Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Мисля, че тази песен има пълният потенциал и заряд да остане във времето като Кой, Хабиби, Мотел и др.

Не успя да мине "Да гори в любов" по гледания. Не става. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис Теофиков не говори като момче на 18, а на 8. Неадекватно и безсмилено, ако това е свежия полъх..... :1000 (27):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

 

Коя циганска мазнотия ще налагаме тази година?

 

Меди Доган е обещал двоен бонус, ако си свършим добре работата и този път. :rockon:

 

:next_guitar:

 

 

Още е рано да се каже. Само да не е нещо на Клея, иначе не ми пречи. :3fdb8960598fa63e:

 

Трябва да внимаваме какво ще изберем, все пак от това зависи кой/коя ще намрази Рамания този път. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отиди ти на 18-19 на първото си телевизионно интервю пред камери да се потиш да видим дали ще ти знае толкова устата. Най-много да се подуеш от пристеснение. :bag:

 

Момчето е музикант, не е длъжно да се изразява като даскалка по литература.

 

Супер яко изказване за Десита!

 

Ти нали направи сърцераздирателно напускане на форума с емоционални обяснения и ултиматуми? Смях е, че след 5 дни пак си тук.

 

Никой не иска от него да се изразява като даскалка по литература. А просто да не говори като мангал от Столипиново.

 

Аз го харесвам като изпълнител. Талантлив е, а "Грешка беше", "Мило мое" и "Оп оп" са ми в топ 10 на любимите чалги за 2018-та. Пожъна успех, който обаче определено го е главозамаял.

 

Проблем ти е, че пиша във форума ли?

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис Теофиков не говори като момче на 18, а на 8. Неадекватно и безсмилено, ако това е свежия полъх..... :1000 (27):

 

То няма други полъси, така че е свеж.

 

Какво да гледаме, подутите скули на онова хомо ли?

 

Разберете, че цялата държава дегенерира с бясна скорост, образователната система я направиха като за бавноразвиващи се и пак изпадат от нея като за добър ден. Навсякъде се шири простотия и НЕдаване на зор в повечето сфери на живота. Това е част от един по-мащабен план-заговор.

 

На 17 участвах в едно ТВ предаване и си глътнах граматиката от притеснение. Уж не ти пука, айляк си, обаче като светнат прожекторите и те избива студена пот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблем ти е, че пиша във форума ли?

 

Не. Ултиматумите ти бяха излагацийка. Драми, закани и накрая НИЩО. Уважавам мъже, които си държат на думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То няма други полъси, така че е свеж.

 

Какво да гледаме, подутите скули на онова хомо ли?

 

Разберете, че цялата държава дегенерира с бясна скорост, образователната система я направиха като за бавноразвиващи се и пак изпадат от нея като за добър ден. Навсякъде се шири простотия и НЕдаване на зор в повечето сфери на живота. Това е част от един по-мащабен план-заговор.

 

На 17 участвах в едно ТВ предаване и си глътнах граматиката от притеснение. Уж не ти пука, айляк си, обаче като светнат прожекторите и те избива студена пот.

 

Искам линк! :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Лияна влезе в набиращи популярност, а има по-малко гледания от Ивана...

 

Нормално.

 

Песента на Лили е в канала на Съни, а от Планета, за да влезе в трендинг, трябва да мине гледанията на Галс, която е на второ място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално.

 

Песента на Лили е в канала на Съни, а от Планета, за да влезе в трендинг, трябва да мине гледанията на Галс, която е на второ място.

 

Аааа, не, Галс няма да мине. Не става. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си правиш труда да го защитаваш изобщо? :1000 (29):

Разбирам да е дал интервю пред тв предаване на национална медия, но това е Автограф. Там е на собствена територия, Галя е внимателна с въпросите, и всичко неудобно може да бъде изрязано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А помните ли този скандален трак? Беше мегахит, който къртеше цялото училище, когато бях в .... сигурно 6-ти клас :3fdb8960598fa63e:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А помните ли този скандален трак? Беше мегахит, който къртеше цялото училище, когато бях в .... сигурно 6-ти клас :3fdb8960598fa63e:

 

Класика, кавърдисана наскоро от Малина.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкай! :roll1: :roll1: :roll1:

 

Минавам в ....

 

 

:Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...