Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И Преса не купува на всичко, ай не се прави и ти.

Ти пък си мениш всеки ден мнението. Утре друга дъвка ще си намериш.

Галка ми изпрати стек вафли, Преси кутия цигари, а при предстоящия проект на Андреа ще получа 10 бурканчета лютеница Тодорка.

Аз поне печеля нещо. А вие? Бръчки и скъсани нерви! :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визирам темата с линка за песента на Пресла. Кое й е дублиращото се?

Не съм я трил аз, а помолих авторът и да го направи като междувременно се уговорих с Пламбата да не я разпространява предпремиерно. Приключвам с тази тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм я трил аз, а помолих авторът и да го направи като междувременно се уговорих с Пламбата да не я разпространява предпремиерно. Приключвам с тази тема.

Което е същото. Погубваш форума. На клада!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава какво прави, в шок съм! 100 човека днес ми викат "Слуша ли новата на Преслава", още толкова я споделили в социалните мрежи, сторита в инстаграм... И гледам освен, че взривява с гледания в YouTube, мачка и в Спотифай и SoundCloud, където никой няма да тръгне да купува слушания. 4 пъти подред уцелва хит след 15 години кариера... откачалка! За мен дори песента не е чак толкова силна за целия този хайп, но пък е добре дошъл.

 

П.П. Нали знаете, че ако имаше купени гледания, нямаше да е в Трендинг, камо ли да го оглави?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wow! Половин милион за 24ч? 😮

 

Аз избързах след първото слушане да обявя песента за шит, защото очаквах нещо съвсем различно и като я чух ми дойде слабичка. Но като я врътнах още няколко пъти почна да ме хваща. Със сигурност няма да е сред любимите ми нейни песни и е нива под “Да гори", но не е чак толкова зле. Пък и като се замисля я разбирам нашата, че с песни като тази иска да задържи популярността си сред 10-18 годишните, които по мои наблюдения й се кефят.

Същите, които си мислят, че света им е в краката, ся ще има да се превъзнасят по фразичките “мъжете кърти, жените мъртви" , “мъжете хахо, жените тихо", “пийна ли ставам леко психо" и т.н.

С тва си обяснявам и първоначалната истерия по песента и високите гледания. Евала на нашата, че успява да е интересна и да вълнува още едно поколение. Като прибавим и огромната й фенска маса, която натрупа от 2005-та насам, също и огромната тежест на името й ... гледанията се оправдават.

 

Страшно красива е в клипа. Много й ходи с права коса. Топ пиченца е. :3fdb8960598fa63e:

Само в колата изглежда супер зле. Много изпита, ужасна коса и селска блузка.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не оспорвам, че предизвиква интерес, но половина милион гледания е нереално. Как само тя успява на 2 свои песни да достигне такива висини, другите и 400к не могат да направят. Даже и Криско напоследък. "Да гори в любов" толкова ли по-слаба и незапеваема беше, че имаше 150к по-малко гледания? Просто не е реално. Ще се поразровя по-подробно като имам време да видя откъде идват гледанията и т.н., но е твърде вероятно да има манипулация. Тези 1 млн. гледания на клипче в Инстаграм също са доказателство, че на Петя купуването никак не й е чуждо.

Тук колко човека писаха, че тези гледания на Преслава, Тита и май Яница, са направени от фенове, че даже и са от форума... ще тръгне кукувицата да купува гледания на едно клипче в Инста, а няма да купи на друго, да, баш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast, няма ли да изтриеш и песента на Емануела? Ами ако форумът пострада заради този линк какво ще правим, всемогъщи модераторе?

 

Btw: Емануела с поредна тъпа зомбирана песничка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast, няма ли да изтриеш и песента на Емануела? Ами ако форумът пострада заради този линк какво ще правим, всемогъщи модераторе?

 

Btw: Емануела с поредна тъпа зомбирана песничка.

Емануела беше изпяла своята в клуб и обявила заглавието, Преслава не.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела беше изпяла своята в клуб и обявила заглавието, Преслава не.

 

Ти Fast ли се казваш/пишеш или си една от дежурните подмазвачки? Няма да ви оставя на мира оттук нататък Вашата манипулативна групичка. Търпелив човек съм, но не понасям двойните стандарти и несправедливостта.

 

Преслава купувачката за 5 часа от обяд насам е направила 85к, свършиха ли парите в дебитната карта?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти Fast ли се казваш/пишеш или си една от дежурните подмазвачки? Няма да ви оставя на мира оттук нататък Вашата манипулативна групичка. Търпелив човек съм, но не понасям двойните стандарти и несправедливостта.

 

Преслава купувачката за 5 часа от обяд насам е направила 85к, свършиха ли парите в дебитната карта?

А колко очакваш да направи за 5 часа? Това е почти 1/5 от денонощието. Умножи 85 по 5 и ще получиш денонощните гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А колко очакваш да направи за 5 часа? Това е почти 1/5 от денонощието. Умножи 85 по 5 и ще получиш денонощните гледания.

 

 

Да да, гледанията през нощта между 1 и 8 са точно толкова колкото дневните и вечерните. Понякога не се чувате какви ги приказвате. Заредете й някой долар по-добре, че ще закъса и покупката съвсем очевадна ще стане. Не че сега не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да да, гледанията през нощта между 1 и 8 са точно толкова колкото дневните и вечерните. Понякога не се чувате какви ги приказвате. Заредете й някой долар по-добре, че ще закъса и покупката съвсем очевадна ще стане. Не че сега не е.

Нали се сещаш, че през нощта се актуализират гледанията от вечерта и предния ден и винаги сутрин след премиерата има много гледания. Правите се вече на невменяеми. Аман.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да да, гледанията през нощта между 1 и 8 са точно толкова колкото дневните и вечерните. Понякога не се чувате какви ги приказвате. Заредете й някой долар по-добре, че ще закъса и покупката съвсем очевадна ще стане. Не че сега не е.

И според теб колко са реалните гледания, щом купува?

Просто приемете, че Преслава буди истерия у хората, каквато друга - или друг! - в чалгата не може. Извинете, ама с лигавите си селфита и кифлеене по чукарите е по-следвана в Инстаграм от Галена с професионалните фотосесии, по които изтичат очите... логично погледнато може да не е честно, но е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според теб колко са реалните гледания, щом купува?

Просто приемете, че Преслава буди истерия у хората, каквато друга - или друг! - в чалгата не може. Извинете, ама с лигавите си селфита и кифлеене по чукарите е по-следвана в Инстаграм от Галена с професионалните фотосесии, по които изтичат очите... логично погледнато може да не е честно, но е факт.

 

Реалните гледания са като на всички силни премиери в чалгата - към 350к. Горница от 150к особено с подобна просташка песен е напълно нереалистична. Истината ще лъсне, споко.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти Fast ли се казваш/пишеш или си една от дежурните подмазвачки? Няма да ви оставя на мира оттук нататък Вашата манипулативна групичка. Търпелив човек съм, но не понасям двойните стандарти и несправедливостта.

 

Преслава купувачката за 5 часа от обяд насам е направила 85к, свършиха ли парите в дебитната карта?

Не ми досаждай и не ме наричай манипулатор бре. Не съм Фаст но поста ти беше насочен към клипа който аз постнах, закво се вмесваш? Ти сам изтри линка си към Изтрезняваш ли, аз този няма.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела явно ще пуска песен от рода на “Всичко се връща” и “Да си плащал”. Дано й се получи... дано и не бърза да я пуска, че Преслава ще й вземе аудиторията :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми досаждай и не ме наричай манипулатор бре. Не съм Фаст но поста ти беше насочен към клипа който аз постнах, закво се вмесваш? Ти сам изтри линка си към Изтрезняваш ли, аз този няма.

 

Не го изтрих аз, а великият модератор. След което ме изманипулира на лично, че форумът ще има проблеми, ако разпространя линка. За други песни подобни негови решения, както виждаме, отсъстват. И не те намесвам аз, а ти сама се намесваш. Питам нещо Fast, ти се вреш между шамарите.

 

По темата: Новата на Галин и Лидия звучи убийствено. Най-после истинска чалга от него.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега погледнах и в Инстаграм... :1000 (29): Мисля, че Прес има ново "Дяволско желание" 15 години по-късно. Жалко, че няма награди, от началото до края щяха да я викат да излиза, сигурно и за дебют. Иначе не е реално колко българите искат по-мазно да звучат песните, всяка такава се превръща в мегахит. Другото не вирее, видяхме и на Галена дуета, после "Феноменален". Оказва се, че Преса е трябвало просто да пусне мазнотийка с драма текст и милионът й е готов за два дни. Ей сега няма да има отказване...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти Fast ли се казваш/пишеш или си една от дежурните подмазвачки? Няма да ви оставя на мира оттук нататък Вашата манипулативна групичка. Търпелив човек съм, но не понасям двойните стандарти и несправедливостта.

 

Преслава купувачката за 5 часа от обяд насам е направила 85к, свършиха ли парите в дебитната карта?

Коментирай, че пак има купени в Инстаграм! :roll1:

 

Обаче и да са реални в ютуб, нека рекорда се води 498к, колкото си бяха точно в 13:00, а не 510К!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че пак има купени в Инстаграм! :roll1:

 

Обаче и да са реални в ютуб, нека рекорда се води 498к, колкото си бяха точно в 13:00, а не 510К!

Разликата в тези гледание е 2 минути, дали е направила 12К за 2 минути? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...