Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 33 минути, THE IIconic каза:

Джина, Алисия, Емануела, Ивена и Теодора баха над всички и всичко!

Пепа, Румина и Виолета също имаха хитове, Джордан, та и Моника, Ерик 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По темата за Райна - и аз мисля, че беше фактор от дебюта си до след 3-4-5 години по-късно. Може да не се е задържала в топ 5 цяла година, но имаше немалко на брой големи хитове, мачкаше в дискотеките, малките я харесваха, имаше си отличителен стил. Още не беше почнала да се излага с невротични пристъпи по телевизиите и Интернет, хората я възприемаха насериозно.

В моите, а и не само, очи падна с лиготиите във ВИП Брадър. След излизането май имаше 1-2 дуета с Коцьо, които станаха хитове, и после публиката я прати в Куба. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kondomcho каза:

По темата за Райна - и аз мисля, че беше фактор от дебюта си до след 3-4-5 години по-късно. Може да не се е задържала в топ 5 цяла година, но имаше немалко на брой големи хитове, мачкаше в дискотеките, малките я харесваха, имаше си отличителен стил. Още не беше почнала да се излага с невротични пристъпи по телевизиите и Интернет, хората я възприемаха насериозно.

В моите, а и не само, очи падна с лиготиите във ВИП Брадър. След излизането май имаше 1-2 дуета с Коцьо, които станаха хитове, и после публиката я прати в Куба. ;)

Не мога да се съглася. В началото наистина беше яко мразена, но явно това я амбицира и не е като е имала само два успешни дуета след формата.

През 2006 пуска ''Летен грип'', ''Ти си ми всичко'' и ''По всяко време''. Първите две и до днес се слушат. ''Грипа'' гони 3 милиона гледания в youtube което никак не е за подценяване. ''По всяко време'' никой не я помни, но тогава си беше бум. 

2007 си гръмна с ''Цип на устата'', ''От един инат'', ''Глезената, гледаната'', ''Двама'' и ''Ние знаем как'' която излезе края на 2006. Албума също е бил доста успешен.

2008 пък сигурно спокойно може да се води за втората и най-силна година в кариерата. ''1,90м'', ''Мога и сама'' (в никакъв случай голям хит, но супер клип а и към днешна дата има доста гледания като за флоп), ''Ти дали видя'', ''Големи думи'', ''Както никоя друга'' и ''Нежна полиция''. Като добавим и албума към това.

Виж от 2009 си почна спада при нея и нещата вече седят по друг начин. 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

Не мога да се съглася. В началото наистина беше яко мразена, но явно това я амбицира и не е като е имала само два успешни дуета след формата.

През 2006 пуска ''Летен грип'', ''Ти си ми всичко'' и ''По всяко време''. Първите две и до днес се слушат. ''Грипа'' гони 3 милиона гледания в youtube което никак не е за подценяване. ''По всяко време'' никой не я помни, но тогава си беше бум. 

2007 си гръмна с ''Цип на устата'', ''От един инат'', ''Глезената, гледаната'', ''Двама'' и ''Ние знаем как'' която излезе края на 2006. Албума също е бил доста успешен.

2008 пък сигурно спокойно може да се води за втората и най-силна година в кариерата. ''1,90м'', ''Мога и сама'' (в никакъв случай голям хит, но супер клип а и към днешна дата има доста гледания като за флоп), ''Ти дали видя'', ''Големи думи'', ''Както никоя друга'' и ''Нежна полиция''. Като добавим и албума към това.

Виж от 2009 си почна спада при нея и нещата вече седят по друг начин. 

Казах го образно. Ти й знаеш кариерата от до, аз - не толкова подробно. Моето мнение и на разни приятели за нея след ВИП-а беше, че е голяма лигла и нацупена фасонаджийка.

Иначе дори 2007 и 2008, когато е била номинирана за Певица, поне за мен вече не беше такъв фактор, както в първите години от кариерата си. Дали съм бил вече предубеден, дали заради наличието на Преслава, Галена, Паришева и прохождащата Андреа, някак си Райна вече почваше да ми се губи по тъч линията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Kondomcho каза:

По темата за Райна - и аз мисля, че беше фактор от дебюта си до след 3-4-5 години по-късно. Може да не се е задържала в топ 5 цяла година, но имаше немалко на брой големи хитове, мачкаше в дискотеките, малките я харесваха, имаше си отличителен стил. Още не беше почнала да се излага с невротични пристъпи по телевизиите и Интернет, хората я възприемаха насериозно.

В моите, а и не само, очи падна с лиготиите във ВИП Брадър. След излизането май имаше 1-2 дуета с Коцьо, които станаха хитове, и после публиката я прати в Куба. ;)

Дуетите и с Коцьо бяха много успешни и всичко беше до там

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че Гери загатва за нов трак, това се предполага, че е с Преслава ли? 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Гледам, че Гери загатва за нов трак, това се предполага, че е с Преслава ли? 

Ся най-якото ще е наистина да има такъв дует. И Преслава, и Гери да мислят, че другата ще купи гледания на парчето. Накрая никоя да не го направи и да стане някъв мега флоп. 🤣😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kondomcho каза:

Ся най-якото ще е наистина да има такъв дует. И Преслава, и Гери да мислят, че другата ще купи гледания на парчето. Накрая никоя да не го направи и да стане някъв мега флоп. 🤣😂

Гери с нейни 4 милиона на "Устни" ...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Гери с нейни 4 милиона на "Устни" ...

Това "нейни" като пример за постижение ли го даваш? Тотал щета е на фона на 20-30-милионните й попадения, за които цялата държава говереше, включително и някви лелки-бидони по бит пазарите. Тя Анелия с флоповете си прави по 5-6 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kondomcho каза:

Това "нейни" като пример за постижение ли го даваш? Тотал щета е на фона на 20-30-милионните й попадения, за които цялата държава говереше, включително и някви лелки-бидони по бит пазарите. Тя Анелия с флоповете си прави по 5-6 млн.

Точно обратното, ако купуваше, щеше да си купи поне 10 отгоре, че да не личи огромен спад в кариерата.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Ако Преслава не и спаси кариера от пълно пропадане, не знам кой друг би могъл.

 

Сещам се за един човек, който прави муски. 👹 С неговата помощ отново съм сред вас. 🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Точно обратното, ако купуваше, щеше да си купи поне 10 отгоре, че да не личи огромен спад в кариерата.

Топу, пате, защо изхождаш от аксиомата, че ако някой купува, то задължително ще купува на всяко свое парче? Фикрет Куцуз Стораро нима купи на "Издислав", или на други свои провали отскоро? Но преди години беше еталон за youtube алъш-вериш.

Не казвам, че Гера някога е купувала. Но тези, които го правят, спокойно може да подбират за кой сингъл да го правят.

Татяна и тя не купува на всяка песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kondomcho каза:

Топу, пате, защо изхождаш от аксиомата, че ако някой купува, то задължително ще купува на всяко свое парче? Фикрет Куцуз Стораро нима купи на "Издислав", или на други свои провали отскоро? Но преди години беше еталон за youtube алъш-вериш.

Не казвам, че Гера някога е купувала. Но тези, които го правят, спокойно може да подбират за кой сингъл да го правят.

Татяна и тя не купува на всяка песен.

Пате, не мисля, че който купува го прави с всеки трак, разбира се. Но специално Гери дето пуска в година 1-2 песни, то и е от жизненоважно значение всяка да бъде топ по някакъв начин.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гера песните станаха хитове и в Сърбия (колкото е възможно) така че да не ви чувам за купени гледания

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...