Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Само от България са. То си пише.

 

Няма такова нещо. Разграничението по страни и градове е само за изпълнителните, не и за песните. До 17-ти вечерта (нз в колко часа засичат) "Изтрезняваш ли" има 1,31 млн. гледания общо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. Разграничението по страни и градове е само за изпълнителните, не и за песните. До 17-ти вечерта (нз в колко часа засичат) "Изтрезняваш ли" има 1,31 млн. гледания общо.

Абсолютно невярно. Познавам сайта по-добре от теб. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пломба, започвам да те преследвам. Сам си го изпроси.

 

Галин направи 1300 повече харесвания от Преслава в първия час. Защо не започваш с пропагандата, че купува?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пломба, започвам да те преследвам. Сам си го изпроси.

 

Галин направи 1300 повече харесвания от Преслава в първия час. Защо не започваш с пропагандата, че купува?

 

Защото Преслава винаги си им е трън в очите , защото има харизма която любимките им нямат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно невярно. Познавам сайта по-добре от теб. :1000 (29):

 

Т.е. ти твърдиш, че Преслава има 1.31 млн. гледания само в България до 17-ти вечерта? Абе, умнико, това означава, че тя има цифром и словом 0 гледания в чужбина. Чуваш ли се какво приказваш изобщо?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пломба, започвам да те преследвам. Сам си го изпроси.

 

Галин направи 1300 повече харесвания от Преслава в първия час. Защо не започваш с пропагандата, че купува?

 

Всъщност са повече от 1500. А гледанията на Галин са едва 3000 повече. Какво ти говори това?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега усещам, че ще тръгне да бие натам, че Галин прави сходни гледания, но с повече лайкове.

 

Да не забравяме, че неговите клипове, подобно на Криско, Гери Никол и другите попаджии са с повече харесвания по принцип. Една "Ме Густа" е с 83 хил. харесвания - рекорд за канала на Планета, а по гледания е доста назад.

 

п.с. По същия начин е "Как си, кажи" - има гледанията на Емануела - "Направи така", но е с 9000 лайка отгоре.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т.е. ти твърдиш, че Преслава има 1.31 млн. гледания само в България до 17-ти вечерта? Абе, умнико, това означава, че тя има цифром и словом 0 гледания в чужбина. Чуваш ли се какво приказваш изобщо?

Сайтът не е по българско време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега усещам, че ще тръгне да бие натам, че Галин прави сходни гледания, но с повече лайкове.

 

Да не забравяме, че неговите клипове, подобно на Криско, Гери Никол и другите попаджии са с повече харесвания по принцип. Една "Ме Густа" е с 83 хил. харесвания - рекорд за канала на Планета, а по гледания е доста назад.

 

п.с. По същия начин е "Как си, кажи" - има гледанията на Емануела - "Направи така", но е с 9000 лайка отгоре.

Нещо отзад усещаш ли?

Защо не тръгна да правиш такива теории и за Преслава?

Или тогава не си беше почистил очилата и гледаше само розово през тях?

Объркал си пазара в Пазарджик с Рамания. Кюфте

Отиде рекорда :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега усещам, че ще тръгне да бие натам, че Галин прави сходни гледания, но с повече лайкове.

 

Да не забравяме, че неговите клипове, подобно на Криско, Гери Никол и другите попаджии са с повече харесвания по принцип. Една "Ме Густа" е с 83 хил. харесвания - рекорд за канала на Планета, а по гледания е доста назад.

 

Хахахх..явно усещаш къде сте уязвими и бързаш да се презастраховаш. Но...бързата работа - срам за майстора.

Първо, рекордът е за "На Египет фараона" - 86к. Да, и "Ме густа" има много, но те са по-скоро някакви изключения - останалите му песни имат нормален брой лайкове.

Второ, една "Грешка беше" има 74к и вероятно ще мине и двете песни на Галин, така че теорията ти издиша и по тази линия.

Трето, тепърва ще вадя кирливите ризи на Преса, хитът на Галин дойде точно навреме и разликите ще лъснат в следващите няколко дни кристално ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо отзад усещаш ли?

Объркал си пазара в Пазарджик с Рамания. Кюфте

Да - чувството ти е познато и на теб.

А ти - джамията в Якоруда с Рамания. Резак.

:3fdb8960598fa63e:

 

Най-добрата певица за всички времена! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сайтът не е по българско време.

 

Каквото ще да е времето, не си прав. Очевидно е, че разграничението по държави е само и единствено по изпълнители. Като добавят новата песен към профила на Преса ще можем да вадим някакви изводи. За момента това е невъзможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марш в Чат Мания. :gun_bandana: Там можеш да информираш и кога се е изходил.

Зайка и Коцьо са най-интересната тема след новата лидерка Клеа. След това са Кити, Лидия Чипса и едва тогава иде Пресла Толбухинска.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да - чувството ти е познато и на теб.

А ти - джамията в Якоруда с Рамания. Резак.

:3fdb8960598fa63e:

 

Най-добрата певица за всички времена! :Vishenka_05:

 

 

Фаст, расизмът толерира ли се в Рамания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахх..явно усещаш къде сте уязвими и бързаш да се презастраховаш. Но...бързата работа - срам за майстора.

Първо, рекордът е за "На Египет фараона" - 86к. Да, и "Ме густа" има много, но те са по-скоро някакви изключения - останалите му песни имат нормален брой лайкове.

Второ, една "Грешка беше" има 74к и вероятно ще мине и двете песни на Галин, така че теорията ти издиша и по тази линия.

Трето, тепърва ще вадя кирливите ризи на Преса, хитът на Галин дойде точно навреме и разликите ще лъснат в следващите няколко дни кристално ясно.

Много са факторите, които влияят на съотношението "харесвания / гледания". Не може да се обобщава така.

 

Веднага ти давам пример - в момента Галин с 65 хил. гледания има харесванията, които направи Ивана с последната си песен при 635 хил. гледания в момента. Ако гледаш някакво съотношение, ще излезе че и Ивана е купувала гледания.

 

Относно "На Египет фараона" - първа по харесвания, но 15-та по брой гледания. Защо според теб се получава това? Или всички 14 пред нея са с нереални гледания?

 

Фаст, расизмът толерира ли се в Рамания?

Това не е расизъм. Фиклена ме кълне на турски в репутацията.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да - чувството ти е познато и на теб.

А ти - джамията в Якоруда с Рамания. Резак.

:3fdb8960598fa63e:

 

Най-добрата певица за всички времена! :Vishenka_05:

 

Учителката по география много знае, но не е уцелила мястото :1000 (29):

Да видим дали ще си научи урока от директора - Fast и дали ще бъде толкова жесток както направи с Кондома..

Хита!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са факторите, които влияят на съотношението "харесвания / гледания". Не може да се обобщава така.

 

Веднага ти давам пример - в момента Галин с 65 хил. гледания има харесванията, които направи Ивана с последната си песен при 635 хил. гледания в момента. Ако гледаш някакво съотношение, ще излезе че и Ивана е купувала гледания.

 

Относно "На Египет фараона" - първа по харесвания, но 15-та по брой гледания. Защо според теб се получава това? Или всички 14 пред нея са с нереални гледания?

Това не е расизъм. Фиклена ме кълне на турски в репутацията.

 

"Резак" не е расизъм и обида, така ли?

 

Тепърва ще лъснат разни неща, само спокойно. Да, за 1 час генерални изводи и сравнения не могат да се вадят. Утре пак ще си говорим, както и на 5-6-ти ден след излизането на Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Резак" не е расизъм и обида, така ли?

 

Тепърва ще лъснат разни неща, само спокойно. Да, за 1 час генерални изводи и сравнения не могат да се вадят. Утре пак ще си говорим, както и на 5-6-ти ден след излизането на Галин.

Не, това е хирургическа интервенция.

 

Виждам, че си ентусиазиран да доказваш някакви неща - ок, давай. Но с конкретни доказателства (например фактура с банков превод за гледания). :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше забранено да се говори на мъже в женски род,така че Fast действай. :3fdb8960598fa63e:

 

Оф,фенчето на двете бездарници Кама и Галя да спре с тая шльковица най-сетне или го пращайте и него да си оправя лошия вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото ще да е времето, не си прав.

Ако в линка пише че е последно обновен на 17ти, означава че е обновен по някое време на 18ти. YouTube е американска компания. Не е атомна физика да се досетиш.

 

Очевидно е, че разграничението по държави е само и единствено по изпълнители. Като добавят новата песен към профила на Преса ще можем да вадим някакви изводи. За момента това е невъзможно.

Както казах, това са пълни глупости. Задаваш регион и ти показва най-популярните песни там. Винаги е било така. Не виждаш ли че има и песни на английски и турски по-надолу в класацията? По твоята логика Ariana Grande - 7 rings е направила едва 230 хиляди гледания за седмица в световен мащаб. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...