Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От 27.05.2019 г. от 20:10, MrKidGSA каза:

Абсолютен брутализъм. "Акула" и "Тръгвай си" са тотални мегахитове! Новата голяма поп-фолк звезда е тук. Браво! 

Имам чувството, че има фалшиви аплодисменти и викове в това клипче. Дано се поразчупи малко, че голямо дърво. 

  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Публикувано (редактирано)
преди 48 минути, BobiTo каза:

Само аз ли мисля, че Галин ще ги размаже с "Мамиш, мамиш"? 

Ако се получи е защото музиката ще те кара да се разкършиш кака. Галин ще е само да мяука там, като писана. Ама кво говорим за Гален бе, то са има страшни песни от Галена и Преслава дето може да мятаме гюбета. Екстра са си!

И нещо якичко да потанцувате: 

 

Редактирано от Mara.Shulevna
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , ANGEL каза:

Имам чувството, че има фалшиви аплодисменти и викове в това клипче. Дано се поразчупи малко, че голямо дърво. 

Глупости, то хората гледат в него и полудяват, двете песни са тотални мегахитове, видя се на концерта и при този с Цветелина колко го обичат, вижда се и по гледания, коментари, ообено тук... То се чува как се дерат като луди на "Акула" и "Тръгвай си", броят до 12, няма как това да е фалшиво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.05.2019 г. от 12:49, Mara.Shulevna каза:

Нова тема! Слушах Емануела и се сетих за онова телевизионно шоу. Тая Емануела е страшна и  тя, само хитове. Много ме кефи всичко дето пуска. С Райна двете тренираме в Атлетик. Много е грозна Райнето, нещо май си е слагала на устните, навремето беше много по - добре. И как заглежда младите лъвчета във фитнеса. Веднъж в съблекалнята направи голям скандал и с право. Дигна ги във въздуха.Той и Галин идва да тренира там. 

Какви хитове има тая овца простовата Емануела, която не знае да си изкара участието? Издава като ненормална едно и също с надеждата, че ще е в плей-листата на DJ-ите. Ще свърши и тя като Андреа, с тази непремерена амбиция. Добре, че няма големи концерти да си припомнят хората колко не може и минава метър на критиката...  

Райна грозна? Хайде изпусни въздуха, че става смешно. :sneaky2:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 53 минути, foxy_vd каза:

Какви хитове има тая овца простовата Емануела, която не знае да си изкара участието? Издава като ненормална едно и също с надеждата, че ще е в плей-листата на DJ-ите. Ще свърши и тя като Андреа, с тази непремерена амбиция. Добре, че няма големи концерти да си припомнят хората колко не може и минава метър на критиката...  

Райна грозна? Хайде изпусни въздуха, че става смешно. :sneaky2:

Кака остави ме да имам вкус. Аз не ти давам наклон кво да харесваш! Мен Емануела ме кефи, на концертите я аплодирам. От там насетне какво смяташ ти, мен слабо ме вълнува бе. Пуска се по - клубовете, прави яки песнички момичето и се слуша. А за Райна, гледам я потна без грим, знам каква е. Казах!

Редактирано от Mara.Shulevna
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Vancho каза:

96млн гледания и 1млн лайка за този хит. :happyppl:

Дано Джена не пипа и там.🤗

Дора си заслужи успеха. Толкова години вече все яки песни пуска и ето момента й дойде.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Gerganafen каза:

 

Много добре изглежда Валя , видях и визиите в инстаграм профила и никога не е изглеждала толкова хубава , явно много залага на този проект! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

 

Затова е правила ft. с Кристиана... иначе очаквам я

Заглавието малко ми напомни на тая песен

Дано да е по-ударна от на Катарина😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...