Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, pechenko каза:

Голям резил за вас дето се изхвърлихте, че ще направи 600/700k на тази боза.

Дори и надписваш гледанията за 24 часа.

Много сте тихи нещо, преди да излезе песента яко се тупахте, че ще смаже.

Защото много се забави с влизането в Трендинг. Иначе пак подобри рекорда (собствения си) за най-гледана самостоятелна чалга песен.

И няма за какво ние да се излагаме - вие по цял ден изтъквате Галена. Ако беше такава лидерка хич нямаше да е нужно да ни се напомня ежедневно, а щеше да е очевидно за всички, както беше с Ивана през 2005 или с Преслава през 2008.

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Голям резил за Галена и Галените ще е ако направи по-малко гледания от Преса. Никога не са били в толкова директно съревнование с 5 дневна разлика в премиерите.

И ти не си вярваш обаче. Много добре знаеш, че в последствие се разбира кое е по-голям хит и кое не, една силна премиера е показател, но не е фактор. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресли давала ли е интервюта последните месеци. За топ име май доста е ограничила медийните си изяви. А точно в момента наистина има и какво да каже. Но по принцип тя се покрива, когато има  скандали около нея. Палава хитруша. :D

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Обаче от коментарите за новата фаца на Преса става ясно, че Галош е нарицателно за изкуственост и синоним на Майкъл Джексън.

Всъщност не случайно 2 години я водихме смядовския Майкъл, но Пресли и отне и тази титла. 

 

Извън шегата обаче е обидно да се сравнява икона като Майкъл с бесни чалгаджийки. А и на мен ми харесваше Майкъл до едно време. Може би до средата на 90те. Вече след това си опропасти лицето. В Earth song e брутално красив. 

А гледал ли си интервюто, в което отрича операциите на носа си. Икона🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо е живота... Преди 10-тина години обявиха Галя за певица на годината, а пълна зала скандираше името на Преслава. Днес в повече от 50% от коментарите за новата песен на Преса я нарит Галена... 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, fearless` каза:

Какво нещо е живота... Преди 10-тина години обявиха Галя за певица на годината, а пълна зала скандираше името на Преслава. Днес в повече от 50% от коментарите за новата песен на Преса я нарит Галена... 

Те не го правят с хубави подбуди към Галена. Нейното лице е такова също поради операции. Само че ги правеше постепенно и не бяха толкова очебийни.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

Какво нещо е живота... Преди 10-тина години обявиха Галя за певица на годината, а пълна зала скандираше името на Преслава. Днес в повече от 50% от коментарите за новата песен на Преса я нарит Галена... 

Настръхнах от този коментар, наистина. Не се бях замислил задълбочено, но сякаш съдбата си отмъщава коварно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Те не го правят с хубави подбуди към Галена. Нейното лице е такова също поради операции. Само че ги правеше постепенно и не бяха толкова очебийни.

Но Галена от грозна бузеста селянка се превърна наистина в топ мацорана. При Преслава има обратен ефект. Тепърва трябва да пипа и устните и зъбките, за да се докара поне до приличен вид. 

 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Те не го правят с хубави подбуди към Галена. Нейното лице е такова също поради операции. Само че ги правеше постепенно и не бяха толкова очебийни.

Имах в предвид че всичко се връща рано или късно. Със сигурност обаче не го правят като комплимент към Преслава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , TSARvul каза:

Като ми изплатят хонорар за заглавието. Тая Кела се насра да ми копира и тя мислите и идеите, аман! Това retr0 снощи също ми копира постовете, направих го на въпрос и преди малко се изцепи, че в новия нос на Преслава имало повече истина от твърдението, че песните на Галена оставали по-дълго във времето. Егати хората, човек!

Е, няма лошо да те копират, нека се инспирират. А кой е ретр0, някакъв нов или стар с нов ник?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, fearless` каза:

Имах в предвид че всичко се връща рано или късно. Със сигурност обаче не го правят като комплимент към Преслава. 

Галена тепърва има да плаща.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресито чукна 600 хиляди. Мачкай, кралице!
До утре по това време те искам с милион.

Накарай Фиклена да си говори сама. :ae:

  • Like 3
  • Haha 4
  • Angry 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Пресито чукна 600 хиляди. Мачкай, кралице!
До утре по това време те искам с милион.

Накарай Фиклена да си говори сама. :ae:

Скъпа Кайли не се радвай много

Във Вторник Галена ще унижи Преслава (за поредин път) с клип на Световно ниво!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi @Donatella @retr0 @TSARvul @xroflx9

Престанете да омазвате темата със спам. Кондомът е с ограничение. А вие продължавате да обсъждате. Няма нищо за обсъждане. Една страница с коментари скрих. Или спамете в Чат Мания, според правилата (без обиди и тн), или ще бъдете пратени в почивка. Някои от вас имаха скорошни провинения. За тези от вас - напомням, че наказанията са х2.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преси ме зариби много, това “нали е уникално, че твоята любов търпя” е просто ТОП! 

  • Like 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

Песента на Преси ме зариби много, това “нали е уникално, че твоята любов търпя” е просто ТОП! 

Аз изтръпвам като запее: "Капка по капка ....".

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Дива като пантера ставам в ръцете ти, @Starboy

Няма като теб ...

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...