Jump to content



Препоръчани коментари

преди 25 минути, Lelqtian каза:

Оф, пак ли ша го чоплим тва. Не се ли разбрахме че от оня период най-големия хит е Як мотору с, към момента, 14.5 милиона само от един клип? 

А Дяволско желание е такъв мегахит, че на съвсем скорошно клипче от участие на Пепа, публиката просто спи. 

Айде обратно към музея на мадам Тюсо, че в един пост сума и глупости изговори. 

 

Май някои забравихте как сума и поредни години по 20-30хиляди човека на стадионите се драха на Дяволско желание. Галена никога не е усещала подобна емоция на уж големите си хитове, а не е като да не беше на последните турнета. Диагнозата беше клубна сензация, но по турнета и концерти беше скръб. Галена има само една Кой като по наложен вечен хит, но и за нея не се знае дали ще оцелее във времето, впредвид бързия залез на Фики...

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , SG каза:

Защото не е изненадващо да се види такава цифра за дует на българска звезда и сръбска легенда. Съмнително е, когато стандартното ниво за поп-фолка е 300-350k и изведнъж някой направи 500k. И все пак съм казвал мнението си за гледаемостта тази година. Клипа на Галена и Миле продължава да го затвърждава.

Доста силен страйк, наистина. От следващото парче на Преслава ще се решат нещата- дали Галена наистина е едноличен лидер или двете цяла година ще се бият за трона.

Аз лично искам някоя друга да изпъкне над тях.

Думата е стрийк, не страйк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Думата е стрийк, не страйк.

Дам логично... за който внимава. :D

преди 40 минути, Гальо каза:

Галена и Миле защо не са в Трендинг?

Защото Трендинг Бг е нагласена класация. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Тоест искаш да кажеш, че "Диагнозата" е едномесечен хит с това сравнение?

Едномесечен не, но е много далече от златните хитове на миналото десетилетие. Няма един читав прием на голям концерт. 

И не, не ми поствайте рд-то през 2015-та, защото това не е прием на вечна песен.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете на Галена откакто е в Топа (края на 2007 натам) имат лошия късмет да са точно от ерата, в която масовите позиции на чалгата започнаха да спадат. Това създава впечатлението, че песни като Диагнозата и Наградата не са от 'онези' златни. Но реално се помнят от хората повече, отколкото ще се помнят 95% от жанра в последните няколко години. Просто трябваше да са налагани на концерти по-често през годините, за да поддържат хайпа, но това вече си е пропуск на Галена. Главно онези песни до 2006 биха могли да се задържат по 10-15 години без припомняне на голяма сцена и по Тв, аз като фен на Десислава сега се сещам за Две сърца, До тук и Мъжете, но навярно има и други.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И да не сравняваме гледания, може да сравним приеми. ''Лъжа е'' и ''Дяволско желание'' ги е наложила повече от добре. Сега трябва да направи същото с ''И когато съмне''', ''Нямаш сърце'' и ''Водха с утеха''. На Галена хита и е ''Кой''. На няколко концерта беше с повече от добър прием. Галена просто нямаше късмета да е топа когато се раждаха златни хитове. Към днешна дата много по-трудно се получават нещата, но това не променя факта, че хитовете си ги има. Преслава никога няма да има клипове и цялостни проекти като тези на Галена а пък Галена няма вечни хитове като Преслава.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Denis каза:

Очаквам Андреа да пръсне с песента от Ганев. Две години без чалга и накрая две наведнъж. Браво!

Тази със Супер Сако я обяви на английски в инстаграм - последно на български или английски ще се пее в нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mr. Greshen каза:

Тази със Супер Сако я обяви на английски в инстаграм - последно на български или английски ще се пее в нея?

Беше казала,че ще е и на двата езика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mr. Greshen каза:

Тази със Супер Сако я обяви на английски в инстаграм - последно на български или английски ще се пее в нея?

На български пее тя.

Звучи доста тъпа от тея секунди. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, xroflx9 каза:

Слави,коментирай,че на няколко кадри от тук,Анелия прилича страшно много на кралица Филип.🤪🤭

 

Тя още навремето си имаше шимейл излъчване. Не и е било трудно да го докара🤭

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Галена вече е номер 3 по транс излъчване🤭🤭

След като и Емилия най безцеремонно и отмъкна под носа званието Майкъл Джексъна на чалгата... Няма късмет👽

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горе долу май ще е първата песен в канала на планета с 30М гледания. Но, от лятото е забила на 29М, така че очаквам до края на годината Пей сърце и В твоите очи да са я минали.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече сме с 800 хиляди гледания. Не знам за какво падане на гледания говориш Слави, но лично става досадно плюенето ти. Укроти се и гледай как утре ще имаме милион за 2 дни. 😎

 

П.С Кондома докога е с бан?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Danger. каза:

Вече сме с 800 хиляди гледания. Не знам за какво падане на гледания говориш Слави, но лично става досадно плюенето ти. Укроти се и гледай как утре ще имаме милион за 2 дни. 😎

 

П.С Кондома докога е с бан?

Преди 'Слави' пак би трябвало да има запетая, след като е обръщение. Чалгиите на Галена наизуст знаем, не пропускаме участие и възможност за снимка, но граматика и пунктуация - нулева. 

 

Как пък  2-3 фенчета все плюенето виждате. Как пък не видяхте сума и хубави неща, които написах за проекта. Ето заради такива крайни фенове, ще чопля Галя за всяко възможно нещо. Добре, че са Петя и Чушката, за да отсрамят положението в агитката ви. 

Утре може и да стане милион, но няма да е преди 3. Влезе в тренда все пак най-накрая... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен не ме учи на граматика заради една запетая. Къде ходя по участия също не е твоя грижа. И как очакваш да те взимам насериозно като пишеш едно хубаво нещо за Галена и сто лоши? Попринцип хич не ми се влиза в спорове с тебе, а и ме мързи. 

 

Цял ден се обясняваше и налагаше във форума колко малко гледания са направили като за дует (а всъщност счупиха рекорд), после тръгна да обясняваш откъде уж крала идеи за клипа, тръгна да се обяснявяш как нямала самостоятелни хитове , златни хитове , и още някакви глупости. Всеки си има мнение, но ти го повтаряш през 3 поста и става супер досадно. Песента в момента е с огромен успех и цял фейсбук и инстаграм я споделят и в най-слабите дни от седмицата (понеделник и вторник) направи много гледания. А сега идват и почивни дни...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...