Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 минути, Fast каза:

На мнение съм че едното не пречи на другото, и разделите за линкове не трябва да бъдат да бъдат толкова недостъпни и оставени на заден план без развитие. Така намалява инициативата потребителите да продължават да качват. Винаги сме се свалили като най-добрата download зона за поп фолк, и искам да си остане така. 80% от чалга торентите в Замунда са от този форум.

Защо да намаля инициативността им? Положението и до момента беше същото. Имаш Х коментара - виждаш линкове. Разликата е, че са вдигнати постовете. Ако един потребител е влязъл само, за да тегли, той може да го прави в Замунда и навсякъде другаде. От моя гледна точка, неактивните потребители, които само четат и не участват в дискусии, няма как да имат глас при гласуване. Нямат да имат право на линкове и на всички допълнителни екстри.

Знам, че Рамания стартира като пиратски форум и беше такъв 13 години, но за да опитам да го развия, ще ми трябва друго съдържание. Напомням, че форумът не беше отворен за търсачките, точно заради нелегалното съдържание.  А скритите теми нямат отношение към оптимизацията за търсачките. То не е видимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 17 минути, Fast каза:

На мнение съм че едното не пречи на другото, и разделите за линкове не трябва да бъдат да бъдат толкова недостъпни и оставени на заден план без развитие. Така намалява инициативата потребителите да продължават да качват. Винаги сме се свалили като най-добрата download зона за поп фолк, и искам да си остане така. 80% от чалга торентите в Замунда са от този форум.

Отдавна не сме, след като изтри линк към нова песен на Преслава. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Fast каза:

https://show.blitz.bg/intervyu/silvestr-mateev-silvr-karbovski-may-me-kharesva?pre=view&cache=nocache

Тоя направи песни с половин Пайнер, а сега ги плюе.

 

Този гнусен манго е ясен. Няма нужда да го четем изобщо. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , gogo каза:

Деси Слава е единствената чалгарка, която не отговаря пряко на качествата в бранша си. 
Само тя може да се отрече от всичко чалгарско ако иска и да си забие поп, реге, хаус, рок дори. 
В минал период отговаряше на всички критерии за лансиране на световната сцена. Глас, излъчване, визия. 
Жалко, че в България просто нямаше продуцент, който да я излъчи и наложи. 

За мен тя си остава една ГОЛЯМА пропусната възможност за българско име в световната трак-листа. 

Със сигурност в чужбина не се прокопсва с български продуцент. Или не е търсила възможности навън, или не е била постоянна, или не са я харесали. Това няма нищо общо с България. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това с постовете и линковете е глупост, всеки ще поспами малко и ще ги направи 300 (на мен малко ми остана) и? Всеки месец ще ги вдигате с още 300, че да може да му запазите активността на човека ли? И а Замунда примерно няма как да си свали една мп3 на 1 песен примерно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Fast каза:

Почти веднага след като излезе официално се пусна линк.

Това няма значение. Щяхме да сме по-добра зона за сваляне на песни, ако пускахме песните първи, а не след премиерата им. RIP Ramania. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Защо да намаля инициативността им? Положението и до момента беше същото. Имаш Х коментара - виждаш линкове. Разликата е, че са вдигнати постовете. Ако един потребител е влязъл само, за да тегли, той може да го прави в Замунда и навсякъде другаде. От моя гледна точка, неактивните потребители, които само четат и не участват в дискусии, няма как да имат глас при гласуване. Нямат да имат право на линкове и на всички допълнителни екстри.

Знам, че Рамания стартира като пиратски форум и беше такъв 13 години, но за да опитам да го развия, ще ми трябва друго съдържание. Напомням, че форумът не беше отворен за търсачките, точно заради нелегалното съдържание.  А скритите теми нямат отношение към оптимизацията за търсачките. То не е видимо.

Както бях написал в темата за предложения, мисля че 100 коментара са по-приложими. С толкова се влиза в групата Ramaniacs. Не всеки има това време да навърти 300. Дори и да има такива потребители които свалят и бягат, те също помагат с трафика и рекламите. И като заговорих за реклами, можеш да ги засилиш при тях и гостите за да извлечеш максимална полза от тях за сметка на неприсъствието им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Както бях написал в темата за предложения, мисля че 100 коментара са по-приложими. С толкова се влиза в групата Ramaniacs. Не всеки има това време да навърти 300. Дори и да има такива потребители които свалят и бягат, те също помагат с трафика и рекламите. И като заговорих за реклами, можеш да ги засилиш при тях и гостите за да извлечеш максимална полза от тях за сметка на неприсъствието им.

 

На мен ми е странно да си във форум от 15 години и да нямаш 300 коментара. Няма лошо да си просто пасивен и да не пишеш, но не смятам, че тези посетители трябва да ползват някакви бонуси. Забелязвам, че има потребители, които не са писали във форума от 100 години и сега се активизираха, за да достигнат 300. Ще е супер ако продължат да пишат. Това е мярка - напомняне, че са във форум. Не смятам да увеличавам ограничението.

Не е приложимо за реклами в страници с нелегално съдържание. Така че отново няма как да бъдат монетизирани. Освен това, те ще бъдат недоволни, че виждат реклами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Не е приложимо за реклами в страници с нелегално съдържание. Така че отново няма как да бъдат монетизирани. Освен това, те ще бъдат недоволни, че виждат реклами.

Това е идеята. Да им писне от реклами, та да почнат да пишат по-редовно. Конкретно за линк разделите, можеш да използваш друг провайдър на реклами (не адсенс) който няма проблем с пиратството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Това е идеята. Да им писне от реклами, та да почнат да пишат по-редовно. Конкретно за линк разделите, можеш да използваш друг провайдър на реклами (не адсенс) който няма проблем с пиратството.

Наясно съм с това че има и други мрежи. Даде ми идея, без да искаш. 

Иначе, ти прилагаш подобен подход - искаш да ги подканиш да пишат коментари, за да скрият реклами. А аз искам да пишат коментари, за да виждат линкове. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо си мислите, че изобщо някой идва тук за линкове? Отдавна песните се появяват на други, доста по-достъпни неща. По-малките даже не знаят що е това форум. Тук идват да пишат по навик малък брой потребители, други са спрели да пишат, но идват, пак по навик, да дръпнат някоя песен, може би. Това ще работи, ако форумът се популяризира и има голям интерес към въпросните линкове.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

За първи път срещам това заглавие. 

Сигурно. :1000(29):

Янева, естествено че Петя Циркова ще продължи в Нереализираните. Що за въпрос?

Дори ти предлагам това да се случи с трака "Баба и тийнейджър".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Сигурно. :1000(29):

Янева, естествено че Петя Циркова ще продължи в Нереализираните. Що за въпрос?

Дори ти предлагам това да се случи с трака "Баба и тийнейджър".

Този трак си е направо реализиран! 

Както каза Слави, в Искам да съм лейди има чудни нереализирани, фаворити сред които са ми С теб и Обичам греха.

Но и Поля Плевенска искам да се класира! Кой напомпа това недоразумение Димитричка Толбухинска!!!! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Slavi каза:

А може пак да е с Джордан или пък Борис Дали. Тази е супер продуктивна от 3 години. Няма тримесечие, в което да не се е разписала. Изумява ме. Май още не е разбрала, че наградите ги закрихс. Като Дон Кихот срещу вятърните мелници е. 🤓

Според мен й омръзват песните на самата нея и има нужда да бълва. А и за участия й трябват. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Този трак си е направо реализиран! 

Както каза Слави, в Искам да съм лейди има чудни нереализирани, фаворити сред които са ми С теб и Обичам греха.

 Но и Поля Плевенска искам да се класира! Кой напомпа това недоразумение Димитричка Толбухинска!!!! 

Тези тракове не ги одобрявам. Легендарната "Перденца" също няма клип и може да участва!!!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Slavi каза:

А може пак да е с Джордан или пък Борис Дали. Тази е супер продуктивна от 3 години. Няма тримесечие, в което да не се е разписала. Изумява ме. Май още не е разбрала, че наградите ги закрихс. Като Дон Кихот срещу вятърните мелници е. 🤓

Мисля, че и се получават обаче песните и не си приличат помежду си.

Като цяло Емануела е перфектна в последните години от към хитове и визия, само участията доста куцат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

А защо си мислите, че изобщо някой идва тук за линкове? Отдавна песните се появяват на други, доста по-достъпни неща. По-малките даже не знаят що е това форум. Тук идват да пишат по навик малък брой потребители, други са спрели да пишат, но идват, пак по навик, да дръпнат някоя песен, може би. Това ще работи, ако форумът се популяризира и има голям интерес към въпросните линкове.

Вече или се ползва или Спотифай / Ютуб - от телефона, или свалени от Ютуб записи - за колата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тези тракове не ги одобрявам. Легендарната "Перденца" също няма клип и може да участва!!!

Верно ли нямаш любим трак от Искам да съм лейди... Грехота. :ah:

преди 8 минути, Mr. Greshen каза:

Мисля, че и се получават обаче песните и не си приличат помежду си.

Като цяло Емануела е перфектна в последните години от към хитове и визия, само участията доста куцат.

 

И все пак аз усещам един спад при нея. Имаше момент, в който беше над Преслава и Галена, но от миналата есен нещата не стоят така. На мен като послания песните и са ми еднакви. На пръв поглед не си приличат, но стила Ганев и еднаквите текстовебте карат да ги бъркаш. Емануела преди Пайнер имаше далеч по запомнящи се и големи хитове като Да си плащал, Преди употреба, питам те последно, Крайна мярка, От мойта уста, Късам ти нервите и т. Н. 😈

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Верно ли нямаш любим трак от Искам да съм лейди... Грехота. :ah:

И все пак аз усещам един спад при нея. Имаше момент, в който беше над Преслава и Галена, но от миналата есен нещата не стоят така. На мен като послания песните и са ми еднакви. На пръв поглед не си приличат, но стила Ганев и еднаквите текстовебте карат да ги бъркаш. Емануела преди Пайнер имаше далеч по запомнящи се и големи хитове като Да си плащал, Преди употреба, питам те последно, Крайна мярка, От мойта уста, Късам ти нервите и т. Н. 😈

Е песните от Оцко в Ара няма да си ги надмине никога. Ретро микса за участия с тези песни е чук.

Но все пак с лекота мачка колежките. А относно спада - от последните й Направи така я въртят повече от някои и с повече гледания. Много зарибяващо парче. Новата става за откриване на вечерта. :)

Текстовете са й еднообразни, но има яки лафчета.

Много любима:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...