Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Slavi каза:

Невероятна е. Дори участията си превръща в мини концерти. После тук злобарите ще ми обясняват как постно и на плейбек минавали участията и. И как пее целия клуб с нея... 

 

Пеенето и се е подобрило след операцията на носа и. Последните години имаше едно леко носово извличане. Сега е перфектна буквално - и визия и глас. 

Няма кой да я настигне в Пайнер! 

И аз съм забелязал след смяната на носа и говора и пеенето на Преславае като старото и не само аз го забелязах всички покрай мен и това много ме радва!

между другото вчера бях на турска дискотека в Германия и останах гръмнат защото пуснаха “Хоп” на Азис. А тука някои си въобразяват нещо ,че Азис нямал хитове!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Slavi каза:

Кво го слушаш тоя. Говори така сякаш той е изпълнявал мръсните поръчки на Андреа... 

Всички знаят, че Галена и Янева често спъваха Андреа докато беше в Пайнер. Плащали са на хора, за да не работят с нея, крадоха и екипите и идеите и какво ли още не. 

И аз се надявам това и положение да е временно. 

Този трак в канала на Кости има 12 милиона. Никоя в чалгата няма такива милиони на песните си в този период. 

Някой помни ли колко милиона имаше Неблагодарен в канала на планета преди да я изтрият? 

 

Публикуван 6 години след премиерата си, за 2 години с повече от 2 милиона гледания!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, presi_fen! каза:

И аз съм забелязал след смяната на носа и говора и пеенето на Преславае като старото и не само аз го забелязах всички покрай мен и това много ме радва!

между другото вчера бях на турска дискотека в Германия и останах гръмнат защото пуснаха “Хоп” на Азис. А тука някои си въобразяват нещо ,че Азис нямал хитове!

Азис и той като Преслава, не помня да е имал година, в която да няма с какво да се похвали.

Хит като "Сен Тропе" за това десетилетие също не помня да е имало. Светнете ме, ако има по-голям. Тази песен буквално не остарява.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_fen! каза:

И аз съм забелязал след смяната на носа и говора и пеенето на Преславае като старото и не само аз го забелязах всички покрай мен и това много ме радва!

между другото вчера бях на турска дискотека в Германия и останах гръмнат защото пуснаха “Хоп” на Азис. А тука някои си въобразяват нещо ,че Азис нямал хитове!

Смешно ми е като почнат да пишат така за него сякаш е от треторазрядните, а всъщност той е на светлинни години пред целия си жанр. Изгради си един свой стил последните години. Ние тук не тачим много песните му, щото сме свикнали да ни заливат с ганеви и пашеви тракчета. Азис е комплексирал сума и фолк певици, барабар с феновете им. 

преди 3 минути, Gadinata каза:

Публикуван 6 години след премиерата си, за 2 години с повече от 2 милиона гледания!

А доколкото помня го беше трила и пак качвала.

А помниш ли като фен на Андре колко милиона имаха Неблагодарен, Докрай в канала на Пайнер? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Смешно ми е като почнат да пишат така за него сякаш е от треторазрядните, а всъщност той е на светлинни години пред целия си жанр. Изгради си един свой стил последните години. Ние тук не тачим много песните му, щото сме свикнали да ни заливат с ганеви и пашеви тракчета. Азис е комплексирал сума и фолк певици, барабар с феновете им. 

А доколкото помня го беше трила и пак качвала.

А помниш ли като фен на Андре колко милиона имаха Неблагодарен, Докрай в канала на Пайнер? 

За конкретните две нямам представа, но за "Пробвай се" много добре помня, че имаше около 4,5 милиона гледания, а беше публикувана цяла година след премиерата. По времето, в което Анди напусна Пайнер 4,5 милиона си бяха голяма работа. Песента беше сред най-гледаните в канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, TSARvul каза:

На мен ситуация, в която си фен на даден певец, но не те бъркат просташките му изцепки като човек, ми изглежда странна. Всякакви случаи има, де.

А тогава защо ти не се впечатляваш от просташките изцепки на Галена като започнем от ваната и стигнем до изцепките и заради наградите... 

За хората ти изглежда странно, но за самия себе си не виждаш по далеч от носа си.

Измерил та премерил😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

А тогава защо ти не се впечатляваш от просташките изцепки на Галена като започнем от ваната и стигнем до изцепките и заради наградите... 

За хората ти изглежда странно, но за самия себе си не виждаш по далеч от носа си.

Измерил та премерил😂

С това ли намери да ме реплекираш, умник? :D

Ваната съм реагирал на нея преди 12 години, когaто случката беше актуална. Темата е дъвкана тук милион пъти.

Точно на мен да ми говориш, дето съм нейния фен, от който е понесла най-много критики - за поведение, селски кючеци, неадкватност на голяма сцена.

Я си пий Ранатадина и дишай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gadinata каза:

За конкретните две нямам представа, но за "Пробвай се" много добре помня, че имаше около 4,5 милиона гледания, а беше публикувана цяла година след премиерата. По времето, в което Анди напусна Пайнер 4,5 милиона си бяха голяма работа. Песента беше сред най-гледаните в канала.

Каквото и да говорим, милионите от онези години и стоят в канала на Кости. 5-6 пъти повече гледания имат от песните на колежките и в същия период, а тогава тубата тепърва се превръщаше във фактор.

В този форум ФЕНОВЕТЕ много бързо забравят. Останеш ли година две бе хит и се забравя всичко постигнато през годините. Много тъжно за тях самите... И с Елена, и с Деса, и с Кама са го правили. 

Имаше години, в които Фен мачкаха и само Андреа от Пайнер успяваше да ги пребори с мега хитовете си с Кости. Не случайно Галена, Мария, Цура започнаха да работят по нейната схема та излязоха от блатото тогава. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е гнусен мангасар, мошеник, интригант и сеирджия. Не вярвам на нито един негов успех. Голям таргет от хората го мразят и не го слушат. Дори помня, че имаше пародия за него и се слушаше супер много.

Не мога да си представя да накарам баща ми например да чуе песен на Азис ? Сега може да прозвучи крайно, но такива като Азис са за затвора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Азис е гнусен мангасар, мошеник, интригант и сеирджия. Не вярвам на нито един негов успех. Голям таргет от хората го мразят и не го слушат. Дори помня, че имаше пародия за него и се слушаше супер много.

Не мога да си представя да накарам баща ми например да чуе песен на Азис ? Сега може да прозвучи крайно, но такива като Азис са за затвора.

Какъвто и да е, Азис е емблематичен за жанра и започна да се харесва на все повече хора с новия стил, който започна да гради. Един от най-гласовитите, да не кажа най-гласовития изпълнител в жанра.

И аз майка ми не мога да я накарам да чуе "Хоп" примерно, но на "Мотел" и "Хабиби" се радва страшно много. Той просто си е един хамелеон, има всякакви песни.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Азис е гнусен мангасар, мошеник, интригант и сеирджия. Не вярвам на нито един негов успех. Голям таргет от хората го мразят и не го слушат. Дори помня, че имаше пародия за него и се слушаше супер много.

Не мога да си представя да накарам баща ми например да чуе песен на Азис ? Сега може да прозвучи крайно, но такива като Азис са за затвора.

Абсолютно съм съгласен, Шули. И е страшно нагъл и безочлив. Лицемер и използвач също.

Сред голяма част от населението дори Азис е символ на гнус и долна класа. Проблемът в България е, че поне половината население е точно от тази прослойка и евтините му номера минават точно пред тях.

Тръбят, че пак имал мегахит. Хахахах. Тая песен "Жено, бягай" се слуша главно от мангасари.

Има постижения и е останал в историята, направи и много големи хитове. Излъчва мазна мангалщина и е боклучав човек обаче, мен това ме отблъсква много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, TSARvul каза:

Абсолютно съм съгласен, Шули. И е страшно нагъл и безочлив. Лицемер и използвач също.

Сред голяма част от населението дори Азис е символ на гнус и долна класа. Проблемът в България е, че поне половината население е точно от тази прослойка и евтините му номера минават точно пред тях.

Тръбят, че пак имал мегахит. Хахахах. Тая песен "Жено, бягай" се слуша главно от мангасари.

Има постижения и е остнал в историята, направи и много големи хитове. Излъчва мазна мангалщина и е боклучав човек обаче, мен това ме отблъсква много.

Той има хитове, в миналото дори беше смешен. Но в годините станахме свидетели на клетви, типично по цигански нали. После беше приятел с мутри, имаше интриги, данъчни скандали и куп извращения. Огромна заслуга за хейта по поп фолка се дължи на него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Азис какъвто и е като човек, успехите му са неоспорими. Дори в Китай го слушат. Осъзнайте се.

Нека го слушат. То цял свят слушаше и Гангнам Стайл, защото беше някаква сеирджийска щуротия.

Камелия ако си пусне мустаци, остане със същите големи цици, но си присъди хуй и е по слипове в клиповете си, ще я слушат в Камбоджа. И какво от това?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова ви бърка какви са изпълнителите в личния им живот - ще се жените ли за тях, една маса ли ще делите? Каквито ще да са, важното е да пускат хубави проекти, да си радват феновете и да имат лични успехи. Нищо лично към никого, просто аз това не мога да го разбера, но все пак - хора всякакви.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Азис какъвто и е като човек, успехите му са неоспорими. Дори в Китай го слушат. Осъзнайте се.

Кой го слуша в Китай ? Има едно клипче сигурно. Направо да го бяха поканили на Summertime ball. Той си е голяма звезда тук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gadinata каза:

Какво толкова ви бърка какви са изпълнителите в личния им живот - ще се жените ли за тях, една маса ли ще делите? Каквито ще да са, важното е да пускат хубави проекти, да си радват феновете и да имат лични успехи. Нищо лично към никого, просто аз това не мога да го разбера, но все пак - хора всякакви.

Препочитаме изпълнителите, които харесваме да имат готино излъчване и ако може да са стойностни хора. Не виждам лошо в това. Но все пак - хора всякакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Азис какъвто и е като човек, успехите му са неоспорими. Дори в Китай го слушат. Осъзнайте се.

Доста са комплексирани от успехите на Азис. Все пак са Галенови. Те мразят всеки, който е по голям и доказан от Галената. Обаче не им пречеше като Галена го кани в проектите си. И с Тони Стораро са така. Не могат да го слушат, ама като Галена беше фийт в Шефката го издигнаха на върха. Тръгнали да коментират кой какъв човек е. Сякаш Галена е Дева Мария... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да бъдем комплексирани от човек, който ни отвращава. За да се комплексираш от някого, трябва поне малко да го харесваш. Но..сега не е момента за уроци по Психология. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, TSARvul каза:

Препочитаме изпълнителите, които харесваме да имат готино излъчване и ако може да са стойностни хора. Не виждам лошо в това. Но все пак - хора всякакви.

Щеше да ме бърка дали са стойностни хора, ако ми бяха идоли в живота. В случая, просто се радвам на песните им , защото са неангажиращи и лично мен ме отпускат страшно много, вместо да ме напрягат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнах назад, Преслава пак е разгромила на някакво участие, прилича на цял концерт и как я викат на бис, не ми се е случвало на друга певица в дискотека и как пееее. Също видях и Андреа, лол, това в Инстаграм е някакъв панаир, аз не мога да си обясня как я докарват такава. Дано не е здравословно. Между другото и за Галена, и за Преслава не се ли знае дали ще пускат скоро песни, то вече е средата на лятото?

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Няма как да бъдем комплексирани от човек, който ни отвращава. За да се комплексираш от някого, трябва поне малко да го харесваш. Но..сега не е момента за уроци по Психология. :D

Какво значи да си комплесиран ? Къв дебилизъм е това ? Като не харесваш нещо, значи си комплексиран от него. Аз слушам някои негови песни и не отричам таланта му.

Не всички сме обсебени от певиците, и това че не харесваш някой като човек, не значи че не го харесваш като изпълнител. Моя съвет е, не се занимавай да спориш с абсурдистан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...