Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 минута, Kriminal каза:

На Гера песните станаха хитове и в Сърбия (колкото е възможно) така че да не ви чувам за купени гледания

Кои песни? Тая "Устни" дори приятелите й сигурно не искат да я слушат. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Denis каза:

На Анче всичко се слуша!

 

Като се замисля, никога не съм си пускал някоя песен на Анелия доброволно, което е скандално. Има нещо, което ме отблъсква в нея. Песните й ми са лигави и не мога да видя съдържание..

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Denis каза:

Кои песни? Тая "Устни" дори приятелите й сигурно не искат да я слушат. 

Устни не, тя има 4 милиона и не знам кой може да помисли че има купени. Говоря за хитовете и като "I'm the Queen" и "Напрао ги убивам"

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Като се замисля, никога не съм си пускал някоя песен на Анелия доброволно, което е скандално. Има нещо, което ме отблъсква в нея. Песните й ми са лигави и не мога да видя съдържание..

90% от колежките й ще си мечтаят за такава "лигня"

 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Denis каза:

90% от колежките й ще си мечтаят за такава "лигня"

 

Е, не казвам, че няма и качествени песни, но те по-скоро са рядкост, отколкото често срещано. Особено тези летни хитове, за които всеки сипе суперлативи от типа на Гот ми е, Генерал и разни други, които са върха на сладоледа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Е, не казвам, че няма и качествени песни, но те по-скоро са рядкост, отколкото честно срещано. Особено тези летни хитове, за които всеки сипе суперлативи от типа на Гот ми е, Генерал и разни други, които са върха на сладоледа..

Ти не разбираш.

Виж какво ми попадна докато разглеждах форума.

'Чушка''

Предпочитам да горя в ада,

отколкото да се возя в тази стара Лада!

Може да имаш голяма чушка,

но аз те предоставям на кака ти Нужка!

-А го е писал. На теб ли е посветено или слочаеност? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Denis каза:

Ти не разбираш.

Виж какво ми попадна докато разглеждах форума.

'Чушка''

Предпочитам да горя в ада,

отколкото да се возя в тази стара Лада!

Може да имаш голяма чушка,

но аз те предоставям на кака ти Нужка!

-А го е писал. На теб ли е посветено или слочаеност? :3fdb8960598fa63e:

😂😂😂 Омг, това за първи път го виждам. Нека се произнесе - А и каже истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , dan!el каза:

Не знам дали говорим за едно и също, но за мен това не е сензитивност, а комплекси. Казвам го без лоши чувства към нея (една от все по-малкото, които харесвам в жанра). Лично според мен, на нея й повлия това, че Константин стана масов любимец на народа около и след участието им във "ВИП Брадър", а тя беше изкарана лошата тогава. Наскоро гледах в YouTube клипче от второто й участие в къщата (не е излъчено по телевизията), в което тя обяснява пред другите съквартиранти за "злополучното" й представяне първия път и как самият Константин е спомогнал, неволно или не, за изграждането на ужасния й образ, с който не малка част от хората я намразиха (колкото и силно да звучи тази дума). Дори се прокраднаха съмнения, че това е било умишлено, и той го е направил в името на собственото си его. Още повече, да не забравяме и многобройните му изневери, за които се твърдеше. Те няма как да не окажат влияние на самочувствието й.

Та от там самата тя дава назад и дори умишлено, според мен, започва да прави такава музика. Не твърдя, че разбирам от психология, но чисто подсъзнателно, когато си наранен и се чувстваш "отхвърлен" (а тя беше такава за немалко зрители/фенове), ти започваш сам да искаш да докажеш, че си различен и че не желаеш да си част от тази масовка, която по-рано пък те е отхвърлила. Това е причината, според мен, заради която Райна започна да бъде нарочно извън това модерно течение, опълчи му се и тотално излетя извън борда на лидер(к)ите. 

Смятам, че има доста истина в поста ти, но за съжаление, ние можем само да гадаем. Но и аз така усещам, че напук на Коцьо и неговия комерсиален образ, тя реши да го раздава различна, което можеше да се направи и по друг начин, за да не нанесе толкова щети по кариерата и.

преди 11 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Райна не е била в Топ 5, пак нейния фен си фантазира нещо.

Дори в най-силните си години няма как да се вреди в петицата при наличието на Глория, Ивана, Камелия, Анелия, Преслава, Азис ... Малина покрай дуетите с последния също беше дръпнала много напред. Вижте, че на турнетата през 2004-2006 Райна са я слагали да пее първа или втора с Гергана.

Единствено бих я класирал в топ 5 през 2007, когато пусна "От един инат", "Цип на устата", "Глезената гледаната".... и то не защото бяха чак толкова тотални хитове, а поради факта че много от величията започнаха да издишат и с изключение на Преслава и Анелия нямаше изявен лидер.

Както вече ти опресниха паметта, била е в топ 5 доста години подред, но може би и останалите нефенове на Райна си фантазират също? 

преди 10 часа , Slavi каза:

Говорите глуоости вече. Когато Райна беше в топ 5 ни Преслави, ни Гергани още се бяха появили, като втората таман прохождаше де. Малина между Леден свят и Не знаеш с Азис беше пълна дупка. Къде ми я слагате над Райна. Тя затова си остана с 1 единствен албум за 20 години. Ако не бе Азис да я потдържа отдавна щеше да прави компания на Надя, 88 и други по кварталните кафенета. 

 

Иначе не съм съгласен, че 2007 и 2008 е била в какъвто и да е топ. Тогава Фен мачкаха Планета откъм хитове. Една от най слабите години за Пайнер. Да не припомням... То дори и Преслава и Анелия нямаха като хитовете на Алисия и Емануела в този период. 

Напълно съм съгласен! Пак казвам, че никой не твърди Райна да е била лидерка, номер 1 и т.н. Просто е факт, че имаше няколко силни години, в които беше до най-добрите и големи звезди на бранша. В никакъв случай не искам да я прехвалвам, нито подценявам, както някои тук правя по презумпция. 

преди 10 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Посочи ми конкретен момент, когато е била Райна в топ 5 (от написаното от теб разбирам, че визираш 2003 г.)

През тази година къде точно я виждаш измежду Ивана с "Шампанско и сълзи", Глория с "Крепост", Анелия със "Само мене нямаш", ДесиСлава с "Думи две"или Азис ... - като всяко от изброените имена имаше поне още 2-3 мегахита в посочената година. Да не говорим за истерията по "Губя те бавно".

Райна тогава пусна "Агресия", която я слагам някъде на едно ниво с "Леден свят" на Малина или "Не виждам" на Емилия.

Бих я класирал на около седмо-осмо място.

В края на 2001, всъщност, Райна се превърна в сензация и стана масово разпознаваема с "Гасне пламък". Вече през 2002 с тоталния хит, който оглави доста класации и остави след себе си песните на гореспоменатите от теб - "По-добре" затвърди позиции, като една новопоявила се народна любимка. "Разделени", "Агресия", "Любов не прося", "Не бях ли" също правеха впечатление през 2003, макар и не тотални хитове и така до появата на вече споменатите големи хитове от 2004. 

А през 2005, дори когато не беше на турнето, мачкаше с поне 2 тотали хита. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bandidodido каза:

След колко време ще ми се отворят темите с линковете, че не съм бил активен последните месеци?

Като направиш 300 поста

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, bandidodido каза:

Дда бее, къде са ми старитее 😭🤐

Ами общо 300, със старите, ся виждам че имаш 220, значи още 80

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kriminal каза:

Ами общо 300, със старите, ся виждам че имаш 220, значи още 80

Бяха 800-900, сигурно са трили разни неща. Малко ми е странен форума, но си беше време за промяна. Започвам да спамя 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Никой не се интересува🤗

Иначе в канала на Пайнер или в този на Миле ще я пуснат? 

Много питаш за човек който не се интересува!😁

Не знам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

На мен лично ми хареса повече от "Кой", пожелавам им да имат същият успех. 

Бреййй.. значи ще е нещо уау. Ама каква е любовна, кючекчийска, страдална?

Оф, още 3 коментара, трябва да ги направя докато излезе

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...