Jump to content


Анелия и Ави Бенеди - Боли, боли


Препоръчани коментари

Много прилича по музиката на една песен на Азис, но не мога да се сетя точно на коя.... не ми хареса достатъчно, аз пък мисля, че добре е направила, че я пуска така...... въпрос на вкус.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Mr. Greshen каза:

Много е яка, пак поредното неадекватно решение от Анелия да няма клип. 

Но да отбележа тук, че предната песен Шампион не е провал. :D

Абсолютно, голям хит е. 

И без тази можеше, чакам самостоятелен хит вече

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва, въпреки че е по-добра от всички провалили се бози от последната година. Интересна е, но текстът е много тъп, отново и в нейните последни проекти това е най-големия проблем. Дори и баладата, всичко е толкова пято, римите са като пълнеж в албум на Токича песните. Няма да се получи пак според мен. Вместо да седне, да вложи едни добри пари и да изкара мегавидео с мегаклип, тя се пробва с рандъм глупости... Съвсем скоро ще изпадне, наистина я спасява това, че дълги години не е разочаровала като последната...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Ави е неприятен, не трябваше да прави песен с него. След толкова провали трябваше да се замисли какво да пусне. Анелия тотално е загубила усета си за музика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам й шанс, след баладата това е единствената песен, която все пак след няколко слушания ме грабва с нещо, но някъде до средата, текстът продължава да ме дразни много колко е тъп. Вече там като започне да нарежда към края съвсем става какафония и ужас. По-добре да не я клипират, че и без това няма интерес като гледам. Да се вземе в ръце и да се появи есента с нещо голямо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...