Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, mitak_94 каза:

Скоро и на БГ. :D

МОЛЯ? Харесвам Джена, но ако е взела и тая песен, ще ми опротивее сериозно вече.

Пффф, толкова ли няма идеи в тая нейната глава ...? много е лесно да вземеш готов хит. Нали претендираше, че е голям музикант със собствен стил? Къде го тоя стил?  Язък, че е заобиколена от музиканти ... една песен не може да направи...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Vancho каза:

МОЛЯ? Харесвам Джена, но ако е взела и тая песен, ще ми опротивее сериозно вече.

Пффф, толкова ли няма идеи в тая нейната глава ...? много е лесно да вземеш готов хит. Нали претендираше, че е голям музикант със собствен стил? Къде го тоя стил?  Язък, че е заобиколена от музиканти ... една песен не може да направи...

Споко де, не я е взела тя, а една от най-противните и пошли в Пайнер. 😂🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

МОЛЯ? Харесвам Джена, но ако е взела и тая песен, ще ми опротивее сериозно вече.

Пффф, толкова ли няма идеи в тая нейната глава ...? много е лесно да вземеш готов хит. Нали претендираше, че е голям музикант със собствен стил? Къде го тоя стил?  Язък, че е заобиколена от музиканти ... една песен не може да направи...

Емрах и Джена

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Галена?

Ее, сега, че не я харесвам като изпълнител - факт, но при нея не можем да говорим за пошлост. 😂Тази година пусна страхотни песни и ми е една идея по-симпатична. 😄

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

Ее, сега, че не я харесвам като изпълнител - факт, но при нея не можем да говорим за пошлост. 😂Тази година пусна страхотни песни и ми е една идея по-симпатична. 😄

Еее,и на мен също,а пък и има толкова много нови лица за плюене😁😁 Тогава сигурно е Тоца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, NazzkO каза:

🤔🤣 събира такива дето са много талантливи гледам  🤣🤣🤣

Пайнера като не дава от неговите какво да правим сега? И не е до пари. И не е до отстъпки. И.... айде нема да ви развалям настроението още преди да е започнало лятото. После дъртия мрънка що се напълнило със сърби не само на северозапад и сочи с пръст Сашка. Но немаше нищо против неговата Галена да и се уреди всичко покрай Миле Китич!? Но, няма проблем, всичко е нормално точно коректно, а талантът, уменията и способностите отдавна не са това, на което Маргарита Лозанова научи доайените в този форум преди 15-20 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

Леле, леле, аз верно съм далеч от чалгата в последно време с тия мои ченгесарски школи!

Деса какво е направила със себе си и с пеенето си? :dizzy:

GABANA

 

videotogif_2019_06.01_11_32_08.gif.36be78bd6b4f226899d56442c05c04df.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...