Jump to content



Препоръчани коментари

Не става! Рекорда за най-гледана песен следим сега, няма да ги делим на мъже и жени. Освен това в песента участва жена, даже може да кажем, че е под въпрос дали не са 2 жени. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

 

Добре, вие решавате как да ги следите, аз претенции нямам :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава почти винаги се озовава там още първата вечер, за разлика от повечето други Пайнерци. Това винаги ми е много съмнително. Но не може да се отрече, че с някои песни като новата си го заслужава, наистина привлича интерес.

 

Привлича, аз не споря, макар че новата не ми харесва, но пак е странно. Има и други песни с огромен интерес, а не влизат толкова бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото, което ме дразни и с което НЕ съм съгласен е това, че за гледанията на Галин няма нито дума за купуване и разни такива теории, че фирмата за цигари дори купувала и т.н. Което доказва, че щом е Преслава, всички масово изливат действително злоба, което не е окей.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия неЧипса е доста безлична, не мога да я запомня как изглежда. По калъп с всяка втора кифличка на сокака.

И много ясно, че Галин копова гледания, както и Преса и почти всички дрОги. Тая Десита също излезе няква рекордьорка, а никой не я знае.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото, което ме дразни и с което НЕ съм съгласен е това, че за гледанията на Галин няма нито дума за купуване и разни такива теории, че фирмата за цигари дори купувала и т.н. Което доказва, че щом е Преслава, всички масово изливат действително злоба, което не е окей.

 

Ами аз не изпитвам злоба, защото когато излезе "Да гори в любов" й се кефех страшно много. Песента я въртях нон-стоп, просто ми влезе в главата и ме зариби. И сега я слушам. Новата не е мойта песен, намирам я за простовата като за Преслава. Проблема с цигарите е насочен към Фаст, защото той плюеше по Галена и другите, правеше теми , а сега премълча този факт и се измъкна "по чехли" когато повдигнахме въпроса. Дори не искаше да обнови поста в темата и да добави Преслава. Какво толкова е станало? Не е убила човек, просто трябва да се гледа равномерно на нещата. Другото което мен ме подразни беше плюенето по Галена за "Феноменален" и "Шефката", а сега Преслава пусна песен в този стил и някои хора тук изпаднаха в еуфория, а преди това шумно изразяваха отвращение към Галя. Не е масова злоба срещу Преслава, просто повечето тук не гледат никога обективно на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

гледанията са напълно реални.

Сега смени подписа си с Галин купува гледания ако обичаш!

Как разбра, че са реални, обясни на невежите?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото, което ме дразни и с което НЕ съм съгласен е това, че за гледанията на Галин няма нито дума за купуване и разни такива теории, че фирмата за цигари дори купувала и т.н. Което доказва, че щом е Преслава, всички масово изливат действително злоба, което не е окей.

Според мен причината за това се корени първо в прехвалването на Преслава във форума. Когато тя има подобен успех предварително се знае, че всеки втори пост ще е как 15 години била на върха, как никой не можел да я измести и завинаги щяла да ги мачка всичките. Които неща изобщо не са истина. А да, също така всички знаем, че само и единствено за нея важи привилегията да й стига един хит в годината, за да й връчим автоматично наградата за Певица, пък другите ако искат и 10 да имат. Съответно е съвсем нормално тия работи да подразнят някои хора, дори и мен са дразнили неведнъж и понякога съм се изсилвал...

 

Между другото, както в момента не се обвиняват Галин и Лидия за купени гледания, по същия начин не се прави и другото- никой не ги води номер 1 за годината задето ще счупят рекорда, никой не ги води непоклатимите лидери в жанра, нито пък някой ги нарича най-големите евър. Още едно доказателство, че едното предизвиква другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема с цигарите е насочен към Фаст, защото той плюеше по Галена и другите, правеше теми , а сега премълча този факт и се измъкна "по чехли" когато повдигнахме въпроса. Дори не искаше да обнови поста в темата и да добави Преслава.

Не само премълча, ами и наложи цензура, затвори теми, три постове, наказва потребители. :mf_surrender: ДЪНОТО!

 

Клеа да го заплюе дано :gun_bandana:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе Лидия прилича на всички, които в момента искат да са като световната номер 1 звезда. Но според мен именно тази прилика е от полза засега, привлича още публика и подпомага проекта. По-натам дано да е разнообразна визуално.

Нз, целия проект ми е много гаден. Мъж със двойно по-големи силиконови устни от нейните пее за любов към момиче, което се има за бляскава дама, а единствения блясък е от празния й телешки поглед. Тупса-тупса ритъма ми звучи като ретро песен на Глория. Целият клип пък е гифчета на изкуствените им физиономии и мимики. "Сюжета" е като всички на Борис Дали - малоумен. Да добавим и рекламата на евтини цигари, нали е голяма тема тези дни...

 

На Преси песента поне звучи хитово, а клипа е чиста самоирония към образа й. Съмнява ме умен човек да предпочете гея и барби, пред този на кралица Прес. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

а единствения блясък е от празния й телешки поглед. :Vishenka_05:

Баш. Много точно определение. Никакъв живец и индивидуалност няма. Коя в първия клип изглеждаше по-човешки. После и тя стана лайно, де.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз не изпитвам злоба, защото когато излезе "Да гори в любов" й се кефех страшно много. Песента я въртях нон-стоп, просто ми влезе в главата и ме зариби. И сега я слушам. Новата не е мойта песен, намирам я за простовата като за Преслава. Проблема с цигарите е насочен към Фаст, защото той плюеше по Галена и другите, правеше теми , а сега премълча този факт и се измъкна "по чехли" когато повдигнахме въпроса. Дори не искаше да обнови поста в темата и да добави Преслава. Какво толкова е станало? Не е убила човек, просто трябва да се гледа равномерно на нещата. Другото което мен ме подразни беше плюенето по Галена за "Феноменален" и "Шефката", а сега Преслава пусна песен в този стил и някои хора тук изпаднаха в еуфория, а преди това шумно изразяваха отвращение към Галя. Не е масова злоба срещу Преслава, просто повечето тук не гледат никога обективно на нещата.

 

Аз не визирам теб, скъпа. И аз лично се кефех и на двата трака на Галена, дори "Феноменален" ми е любимата песен за 2018.

Просто наистина тук се проведоха пет дневни дебати за тия гледания и на всички им дойде ту мач, което беше абсолютно излишно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресови, молете се Галин да има повече от Преси, защото само така няма да говорят, че е купувала :1000 (29): Ако Гальо има колкото Преслава или по-малко... лелите и пломбите ви ще мачкат психики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен причината за това се корени първо в прехвалването на Преслава във форума. Когато тя има подобен успех предварително се знае, че всеки втори пост ще е как 15 години била на върха, как никой не можел да я измести и завинаги щяла да ги мачка всичките. Които неща изобщо не са истина. А да, също така всички знаем, че само и единствено за нея важи привилегията да й стига един хит в годината, за да й връчим автоматично наградата за Певица, пък другите ако искат и 10 да имат. Съответно е съвсем нормално тия работи да подразнят някои хора, дори и мен са дразнили неведнъж и понякога съм се изсилвал...

 

Между другото, както в момента не се обвиняват Галин и Лидия за купени гледания, по същия начин не се прави и другото- никой не ги води номер 1 за годината задето ще счупят рекорда, никой не ги води непоклатимите лидери в жанра, нито пък някой ги нарича най-големите евър. Още едно доказателство, че едното предизвиква другото.

 

Да, има го и това. Но не е лъжа да се заяви, че действително 15 години не е изпадала от борда и още предизвиква страшен успех, наравно с най-актуалните към днешна дата.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тази е обещаващо име, то тогава обещаващо бъдеще за Пайнер няма. Бездарна, безлична и лигава. Става за заместителка на Емилия, но нищо повече.

 

Близначка е с тази гнусна скумрия от "София ден и нощ".

133-24-01-BB-4_n.jpg

Ариана Гранде, ти ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, има го и това. Но не е лъжа да се заяви, че действително 15 години не е изпадала от борда и още предизвиква страшен успех, наравно с най-актуалните към днешна дата.

Това не го оспорваме. Но не е и светицата, която никога нямаше да рекламира цигари ОТНОВО. Нали, Фаст?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не го оспорваме. Но не е и светицата, която никога нямаше да рекламира цигари ОТНОВО. Нали, Фаст?

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Колко време ще го ядеш за тия цигари?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, както в момента не се обвиняват Галин и Лидия за купени гледания, по същия начин не се прави и другото- никой не ги води номер 1 за годината задето ще счупят рекорда, никой не ги води непоклатимите лидери в жанра, нито пък някой ги нарича най-големите евър. Още едно доказателство, че едното предизвиква другото.

Пълни глупости.

Шока за всички ни е, че Преслава след 15 години номер 1, и към днешна дата успява да предизвика такава истерия, а това не се е случвало никога преди. Нея я пенсионирват от 2008-9, защото винаги топ изпълнителки са имали 3-4 години живот, а при нея какво стана? Надживя всички, че и смачка днешните нови имена, които се предполага че трябва да кипят от живот. Преси е истински феномен за българската музика, не само за чалгата. Това не могат да преживеят скъпите ни съфорумци, че с клип за 5лв. и "Зоопарк" 3, успява да мачка. Харизма и глас, това им липсва на 99% от чалгата, за това и имат временен успех...или никакъв, просто изкуствено измислен. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Колко време ще го ядеш за тия цигари?

Всеки ден, защото упорито отказва да коментира осирането си. Ако промени нещо, ще спра, но кел файда. То си мирише яко.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нз, целия проект ми е много гаден. Мъж със двойно по-големи силиконови устни от нейните пее за любов към момиче, което се има за бляскава дама, а единствения блясък е от празния й телешки поглед. Тупса-тупса ритъма ми звучи като ретро песен на Глория. Целият клип пък е гифчета на изкуствените им физиономии и мимики. "Сюжета" е като всички на Борис Дали - малоумен. Да добавим и рекламата на евтини цигари, нали е голяма тема тези дни...

 

На Преси песента поне звучи хитово, а клипа е чиста самоирония към образа й. Съмнява ме умен човек да предпочете гея и барби, пред този на кралица Прес. :Vishenka_05:

Де да можеше и новите динамични песни на Глория да са такива. :1000 (29):

Клипът и на мен не ми е фаворит, но всеки човек е с вкуса си. Според мен доста хора си го пускат главно заради песента, като мен.

 

Да, има го и това. Но не е лъжа да се заяви, че действително 15 години не е изпадала от борда и още предизвиква страшен интерес, наравно с най-актуалните към днешна дата.

 

Зад борда не е изпадала, но несъмнено е имала някои периоди, в които не е била сред първите 2-3. А от изказванията покрай някой нейн рекорден клип човек би си помислил, че 15 години изобщо не е мърдала от върха, което и в световен мащаб не знам да се е случвало някога. :1000 (29):

 

Пайнер обаче пак мачкат с неадекватност. Още не са качили песента на Галин и Лидия в Spotify, а тя е сериозен претендент за първия им номер 1 хит там. :gun_bandana: Даже си мисля, че покрай заформящият се тотален интерес към Лидия имат дори още по-голям шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де да можеше и новите динамични песни на Глория да са такива. :1000 (29):

Клипът и на мен не ми е фаворит, но всеки човек е с вкуса си. Според мен доста хора си го пускат главно заради песента, като мен.

Зад борда не е изпадала, но несъмнено е имала някои периоди, в които не е била сред първите 2-3. А от изказванията покрай някой нейн рекорден клип човек би си помислил, че 15 години изобщо не е мърдала от върха, което и в световен мащаб не знам да се е случвало някога. :1000 (29):

 

Пайнер обаче пак мачкат с неадекватност. Още не са качили песента на Галин и Лидия в Spotify, а тя е сериозен претендент за първия им номер 1 хит там. :gun_bandana: Даже си мисля, че покрай заформящият се тотален интерес към Лидия имат дори още по-голям шанс.

Още една петилетка трябва да мине, за да се заемат сериозно и със стрийминг платформите.

Винаги са били с 10 години назад.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...