Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Vancho каза:

Това постоянно криене на коментари и раздаване на банове за по 60 дни е безумно. Аз въобще не мога да вдяна за какво се слагат наказания, тъй като всичко се скрива/трие. Като слагате банове поне поствайте коментарите заради които потребителя е получил наказание. Нали има тема затова. Какво ми пишете нарушил точка две, пет, девет ...все едно някой ги знае. Цитирайте "провинилия" се ...

Това е много яко. 

Там е въпросът, че не става дума за 1-2 или 5 коментара. Става дума за десетки коментари. Имаше гласуване за удвояването на наказанията.  Пак да запитам: ако един човек системно нарушава правилата, какъв е смисълът да продължи да бъде във форума? Удвояването просто е начин да не бъде баннат завинаги даден потребител, а първите наказания са с цел - да се превъзпита. Както и да е. 

В бъдеще наказанията ще са автоматични, след добавяне на наказателни точки.

Новата песен на Тита и Папи Ханс ще гръмне ми си струва. Лятото пак не е особено успешно за чалгата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Vancho каза:

 

Това е много яко. 

Това ми напомня на Нисам ни метар од тебе на Драгана Миркович

Едит сега видях че това е стара песен на Азис и се оказах прав, кавър е на горенаписаната песен

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Vancho каза:

Това постоянно криене на коментари и раздаване на банове за по 60 дни е безумно. Аз въобще не мога да вдяна за какво се слагат наказания, тъй като всичко се скрива/трие. Като слагате банове поне поствайте коментарите заради които потребителя е получил наказание. Нали има тема затова. Какво ми пишете нарушил точка две, пет, девет ...все едно някой ги знае. Цитирайте "провинилия" се ...

Това е много яко. 

Наказанията не са по 60 дни. Първото което е, до наказание (бан) се стига много рядко, именно затова се предприема скриването на коментари, или даване на предупредителни точки. Второто, бановете просто се удвояват, имаше анкета за това правило и потребителите избраха да остане. От бан за два дни, следващият път ще са ти четири и т.н.
А да не говорим, че преди дори нямаше тема, в която се вписват въпросните наказания, но тогава никой не се оплакваше даже. А критерийте (точките) ги има публично, където са правилата и не е нужно да се прави резюме за причината за бана всеки път.

Нека се поздравим с този трак, който разказва една Приказка!

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Джена - от Аладин до Шехерезада

 

Джена е ТОП, винаги супер много ме е кефила. Някак различна по един много скандален начин е. Коментирай този прекрасен сингъл, който за жалост остана много неоценен, според мен заради това, че е прекалено различен за публиката!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Джена е ТОП, винаги супер много ме е кефила. Някак различна по един много скандален начин е. Коментирай този прекрасен сингъл, който за жалост остана много неоценен, според мен заради това, че е прекалено различен за публиката!

 

Много хубава песен, а и стабилно се въртеше. И на Всичко знаеш съм избухвал, па тук се водеше провал.

Единствените й песни, които не ме кефят, са Спри да ми досаждаш, Коя, дуетът с Преса, Хулиган и Яко ми е донякъде. Но с последните две свикнах. С новия хит ме спечели отново като фен!

Поздрав!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Много хубава песен, а и стабилно се въртеше. И на Всичко знаеш съм избухвал, па тук се водеше провал.

Единствените й песни, които не ме кефят, са Спри да ми досаждаш, Коя, дуетът с Преса, Хулиган и Яко ми е донякъде. Но с последните две свикнах. С новия хит ме спечели отново като фен!

Поздрав!

 

Междудругото и аз съм чувал и виждал големи реакции на "Всичко знаеш" в дискотека, тя си беше ударна песен, пусната в по-слаб период на Джена, за съжаление. Иначе песните, които си изброил всичките са ТОП, мен лично много ме кефят, аз като се замисля кои не ме кефят, мисля, че ми изниква само "Зависима", всяка друга съм си я въртял стабилно.

А от няколко дни много често слушам тази, брутална...

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това беше един невероятен трак на Джена, който остана незабелязан.

Мачка с текстове на двете крайности - поетични и комични:

"Ще има друг мъж за мене, само ако син си имаме с тебе / Ако потъвам знам ти ще ме извадиш, само за да можеш лично да ме удавиш" vs. "Аз съм си добре, но хората / Само лъже или е у тях / Изкарал си колата, щял да ходи по Студетски град и в центъра".

 

  • Haha 2
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ето това беше един невероятен трак на Джена, който остана незабелязан.

Мачка с текстове на двете крайности - поетични и комични:

"Ще има друг мъж за мене, само ако син си имаме с тебе / Ако потъвам знам ти ще ме извадиш, само за да можеш лично да ме удавиш" vs. "Аз съм си добре, но хората / Само лъже или е у тях / Изкарал си колата, щял да ходи по Студетски град и в центъра".

 

Моля Starboy да бъде сменено на Аз съм си добре, но хората

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ето това беше един невероятен трак на Джена, който остана незабелязан.

Мачка с текстове на двете крайности - поетични и комични:

"Ще има друг мъж за мене, само ако син си имаме с тебе / Ако потъвам знам ти ще ме извадиш, само за да можеш лично да ме удавиш" vs. "Аз съм си добре, но хората / Само лъже или е у тях / Изкарал си колата, щял да ходи по Студетски град и в центъра".

 

Пожелавам ни да ни зарадва със стихосбирка.

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Междудругото и аз съм чувал и виждал големи реакции на "Всичко знаеш" в дискотека, тя си беше ударна песен, пусната в по-слаб период на Джена, за съжаление. Иначе песните, които си изброил всичките са ТОП, мен лично много ме кефят, аз като се замисля кои не ме кефят, мисля, че ми изниква само "Зависима", всяка друга съм си я въртял стабилно.

А от няколко дни много често слушам тази, брутална...

 

А това е епохален хит! В годината, в която излезе, Шехерезада заслужаваше да стане певица на годината, но я ощетиха долно! Беше непоклатима тогава 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Моля Starboy да бъде сменено на Аз съм си добре, но хората

(рофл) Мисля, че всъщност текстът е бил "Аз съм си добре, но хората:" - двуеточие и започва да разказва историята за приятелката. Но като се изпява няма как да се хване този ефект и звучи нелепо. :lol:

п.с. @asylum Каква Певица ще е на 2013 г. Джена? Не ставай смешен! Беше много слаба година за нея, Галена властваше убедително.

  • Like 2
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

(рофл) Мисля, че всъщност текстът е бил "Аз съм си добре, но хората:" - двуеточие и започва да разказва историята за приятелката. Но като се изпява няма как да се хване този ефект и звучи нелепо. :lol:

Текстът е твърде дълбок за редовата чалгааудитория, но постепенно ще го разшифрираме. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

(рофл) Мисля, че всъщност текстът е бил "Аз съм си добре, но хората:" - двуеточие и започва да разказва историята за приятелката. Но като се изпява няма как да се хване този ефект и звучи нелепо. :lol:

А как ще анализираш ФРАГМЕНТА: "Само лъже или е у тях"?

  • Haha 2
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

А как ще анализираш ФРАГМЕНТА: "Само лъже или е у тях"?

Тук вече нямам обяснение. Търсила е рима на "смях" :lol:

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

А как ще анализираш ФРАГМЕНТА: "Само лъже или е у тях"?

Подценявате "Гледам го оная вечер тръгнал, ама те всичките го знаят"

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че жестоката Паола е в шаш и ПАНИКА от този сингъл.. дали е защото не може да познае мама, дали е защото ѝ звучи като тотален хит - още една загадка за разшифроване..

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, meleto каза:

Там е въпросът, че не става дума за 1-2 или 5 коментара. Става дума за десетки коментари. Имаше гласуване за удвояването на наказанията.  Пак да запитам: ако един човек системно нарушава правилата, какъв е смисълът да продължи да бъде във форума? Удвояването просто е начин да не бъде баннат завинаги даден потребител, а първите наказания са с цел - да се превъзпита. Както и да е. 

В бъдеще наказанията ще са автоматични, след добавяне на наказателни точки.

Новата песен на Тита и Папи Ханс ще гръмне ми си струва. Лятото пак не е особено успешно за чалгата.

Там ти е грешката, че се изживяваш като някакъв превъзпитател. Тук не сме детската градина. 

RIP Kondomchо, RIP TASRvul!

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ето това беше един невероятен трак на Джена, който остана незабелязан.

Мачка с текстове на двете крайности - поетични и комични:

"Ще има друг мъж за мене, само ако син си имаме с тебе / Ако потъвам знам ти ще ме извадиш, само за да можеш лично да ме удавиш" vs. "Аз съм си добре, но хората / Само лъже или е у тях / Изкарал си колата, щял да ходи по Студетски град и в центъра".

 

Сърцето ми на части е, отказва се от щастие. Отказва се от мен дори, но да е с тебе разбери! / Кви пари бе, брат? Тва е моят трак! Охраната не ни тараши. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...