Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Харесваш ли новия хит на Мис Айтос? :Vishenka_05:

 

Клетичкият.. мислиш си, че съм я чул... :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy

 

Помниш ли какъв отзвук имаше тук споменавате на името "Инцафка"? Хора се заливаха от смях, получавах плюсове в репутацията. Жени бяха радостни от иронизирането на други жени около теб. :3fdb8960598fa63e:

 

Цафа ги прай да са като деца, ве брат.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Виж как сам потвърждаващ думите ми. Не ти отива.

Надявам се, че не си си помислил, че ще се занимавам да ти отвръщам? :1000 (29):

 

Иначе Стела може да даде скрийн на личното, което й писах. Няма проблем. В него казах, че няма да влизам във форума и че съм супер изненадан от поведението й след недоволството от нейното модериране.

 

1,7 млн.

 

Не му слагайте бан. Не ме е обидил ни най-малко. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy

 

Помниш ли какъв отзвук имаше тук споменавате на името "Инцафка"? Хора се заливаха от смях, получавах плюсове в репутацията. Жени бяха радостни от иронизирането на други жени около теб. :3fdb8960598fa63e:

 

Цафа ги прай да са като деца, ве брат.

 

На Мирмидона Башибозукова се кефех повече. :Vishenka_05:

Чакаме певица с прозвище Мирмидона - напомня за "мир" и "Мадона" едновременно.

 

@Vancho и Kondomcho, ще помоля да престанете. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy

 

Помниш ли какъв отзвук имаше тук споменавате на името "Инцафка"? Хора се заливаха от смях, получавах плюсове в репутацията. Жени бяха радостни от иронизирането на други жени около теб. :3fdb8960598fa63e:

 

Цафа ги прай да са като деца, ве брат.

 

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ахахах, дори сега се разсмях в продължение на няколко минути!

 

Инцафка е институция!!! Златни времена..... :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ахахах, дори сега се разсмях в продължение на няколко минути!

 

Инцафка е институция!!! Златни времена..... :Vishenka_05:

 

Цафа ги прай да са като деца, аз ги правя да са смеят. Много мръсна комбина сме. :sneaky2: :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мирмидона Башибозукова се кефех повече. :Vishenka_05:

Чакаме певица с прозвище Мирмидона - напомня за "мир" и "Мадона" едновременно.

 

@Vancho и Kondomcho, ще помоля да престанете. :cheers:

Боровинка на две големи: ''Ток по тялото'' ми е любимата песен в историята на чалгата.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинка на две големи: ''Ток по тялото'' ми е любимата песен в историята на чалгата.

 

Боровинката: Ще ти сложа проценти

Аз:

 

3.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боровинка на две големи: ''Ток по тялото'' ми е любимата песен в историята на чалгата.

Не е като да е лъжа :whistling:

 

@Ванчо, ти каза, че няма да напишеш и един коментар докато аз съм с права. Пазя си ЛС-то. И трябвало да постъпя като пич....

И аз пусках теми да сваляме правата на Фаст, а сега мога да му основа фенклуб. Хората се променят, дайте му шанс. :3fdb8960598fa63e: Не останахМЕ много потребители, които пишат интересни коментари, нека се щадим взаимно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е като да е лъжа :whistling:

И аз пусках теми да сваляме правата на Фаст, а сега мога да му основа фенклуб. Хората се променят, дайте му шанс. :3fdb8960598fa63e: Не останахМЕ много потребители, които пишат интересни коментари, нека се щадим взаимно.

 

Много силен удар беше, за секунди ме отнесе, когато светилото на форума – Адорабъл напусна, той правеше интересни теми, пишеше невероятни коментари, който четох в захлас! Караше хората да мислят и да вярват в себе си... нека се подкрепяме, малко от малко.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен удар беше, за секунди ме отнесе, когато светилото на форума – Адорабъл напусна, той правеше интересни теми, пишеше невероятни коментари, който четох в захлас! Караше хората да мислят и да вярват в себе си... нека се подкрепяме, малко от малко.

 

И накрая да се гласува за разни чушки-пишки, срам нямате. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен удар беше, за секунди ме отнесе, когато светилото на форума – Адорабъл напусна, той правеше интересни теми, пишеше невероятни коментари, който четох в захлас! Караше хората да мислят и да вярват в себе си... нека се подкрепяме, малко от малко.

 

Ако ти е мъчно за него, вината за напускането му е моя. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ти е мъчно за него, вината за напускането му е моя. :girl_witch:

 

Мъчно ми е, разбира се! Той беше един интелектуален двигател.. миналата година, ако си спомняте Сенуж беше направил специална награда за него, която той с городст месеци наред носеше – напълно заслужено при това! Невероятен човек, изпращам му много позитивна енергия и светлина! :Vishenka_05:

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъчно ми е, разбира се! Той беше един интелектуален двигател.. миналата година, ако си спомняте Сенуж беше направил специална награда за него, която той с городст месеци наред носеше – напълно заслужено при това! Невероятен човек, изпращам му много позитивна енергия и светлина! :Vishenka_05:

 

Всъщност, Сенуж се беше съветвал със самия adorable относно това какви да бъдат специалните награди. Така, че.... Нека се изправим ии знаете... да помълчим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъчно ми е, разбира се! Той беше един интелектуален двигател.. миналата година, ако си спомняте Сенуж беше направил специална награда за него, която той с городст месеци наред носеше – напълно заслужено при това! Невероятен човек, изпращам му много позитивна енергия и светлина! :Vishenka_05:

 

А кой е Сенуж?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, Сенуж се беше съветвал със самия adorable относно това какви да бъдат специалните награди. Така, че.... Нека се изправим ии знаете... да помълчим.

 

Много вдъхновяващ човек, сам си е измислил награда! А тази година... разни чушки-пишки обраха наградите, безмълвен съм просто!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванчо ви поздравява с това:

 

 

И Born To Die, който публично обяви, че му е писнало от всичко и иска да си даде почивка. Е, даде си, 2 дена. :Vishenka_05: Това са истински икони!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...