Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Нека я измести за да има интрига! :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Тоя джендър ще вземе короната от Преси и Гали. Като нищо да му връчат "Певица на годината" и да скандализират държавата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господи, Камелия е била на линия в Инстаграм преди 13 минути. Дали е яла? Сега ще я накарам да си даде номера и да си лафим и без това имам неограниюени минути към всички! Ах тая Камелия защо не си е обявила участието за днес? Добре,че ми казаха. Ще и пиша да видя да няма проблем. Знам ли :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господи, Камелия е била на линия в Инстаграм преди 13 минути. Дали е яла? Сега ще я накарам да си даде номера и да си лафим и без това имам неограниюени минути към всички! Ах тая Камелия защо не си е обявила участието за днес? Добре,че ми казаха. Ще и пиша да видя да няма проблем. Знам ли :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

С тая разлика, че аз никой не съм карала да си дава номера. И ние не си пишем така както си мислите тука. Много пъти аз му пиша, той е зает и само гледа. Когато може, ми отговаря.

И най- много сме писали по 1 час и то неща свързани с работата му, нищо лично.

По телефона сме си говорили 2-3 минути и дотам. Знаем се от участията му още преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тая разлика, че аз никой не съм карала да си дава номера. И ние не си пишем така както си мислите тука. Много пъти аз му пиша, той е зает и само гледа. Когато може, ми отговаря.

И най- много сме писали по 1 час и то неща свързани с работата му, нищо лично.

По телефона сме си говорили 2-3 минути и дотам. Знаем се от участията му още преди години.

Че и ние се знаем от участия с Камелия! Дори ми е чиститила РД и снимката събра 2К и нещо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето преди 7 минути пръдна.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Western е зает да прави ритуали Галин да не мине рекорда на Преслава. :1000 (30):

 

Това момче не спира да разочарова, чудя се на себе си как продължвам да водя диалог с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...