Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

150к повече от "Да гори в любов" :lol: :lol: :lol:

 

Ако не беше смешно, щеше да е тъжно. Тая нещастница няма да я оставим намира, докато справедливостта не възтържествува.

 

Феновете на свинята толбухинска, 1 млн. гледания в Инстаграм и те ли реално ви стоят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Изтрезняваш ли | 24 часа

498319 гледания

26516 харесвания

991 коментари

38110 споделяния

 

След обновяването:

510086 гледания

26535 харесвания

А коментарите защо като се натисне Newest first излизат 1.2К?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклено, спри да спамиш и да откачаш.

И аз не очаквах да го мине рекорда, но е факт. И мен ме кефи повече "Да гори", но всеки си е индивидуален и явно новата се харесва повече.

 

И Галена и Преслава смазаха в началото на годината. Едната смаза с балада, другата с дискотечна песен. Да му мислят другите. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де да можеше и ти да си купиш мозък, разсъдък или поне гънка, ама още няма спасение. Нищо, надеждата умира последна. :)

 

ДОКАЗАНО:

ПРЕСЛАВА РАЗБИ ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ 2 ОСТАНАЛИ МОЗЪЧНИ КЛЕТКИ НА СЪФОРУМЦИ!

 

ИСКАМ НЕЗАБАВЕН БАН ЗА ТОЗИ ИНДИВИД, КОЙТО МЕ ОБИЖДА, ЧЕ НЯМАМ МОЗЪК. И ДЪРЖА ФАСТ ДА МУ СЛОЖИ БАНА. АКО НЕ СЕ ПОЛУЧИ ТАКЪВ, ЩЕ ПОСЛЕДВАТ ДРУГИ МЕРКИ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

150к повече от "Да гори в любов" :lol: :lol: :lol:

 

Ако не беше смешно, щеше да е тъжно. Тая нещастница няма да я оставим намира, докато справедливостта не възтържествува.

 

Феновете на свинята толбухинска, 1 млн. гледания в Инстаграм и те ли реално ви стоят?

А на Тита се подиграваха, че купува.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИСКАМ НЕЗАБАВЕН БАН ЗА ТОЗИ ИНДИВИД, КОЙТО МЕ ОБИЖДА, ЧЕ НЯМАМ МОЗЪК. И ДЪРЖА ФАСТ ДА МУ СЛОЖИ БАНА. АКО НЕ СЕ ПОЛУЧИ ТАКЪВ, ЩЕ ПОСЛЕДВАТ ДРУГИ МЕРКИ.

Не с такъв тон, ако обичаш. Слагам му 10%.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИСКАМ НЕЗАБАВЕН БАН ЗА ТОЗИ ИНДИВИД, КОЙТО МЕ ОБИЖДА, ЧЕ НЯМАМ МОЗЪК. И ДЪРЖА ФАСТ ДА МУ СЛОЖИ БАНА. АКО НЕ СЕ ПОЛУЧИ ТАКЪВ, ЩЕ ПОСЛЕДВАТ ДРУГИ МЕРКИ.

:roll1:

 

Другите мерки самоубийство ли визираш? Аз дискутирам каквото виждам. Ако не бях прав, нямаше да се обидиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля наглите антифенове на Преслава да замълчат за гледанията на Преслава в инстаграм на един клип с нереални гледания. Ако щеше да купува, щеше да ги купи на някакво видео със значение, а не на поредното видео от дискотека.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля наглите антифенове на Преслава да замълчат за гледанията на Преслава в инстаграм на един клип с нереални гледания. Ако щеше да купува, щеше да ги купи на някакво видео със значение, а не на поредното видео от дискотека.

Аз не съм антифен на Преса, а на наглите й фенове.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресли тресе държавата! Майко мила :helpsmilie:

Днес в училище всички говорят за тая песен.

И в инстаграм е нещо страшно. Аз наистина не бях виждал нещо подобно скоро. :helpsmilie:

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси превъртя играта! Цялата страна се тресе от този трак, сцепи отново и тропна с жезела! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега и темата за свалянето му изтри вездесъщият модератор. Дайте идеи как да спрем своеволията му, този модераторски произвол и терор не може да продължава. Единственото, което се сещам аз, е всички несъгласни с това поведение, да бойкотираме форума. Да си останат тук той и лизачите му и да не си тровим нервите излишно.

 

И за да не изтрие и този ми пост под предлог, че не е в правилен раздел, да кажа: Преслава вече доказано купува гледания и много скоро това ще бъде оповестено публично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава споменах само Стела поименно защото тя се набиваше най-много на очи с активността си със статистиките за "Шефката". Доколкото си спомням, написах "Евала, Стела и всички други уж активни модератори..." т.е. нищо лично към нея. Целият модераторски екип явно куца. Лично мен слабо ме вълнуват вече Преслави, Галени, Гергани и т.н. и ви се чудя как с години продължавате денонощно да се карате заради тях. А ти очевадно имаш нужда да се представяш като част от някакъв въображаем елит, колко над останалите "нисши чалгари" уж си, а в същото време си редовен в чалга форума. Лъхаш на комплекси отвсякъде, пак ти го казвам, както и тогава когато изтрещя и написа няколко реда с обиди безнаказано.

Значи ако не слушам само чалга или пък намирам доста кусури в нея, значи съм във въображаемия елит? Мерси, че ми каза. Аз мислех, че съм във Клуб "Мисъл". :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната фастова простотия - затворил тема, за да избегне проблем с Пайнер. Терезата на форума!

А когато цял Пайнер четеше форума и всички песни тръгваха именно оттук, нямахме проблеми. Предлагам да закрием форума, защото очевидно във фастовата ера той деградира и загуби функцията, поради която бе създаден!

 

Нека някой разумен модератор да отключи темата за правата фастови.

 

Не мога да имам доверие на "управник", който изкривява истината, манипулира и цензурира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...