Jump to content



Препоръчани коментари

И Преслава са имитирали, и Деси Слава, и Софи Маринова. Сигурно пропускам други. Самият факт, че от 2-3 сезона канят звезди от фолка е показателен. Първите сезони чалгата беше тема табу, а идиотът обясняваше колко пагубна била за нацията и как се опитвал да не си спомня, че в началото е натрупал парите си от снимането на попфолк клипове.

 

Забравила съм ги вече, сега като казахте се сетих.

 

От фолка са участвали Азис, Коцето, Милко и Преслава, Деса.

 

А това ми е много любим образ на скумрията, може би защото Таркан ми е любимец, както и песента ми е на сърце:

 

 

От всички обаче най-забавно ми беше да гледам Коцето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Симона изглежда като лелка на сватбата на Софка.... :helpsmilie:

 

Мама Стефче, като отишла на гости в Глория, вдигнала скандал, че в къщата отглежда домусче. :yelling: После се прекръстила - А, това е Сима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мама Стефче, като отишла на гости в Глория, вдигнала скандал, че в къщата отглежда домусче. :yelling: После се прекръстила - А, това е Сима.

 

https://www.instagram.com/p/BvaVqhYn7Wc/?ut...id=1d41h7f3669m

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеон Данев още ли ходи с нея или я е заразял пред някой дебелариум?

 

Ооо, те се разделиха преди доста време. В Гласът на България вече май се бяха разделили, даже тогава имаше слух, че ходи с Радко Петков, но се оказа, че са само приятели.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася, изглеждала е доста прилично.

Да, прилично е точната дума - която обаче не приляга въобще за кума на нечия сватба. Кумата е втората най-важна на тази сватба след булката, а тя (освен неадекватното си на моменти поведение, което видях от някои клипчета) изглежда и не на мястото си в това си "задължение". Нарочно използвам тази дума, защото някак си ми изглежда точно така цялото й поведение. Убеден съм, че е имало много по-елегантни представителки на махалата, които са били по-адекватно изглеждащи за цялата сватба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, прилично е точната дума - която обаче не приляга въобще за кума на нечия сватба. Кумата е втората най-важна на тази сватба след булката, а тя (освен неадекватното си на моменти поведение, което видях от някои клипчета) изглежда и не на мястото си в това си "задължение". Нарочно използвам тази дума, защото някак си ми изглежда точно така цялото й поведение. Убеден съм, че е имало много по-елегантни представителки на махалата, които са били по-адекватно изглеждащи за цялата сватба.
Силно преувеличено - че как пък точно трябва да изглежда една кума?!

На фона на снимките, които видях, особено с визията на Роксана, Преслава си е имала дори звезден вид. Да не говорим за прическата и роклята на булката...

Имаше някъде снимки на Бони, на Ани Хоанг, на Гери Никол - били са потресаващи. Камелия и Глория са изглеждали ок и те, но нищо кой знае какво.

Засега, от снимковия материал, Преслава е с най-стилен вид, колкото и да ми е неприятна като жена и маниер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е лайно, но си изглежда нормално на сватбата - само снимки видях, под нивото ми е да хабя нет за видео.

 

Това наистина ли е Симона? Прилича на Ивана преди 10 години.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май не е имало друга сватба с толкова много певици. Че даже и фолкмаратонката Женя е водила събитието. Супер изглежда.

 

Коментирай какво й е споделила Гери-Никол: "Фолкмаратон ми беше любимото предаване от детството!"

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона прилича на 40-годишна лелка. Все едно е Ванча на тази снимка. Даже дрехите са същите.

 

Ivana27021.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона прилича на 40-годишна лелка. Все едно е Ванча на тази снимка. Даже дрехите са същите.

 

Ivana27021.jpg

 

Именно, вчера за това питах. В първия момент я направих на Ивана, поразителна прилика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям спад с гледанията на песните тая година.

Гръмнаха толкова силно, а сега в понеделник са направили нищожни гледания. Галин е паднал под 100-ката, а Преслава е направила около 70К. "Сърце" и тя пада под 40 и скоро ще е под "Феноменален". Няма ли да излезе някоя песен, която да гърми месеци наред и да си поддържа гледанията :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...