Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Силно начало за Ариа в “Пайнер“:

http://planeta.tv/news/view/Silno-nachalo-za-Aria-v-Payner

И кое е силното начало- едва 115 000 гледания има и само негативни коментари има. Пайнер откъде си ги измислят и пишат тези статии. Ванеса има силно начало в Пайнер, защото вече гони 4 милиона дебютната й песен в Пайнер, не и АРИА.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 часа , DarkChild каза:

Свърши ли вече това невзрачно предаване? Най-слабият им сезон.

За твое хейтърско съжаление това е и "де юре" и "де факто" най-успешният сезон. Можеш да си отпуснеш душата и да плюеш на воля, защото в предните 4 месеца бе ментално ограничен от присъствието "чипровско" в най-гледното риалити в българският телевизионен ефир. Разбирам, че в 2019-та това е особено непоносимо, но такъв е живота. Камелия е пример как се остарява като катедрала, а не като повечето в чалгага - като цървул. Наздраве... 🥃

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 4 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Азис пак ли е чупил рекорди?

Дааааааааааа, Азис! След като кавърдиса "Черно море" на Тошко Колев, "В петък вода нема" на Сашо Роман и какво ли още не, сега е ред на класиката от 90-те на Снежана Еленска от култовата S music..... :thumbup:  

Снежана Еленска - Като малка те залюбих

п.п. Как се вкарва цял клип бре, че нещо не виждам откъде? :sneaky2:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Азис пак ли е чупил рекорди?

Никакви рекорди не е чупил..

Имаше около 680k за 24 часа.

Вчера публикувал, че има един милион, което е пълна лъжа.

Направил е милион, но не за 24 часа.

След като минат 24 часа показва на клипа, че е качен преди един ден и когато са станали милион.. щрак.

Поредната лъжа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за тази година вече 8 поп-фолк изпълнителя са виждали рекорда за 24h. Доста добре. В пика на попа се редуваха 2-3 с някой и друг дуетен партньор. Но пък техния връх още е по-висок.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Един от най-добрите проекти в жанра!

Мина и замина. "Моето слабо място" е по-голям хит, а даже няма клип.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Мина и замина. "Моето слабо място" е по-голям хит, а даже няма клип.

Как го прецени? Дискотеката щеше да се срути предния път на тази песен. А тук говоря за цялостно качество.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Мина и замина. "Моето слабо място" е по-голям хит, а даже няма клип.

Имам чувството, че Хаваната е много подценявана тук. На Sofia pride е имала прием. Също и по дискотеките се пуска понякога.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Mara.Shulevna каза:

Срам! И това е майка на деца! На това ли ги учиш ма! Да гледат некви боядисани орки! Посрами се Галено, няма да те слушам вече. 

Твое мнение.

Колкото и basic да звучи, по-добре да гледаме двама мъже как се държат за ръцете, отколкото да държат оръжие. На теб и на много други може да не ви харесва и това е съвсем окей. Нали всеки има права?! Но да се опитваш да ги промениш е вече вид на агресия! Евала на Галена!

За да не е спам...

Една от най-яките песни тази години! Жалко че остана недооценена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си продадох тела за да си купя нов и дойдоха вкъщи македонци да го вземат и как ли пък не се оказаха много големи фенове на Преслава хахах всички песни и знаеха от Дяволско желание до Изтрезняваш ли, та ми станаха много приятни и им намалих от цената хахах 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Прием!😘

Много е яка. Не знам защо постоянно се говори, че била с пришито лице, че на живо не изглеждала ок, че била Майкъл Джексън и т.н ... супер си е жената. Просто повечето й снимки са прекалено обработени, но това мен не ме дразни. Почти всички си пипат снимките и не виждам проблем в това. Никой не качва кофти снимки, всеки се стреми да изглежда перфектно. 

  • Love 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , чушка. каза:

Един от най-добрите проекти в жанра!

Днес все слушам летните хитове през годините. Слушах и Хаваната преди час време. Но жената летен хит си остава Анчуш. Дано и сега смешира с летен хит. ❤️  

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо да припадате по летните комерси на Ана от последните години, слушайте истинските хитове, с които си спечели прозвището "Кралица на летните тракове".

 

  • Love 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Много е яка. Не знам защо постоянно се говори, че била с пришито лице, че на живо не изглеждала ок, че била Майкъл Джексън и т.н ... супер си е жената.

Обаче Пресли е толкова алчна, че иска да вземе всички титли на Галена 😂1559723512_preslava1.jpg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.04.2019 г. от 16:18, foxy_vd каза:

Всичко е възможно, но легендите са си легенди заради музиката, а не заради НДК, с която Пайнер промиха мозъка на 2 поколения чалгари, че ако не минеш оттам няма как да си легенда. Е, Камелия няма да мине през НДК и ще си остане най-голямата легенда в чалгата, независимо дали им харесва това на хора всякакви. Бизнесът се промени. Пайнер  не са монополът, който бяха. Конкуренцията на поп музиката за младите вече и загубена от чалгата. И у нас се повтаря това, което се случва в бивша Югославия - легендите са топ, а младите нямат трибуна, идеи и продуценти, за да се наредят на трапезата. Кокалът никой не го пуска...

При условието, че имаме Преслава не виждам нито един критерий по който Камелия ще бъде най - голямата легенда в чалгата. Има два/три хита и дотам. 

Тия Галена и Преслава само мегахитове - Изтрещяваш ли и Феноменален нямат спиране. Кючече да има в песента, това е важното. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора пак изтрещяха. Каква легенда е Камелия? Има три хита от 2000 г. и още пет хита в годините около тази, които пееше до втръсване на концерти и ги наби в съзнанието на хората. Но в онези години големи хитове имаха още Деса, Глория, Ивана, Нелина, Петра, Дачева, Райна, Мария, Емилия и кой ли още не.

В последните 10 години например, Камелия (както и всички стари чанти), са гола вода откъм актуална продукция, което поставя под съмнение златния им статус.

Отделно, че всяка втора жена случайно срещната на улицата пее по-правилно от нея. Не рядко е имала фалшиви изпълнения, особено като изпълнява балади или някакви по-силови песни. Не споменавам факта, че често е прибягвала до клоунски визии и голотии, за да привлича внимание, след като с глас не може.

Имена като Галена, Преслава и Анелия са непрекъснато актуални вече 15-17 години, без да претендират за легенди.

  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...