Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 час, MrKidGSA каза:

... Спадът наистина дойде след раздялата с Константин и го отдавам на факта, че на артист като Райна, който е толкова сенситивен, няма как да не се отрази подобна раздяла, негативно както видяхме...

Не знам дали говорим за едно и също, но за мен това не е сензитивност, а комплекси. Казвам го без лоши чувства към нея (една от все по-малкото, които харесвам в жанра). Лично според мен, на нея й повлия това, че Константин стана масов любимец на народа около и след участието им във "ВИП Брадър", а тя беше изкарана лошата тогава. Наскоро гледах в YouTube клипче от второто й участие в къщата (не е излъчено по телевизията), в което тя обяснява пред другите съквартиранти за "злополучното" й представяне първия път и как самият Константин е спомогнал, неволно или не, за изграждането на ужасния й образ, с който не малка част от хората я намразиха (колкото и силно да звучи тази дума). Дори се прокраднаха съмнения, че това е било умишлено, и той го е направил в името на собственото си его. Още повече, да не забравяме и многобройните му изневери, за които се твърдеше. Те няма как да не окажат влияние на самочувствието й.

Та от там самата тя дава назад и дори умишлено, според мен, започва да прави такава музика. Не твърдя, че разбирам от психология, но чисто подсъзнателно, когато си наранен и се чувстваш "отхвърлен" (а тя беше такава за немалко зрители/фенове), ти започваш сам да искаш да докажеш, че си различен и че не желаеш да си част от тази масовка, която по-рано пък те е отхвърлила. Това е причината, според мен, заради която Райна започна да бъде нарочно извън това модерно течение, опълчи му се и тотално излетя извън борда на лидер(к)ите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 часа , Slavi каза:

Между другото Райна си беше диктатор с Ти ме лъжеш и Хиляди жени. Всички млади момичета се обличаха като нея. Голям хит беше с комбинацията от черно, бяло и цикламено. После покрай Коце загуби инерцията си, за да натрупа той такава... 

Тогава просто бяха модерни въпросните дрехи, не че заради Райна са хукнали за такива дрехи. Да не забравяме, че в ония години се обличаха съвсем обикновено, дрехи от пазара от Д-град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Извинете, но Райна никога не е била фактор в този жанр. През 2003 дори дебютантката Гергана вълнуваше тийнейджърките повече и я имитираха.

Естествено не го казвам да се заяждам, нито отричам че имаше успехи, но не виждам с какво толкова е повлияла. Имаше си стандартни хитове в години като 2003-2004, когато дори  Магда и Есил Дюран правеха хит след хит.

Фактори са били ГИК, Анелия, Преслава, Азис, Деса (донякъде и Галена заради клиповете).

Абсолютно. Някой спомена Топ 3-5, което никога не е било. Малина беше над нея, после Гергана излезе и я отвя като куцо пиле домат. Всички бяха актуални, имаше истерия по жанра. Райна бълваше доста и държеше позиции. 

преди 9 часа , Born to Die каза:

При Анелия нещата са извън контрол вече, почти се превръща във втора Мария, някой по-близък няма ли да я посъветва... Не мога да повярвам, че тази жена стана певица на годината и изкара топ хита "Дай ми още", това в момента, дето го прави е скандално. Много съм бесен, ама много!

Не е чак толкова зле положението. На нас ни се струва така, като по-критични фенове. В дискотеките си върви и хората се кефят просто защото това е нейният глас. 

преди 9 часа , Slavi каза:

Имаше хитове, но не бяха от калибъра на Ти ме лъжеш, която беше окупирала всички първи места. Споменатите от теб бяха второстепенни хитове. Нямаше истерии по тях. 

Нежна полиция беше страхотен хит, дори на мен ми харесва и днес като аранжимент, въпреки немощното изпяване. Най-големият хит на Райна е Като летен грип, всичко друго е забравено отдавна. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Arwity каза:

Тогава просто бяха модерни въпросните дрехи, не че заради Райна са хукнали за такива дрехи. Да не забравяме, че в ония години се обличаха съвсем обикновено, дрехи от пазара от Д-град.

Точно така. 88 се обличаха по същия начин. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за хитове, няма как да не се науча как се слага линк заради:

https://www.youtube.com/watch?v=XmgrByB_5n0

Е, не ми се получи, но си го изслушайте с кеф! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2004 е най-силната година на Райна. Все пак тогава пусна ''Ти ме лъжеш най-добре'', ''Хиляди жени'', ''Загуби всичко'', ''Тежка диагноза'' и ''Как''. После до 2009 всяка година си имаше по няколко хита.

 

 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна не е била в Топ 5, пак нейния фен си фантазира нещо.

Дори в най-силните си години няма как да се вреди в петицата при наличието на Глория, Ивана, Камелия, Анелия, Преслава, Азис ... Малина покрай дуетите с последния също беше дръпнала много напред. Вижте, че на турнетата през 2004-2006 Райна са я слагали да пее първа или втора с Гергана.

Единствено бих я класирал в топ 5 през 2007, когато пусна "От един инат", "Цип на устата", "Глезената гледаната".... и то не защото бяха чак толкова тотални хитове, а поради факта че много от величията започнаха да издишат и с изключение на Преслава и Анелия нямаше изявен лидер.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Райна не е била в Топ 5, пак нейния фен си фантазира нещо.

Дори в най-силните си години няма как да се вреди в петицата при наличието на Глория, Ивана, Камелия, Анелия, Преслава, Азис ... Малина покрай дуетите с последния също беше дръпнала много напред. Вижте, че на турнетата през 2004-2006 Райна са я слагали да пее първа или втора с Гергана.

Единствено бих я класирал в топ 5 през 2007, когато пусна "От един инат", "Цип на устата", "Глезената гледаната".... и то не защото бяха чак толкова тотални хитове, а поради факта че много от величията започнаха да издишат и с изключение на Преслава и Анелия нямаше изявен лидер.

Хората около мен като чуят за Райна, се сещат за Фреш от портокал :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Райна не е била в Топ 5, пак нейния фен си фантазира нещо.

Дори в най-силните си години няма как да се вреди в петицата при наличието на Глория, Ивана, Камелия, Анелия, Преслава, Азис ... Малина покрай дуетите с последния също беше дръпнала много напред. Вижте, че на турнетата през 2004-2006 Райна са я слагали да пее първа или втора с Гергана.

Единствено бих я класирал в топ 5 през 2007, когато пусна "От един инат", "Цип на устата", "Глезената гледаната".... и то не защото бяха чак толкова тотални хитове, а поради факта че много от величията започнаха да издишат и с изключение на Преслава и Анелия нямаше изявен лидер.

2007 и 2008 е номинирана за ''Певица на Годината''. Ако си спомняш там се номинираха точно по 5 изпълнителки. Съответно явно тези години е била в топ 5. 2006 е номинирана на наградите на Нов Фолк. Пайнер тогава я отрязаха заради излагацията във Випа. 2004 е силна година за повечето чалгарки. Виж продукцията на Глория и Камелия от 2005 и я сравни с ''И това е любов'' и ''Любов по скалата на Рихтер''. :D  А това за откриването е пълна глупост. В Америка понякога точно най-големите звезди откриват наградите. 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорите глуоости вече. Когато Райна беше в топ 5 ни Преслави, ни Гергани още се бяха появили, като втората таман прохождаше де. Малина между Леден свят и Не знаеш с Азис беше пълна дупка. Къде ми я слагате над Райна. Тя затова си остана с 1 единствен албум за 20 години. Ако не бе Азис да я потдържа отдавна щеше да прави компания на Надя, 88 и други по кварталните кафенета. 

 

Иначе не съм съгласен, че 2007 и 2008 е била в какъвто и да е топ. Тогава Фен мачкаха Планета откъм хитове. Една от най слабите години за Пайнер. Да не припомням... То дори и Преслава и Анелия нямаха като хитовете на Алисия и Емануела в този период. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, -A. каза:

2007 и 2008 е номинирана за ''Певица на Годината''. Ако си спомняш там се номинираха точно по 5 изпълнителки. Съответно явно тези години е била в топ 5. 2006 е номинирана на наградите на Нов Фолк. Пайнер тогава я отрязаха заради излагацията във Випа. 2004 е силна година за повечето чалгарки. Виж продукцията на Глория и Камелия от 2005 и я сравни с ''И това е любов'' и ''Любов по скалата на Рихтер''. :D  А това за откриването е пълна глупост. В Америка понякога точно най-големите звезди откриват наградите. 

Знам, мила, но номинациите не са голям критерий. Със сигурност Галена беше над Райна през 2008, но не я номинираха.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Говорите глуоости вече. Когато Райна беше в топ 5 ни Преслави, ни Гергани още се бяха появили, като втората таман прохождаше де. Малина между Леден свят и Не знаеш с Азис беше пълна дупка. Къде ми я слагате над Райна. Тя затова си остана с 1 единствен албум за 20 години. Ако не бе Азис да я потдържа отдавна щеше да прави компания на Надя, 88 и други по кварталните кафенета. 

 

Иначе не съм съгласен, че 2007 и 2008 е била в какъвто и да е топ. Тогава Фен мачкаха Планета откъм хитове. Една от най слабите години за Пайнер. Да не припомням... То дори и Преслава и Анелия нямаха като хитовете на Алисия и Емануела в този период. 

Посочи ми конкретен момент, когато е била Райна в топ 5 (от написаното от теб разбирам, че визираш 2003 г.)

През тази година къде точно я виждаш измежду Ивана с "Шампанско и сълзи", Глория с "Крепост", Анелия със "Само мене нямаш", ДесиСлава с "Думи две"или Азис ... - като всяко от изброените имена имаше поне още 2-3 мегахита в посочената година. Да не говорим за истерията по "Губя те бавно".

Райна тогава пусна "Агресия", която я слагам някъде на едно ниво с "Леден свят" на Малина или "Не виждам" на Емилия.

Бих я класирал на около седмо-осмо място.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Посочи ми конкретен момент, когато е била Райна в топ 5 (от написаното от теб разбирам, че визираш 2003 г.)

През тази година къде точно я виждаш измежду Ивана с "Шампанско и сълзи", Глория с "Крепост", Анелия със "Само мене нямаш", ДесиСлава с "Думи две"или Азис ... - като всяко от изброените имена имаше поне още 2-3 мегахита в посочената година. Да не говорим за истерията по "Губя те бавно".

Райна тогава пусна "Агресия", която я слагам някъде на едно ниво с "Леден свят" на Малина или "Не виждам" на Емилия.

Бих я класирал на около седмо-осмо място.

По скоро последните 3 месеца на 2003 и до към края пролетта на 2004. Тогава бих я сложил в топ 5 на Планета. Деса вече я нямаше. Анелияцбе в дълга почивка след раждането и паузата между Обичай ме и Искам те бе 10 месечна. Преслава бе още едно добро милково намерение. Само Ивана, Глория и може би дебюта на Гергана представляваха по сериозен интерес от този към Райна.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

По скоро последните 3 месеца на 2003 и до към края пролетта на 2004. Тогава бих я сложил в топ 5 на Планета. Деса вече я нямаше. Анелияцбе в дълга почивка след раждането и паузата между Обичай ме и Искам те бе 10 месечна. Преслава бе още едно добро милково намерение. Само Ивана, Глория и може би дебюта на Гергана представляваха по сериозен интерес от този към Райна.

Мога да се съглася, но голяма гордост че е попаднала за един-два сезона в Топ 5, чак фактор за жанра се изкарва.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият по рода си мегакомплекс 5 POINTS събира на едно място нощните самураи на Пловдив
parviiat-po-roda-si-megakompleks-5-658.j
BUSHIDO, W GARDEN, ONYX – Големият парти шлем под тепетата

Представете си как излизате вечер с приятели , хапвате в ресторант , правите няколко крачки и се озовавате в любимия си клуб, където на сцената е любимият ви изпълнител,  след полунощ  продължавате в дискотеката, където ви очакват звездите на Пайнер и накрая правите Голям шлем, като завършвате нощта в един от хитовите барове под тепетата.  Представете си, че за да посетите всички тези места не е необходимо да обикаляте целият град с такси, а разстоянията между различните парти локации  е не повече от 20 крачки. Представете си, че за да влезете в тази фън зона плащате вход само веднъж. 

Всъщност най- смелите ви мечти ще се реализират съвсем скоро , когато в Пловдив ще бъде открит най-големият парти комплекс в България , наречен от създателите си „5 POINTS”.  Той ще събере на площ  от 2 000 квадрата новия W Garden,  новия  клуб „BUSHIDO”, „ONYX”,  един от най- популярните ресторанти в града и огромна зала за ивенти „OLIMPIA”. Всички те са разположени  на бул. „Санкт Петербург”, до магазин Технополис.

В момента там върви ударно строителство, а първи врати ще отвори любимият на всички клуб W Garden.  Стилен и модерен интериор, водни каскади, впечатляващи визуални и светлинни ефекти и шоу програма ще бъдат само част от изненадите, които готви клубът.

Грандиозното откриване ще бъде на 12 и 13 април (петък и събота) с ударно двудневно парти!

На 12 април за първи път в Пловдив и на сцената на W Garden ще се качи американският диджей - Санди Ривера. Той е толкова отдавна в играта с хаус музиката и продуцентството, че едва ли е нужно да ви го представяме. Легендарният диджей наистина е един от най-големите, когато става въпрос за електронна музика и е извоювал статуса си най-вече благодарение на хитовете, изковани от творческото обединение Kings of Tomorrow.

Диджей Маскота, пък ще е цяла вечер зад пулта в събота вечер (13 април) и смята да завихри парти атмосферата до степен на зрелищен торнадо купон.

Звезди на БГ музиката, някои от най- известните европейски диджеи и тематични партита са включени в програмата на W Garden за идния сезон.

Скоро след това, с грандиозно откриване врати ще отвори и клуб „BUSHIDO”, където ще гостуват най- популярните имена на поп фолка от България и Балканите. Пътят на нощните самураи може да продължи и в ONYX тъй като там също всяка вечер има изпълнители.

Изкушението за любителите на нощните приключения наистина е огромно. Новите клубове ще посрещнат клиентите не само с дизайнерски интериори , нов саунд  и  невероятен коктейл от музикални стилове, но и ще ги съблазнят с  най- различни промоции, сет менюта и специални комплименти за дами и студенти. 

Входът за най- големия дансинг в България ще важи и за трите клуба и в една нощ клиентът може да се озове на истински концерт, слушайки 3-4 изпълнители срещу символична сума.

Фън зоната разполага със специален паркинг, а в бъдеще се очаква да бъде осигурен и специален транспорт, който ще могат да ползват гостите на клубовете.

През 2018-та парцелът на Сточна гара, където в момента се намират Megami и W Club, бе продаден, а през пролетта там ще започне строежа на нов мол. Сградите, в които в момента се помещават нощните клубове, предстои да бъдат съборени.
https://trafficnews.bg/bohemi/parviiat-po-roda-si-megakompleks-5-pointssabira-edno-miasto-137101/?fbclid=IwAR1xmSEpkxRatqkic35112NgECcvxRm3C5jCa_rXz60rAcF200MVr8nBitY

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Мога да се съглася, но голяма гордост че е попаднала за един-два сезона в Топ 5, чак фактор за жанра се изкарва.

Фактор е много силна дума. За това по скоро говорим за топ 5. За колежките си не е била фактор, не е създавала течения, но за тийновете беше в един момент тийн идол. Вълнуваха се от песнитд и, стайлинга и и връзката и с Косьо. 

Не че е кой знае какво постижение, но вде пак е вкусила и тя за малко от извора. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Фактор е много силна дума. За това по скоро говорим за топ 5. За колежките си не е била фактор, не е създавала течения, но за тийновете беше в един момент тийн идол. Вълнуваха се от песнитд и, стайлинга и и връзката и с Косьо. 

 Не че е кой знае какво постижение, но вде пак е вкусила и тя за малко от извора. 

Тийновете в ония години се вълнуваха и от 88, и от Малките Пантери .. 😄

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

Много здраво ги мачкаха в продължение на 2-3години. Дори ми ставаше жал за тях 👻

Джина, Алисия, Емануела, Ивена и Теодора баха над всички и всичко!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...