Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ако в линка пише че е последно обновен на 17ти, означава че е обновен по някое време на 18ти. YouTube е американска компания. Не е атомна физика да се досетиш.

Както казах, това са пълни глупости. Задаваш регион и ти показва най-популярните песни там. Винаги е било така. Не виждаш ли че има и песни на английски и турски по-надолу в класацията? По твоята логика Ariana Grande - 7 rings е направила едва 230 хиляди гледания за седмица в световен мащаб. :1000 (29):

 

Не бях видял, че има и чужди песни в класацията. Ок, прав си в такъв случай, че и тук се отчитат само гледанията от България. Което обаче нищо не доказва. Купуването на гледания със сигурност е усъвършенствано вече и може да се зададе откъде да дойдат гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

107 дни е нищо време да изчистя себе си от тебе. Ти ще си в кръвта ми цял живот, ти си най-жестоката любов!. 107 дни не съм те виждал, 107 дни не съм те чувал, 107 дни наум броя, трезвите си дни след любовтаа.

 

Скорооооо :P

 

И в момента цъфна. Тук е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преслава е тотален хит. Ако съдя по сторитата на приятелите ми, доста повече се харесва от “Да гори в любов” . Иначе снощи бях на дискотека и не видях особена реакция,но тепърва хората й учат текста и сигурно скоро ще мачка и там. Не разбирам каква е драмата,че Преслава изкара голям хит. Не е невъзможно да се направят такива гледания. Доста добри попадения има в текста, които карат хората да си я пускат пак. Избухваща е,а и клипът е сравнително добър като за нея. На фона на повечето по-баладични песни в последно време, е нормално такава песен да предизвика фурор. А и Преслава знае как да предизвиква интерес за даден проект. Отлична стратегия има при нова песен- обявява предварително датата на премиерата, което води до още по-голямо очакване и първоначален интерес. Започва да пита коя е любимата фраза от текста след няколко дни и т.н. Нейната стратегия за новите проекти е най-адекватната в момента чрез социалните мрежи. Нищо нелогично не намирам в гледанията й.

 

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето има участие днес, а не го е обявил, защо така?

 

Абе, я се разкарай вече с това Коце, никой не го интересува за тоя. Разбрахме отлично, че му имаш номера и си пишете във Вайбър, супер, браво, честито! Аре стига вече, тва твоето е абсолютна обсесия.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, я се разкарай вече с това Коце, никой не го интересува за тоя. Разбрахме отлично, че му имаш номера и си пишете във Вайбър, супер, браво, честито! Аре стига вече, тва твоето е абсолютна обсесия.

 

Тъй си мислиш ти. Я по- полека с тона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй си мислиш ти. Я по- полека с тона.

 

Повярвай, не го мислия само аз. Това вече граничи с тотална лудост, явно много му се чука, иначе да те беше блокирал моментално, което ще стане, след като те опраши.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повярвай, не го мислия само аз. Това вече граничи с тотална лудост, явно много му се чука, иначе да те беше блокирал моментално, което ще стане, след като те опраши.

 

Кой за каквото си мисли. Далеч си от истината.

 

Просто ми казаха за днес, че има участие и ми беше странно задето не го е обявил. Аз не знаех дори, че има участие днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня е един бот, който отговаря механично на въпросите, без да влага някаква мисъл и да има логика със зададеният въпрос. Най-добре е да си създаде своя тема, както има за Рики и да пише кога за последно Кокаин е бил на линия, кога за последно е друсал, ебал и т.н.

Няма нещо по-опасно от загоряла лелка, тя го показва нагледно всеки ден..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето сега е онлайн, чакай да излезе и тогава ще го пусна!

 

Коцето днес има участие, а дори не го е обявил! Защо? Много се притесних, ами сега....

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето днес има участие, а дори не го е обявил! Защо? Много се притесних, ами сега....

Последният път беше много странно участието му, сега не обявява... какво се случва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният път беше много странно участието му, сега не обявява... какво се случва?

 

Не знам. Вчера обяви за 9 март, че е във Велико Търново.

 

А днес ми писаха на лично, че има участие в Благоевград, а не го е обявил. Изобщо не знаех.

 

Важното е, че имам вече гръцката версия докато излезе баладата му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Вместо да се чудите за глупости, пуснете хита на Галински и трупайте гледания, че да минем Преслава. Също и да е номер 1 в трендинг. Мерси.

 

Ти не обиждаше ли вчера Галин?

 

Целувки!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-важно е да минем Преслава, бих подкрепил всеки в тази битка!

 

Топли прегръдки!

 

Забелязах случайно, че си го последвал и в инста, интересно...

 

Поздрави!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...