Мило, ти пък навсекъде имаш близки хора и познати.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Мило, ти пък навсекъде имаш близки хора и познати.

Много съм навътре...

 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Много си жалка! Константин кога запоследно е имал хит, че аз се сещам за “Не ми пречи” само... Хахаха 😂

Със сигурност не е по жалка от теб! Разбери, че не всеки е длъжен да харесва това което й ти. Иначе Кома доскоро беше по - голям хит от изтрещяваш ли, гледай след две седмици да не надмине й пиян.

Плюс тва забрави, че доскоро на Преслава филцията й беше не ми пречи да му го смуча.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Много си жалка! Константин кога запоследно е имал хит, че аз се сещам за “Не ми пречи” само... Хахаха 😂

"Усещане за Мерилин" му е най-големият хит, който се помни и до ден днешен. Без тази песен Константин щеше да бъде никой! 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...