Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какъв е проблемът че съм се опитал да предотвратя изтичане на песен? Тук си достатъчно дълго за да знаеш че Пайнер (както и всяка музикална компания реално погледнато) са много чувствителни на тази тема, и не желая да имаме проблеми с тях. Действал съм в интерес на форумът. По въпроса с бановете и уарновете - те са напълно по наша преценка, и не дължим обяснения за тях на никого освен на Момо. Темата ти е напълно неоснователна, при това пусната в грешен раздал. Ще я преместя където е трябвало да бъде. Нямате угодия. Затварям.

 

Такива глупости, не бях чел отдавна. На Ваня песента също изтече, но ти не си мръдна пръста. Кви глупости говориш бе, май не само Преси превъртя игрста :1000 (29):

Абсолютно дъно. Пиша на Момо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива глупости, не бях чел отдавна. На Ваня песента също изтече, но ти не си мръдна пръста. Кви глупости говориш бе, май не само Преси превъртя игрста :1000 (29):

Абсолютно дъно. Пиша на Момо.

И аз му писах, но манипулацията вече ни бе изпреварила! Нека повече хора пишат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

150к повече от "Да гори в любов" :lol: :lol: :lol:

 

Ако не беше смешно, щеше да е тъжно. Тая нещастница няма да я оставим намира, докато справедливостта не възтържествува.

 

Феновете на свинята толбухинска, 1 млн. гледания в Инстаграм и те ли реално ви стоят?

Ти сериозно ли?

Не беше такъв човек, мислех, че си най-готиният и позитивен пич във форума, гласувах за теб и за форумец на годината...

Да, Преслава си има противните моменти, както и наглостта, но защо е трудно да се приеме, че изкара песен, която очевидно се хареса яко. Може би не с най-доброто изпяване и текст на които е способна, да не говорим за клип, но жената си предизвиква интерес все още. Запеваемо е, има по нещо за всяка бръмчалка в текста, има си и драмата, която е толкова важна при един голям хит. Роско каза, че са я пуснали три пъти в премиерната нощ и вече се знае. Да поздравим Преса и толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, Момо няма да се лиши от Фаст! Когато Фокса направи тема за Стела той каза, че нито единият нито другия ще махне. Загубена кауза

Ще извърша терористичен акт над форума! АЛЛАХУ АКБАР!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Момо сигурно му е дошло до гуша от постоянните ви мрънканици за каквото се сетите.

Накрая от теб ще му дойде до гуша. Нека зачестят оплакванията от теб, нека.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли?

Не беше такъв човек, мислех, че си най-готиният и позитивен пич във форума, гласувах за теб и за форумец на годината...

Да, Преслава си има противните моменти, както и наглостта, но защо е трудно да се приеме, че изкара песен, която очевидно се хареса яко. Може би не с най-доброто изпяване и текст на които е способна, да не говорим за клип, но жената си предизвиква интерес все още. Запеваемо е, има по нещо за всяка бръмчалка в текста, има си и драмата, която е толкова важна при един голям хит. Роско каза, че са я пуснали три пъти в премиерната нощ и вече се знае. Да поздравим Преса и толкоз.

 

Не оспорвам, че предизвиква интерес, но половина милион гледания е нереално. Как само тя успява на 2 свои песни да достигне такива висини, другите и 400к не могат да направят. Даже и Криско напоследък. "Да гори в любов" толкова ли по-слаба и незапеваема беше, че имаше 150к по-малко гледания? Просто не е реално. Ще се поразровя по-подробно като имам време да видя откъде идват гледанията и т.н., но е твърде вероятно да има манипулация. Тези 1 млн. гледания на клипче в Инстаграм също са доказателство, че на Петя купуването никак не й е чуждо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оплаквайте се, но когато наистина има причина а не за някакви изсмукани от пръстите колкото за да ме очерните за собствен кеф.

Какво изсмукано има? Три основателни теми, затворени за по-малко от 24 часа? Само щото замазваш осраното от твоята любимка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-важното, което хората тук трябва да приемат е да се адаптират вече, че е 2019 година и дигиталния свят и силно развит. Ютуб стана масов в България и всеки слуша музика предимно от там. Напълно възможно е име като Преслава, което е от 10 години на сцена и се знае от малки до големи да предизвика такъв интерес. Не се съмнявам, че и Галена би успяла да го постигне, все пак това са двете имена, които са водещи и двигатели за поп-фолка. В Америка почнаха да се правят гледания от порядъка на 50 милиона за първия ден, а само преди 3 години рекорда беше 12 милиона, което е огромен скок. Прес даже в инста на клипа, дето е качила има над 100К гледания, вчера цял ден е споделяла в сторито си песента, което допълнително повдига интереса. Има си гласуванията, коментарите и споделянията, нямало е рязко качване със 100К да кажем за 10 минути, примерно както когато имаше 2-3К дислайка на "Обратно в играта", което обезателно да си проличи, че са фалшиви, така че не знам защо още се дъвче тази тема..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си гласуванията, коментарите и споделянията, нямало е рязко качване със 100К да кажем за 10 минути

И те се купуват, освен това са далеч по-евтини. И не е задължително качването да е рязко. Зависи откъде купуваш, а Преса не би рискувала с първия срещнат сайт.

 

Примирете се - всички купуват. И Галена, и Преслава, и Анелия. Безсмислено е да се мъчите да ги защитавате.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-важното, което хората тук трябва да приемат е да се адаптират вече, че е 2019 година и дигиталния свят и силно развит. Ютуб стана масов в България и всеки слуша музика предимно от там. Напълно възможно е име като Преслава, което е от 10 години на сцена и се знае от малки до големи да предизвика такъв интерес. Не се съмнявам, че и Галена би успяла да го постигне, все пак това са двете имена, които са водещи и двигатели за поп-фолка. В Америка почнаха да се правят гледания от порядъка на 50 милиона за първия ден, а само преди 3 години рекорда беше 12 милиона, което е огромен скок. Прес даже в инста на клипа, дето е качила има над 100К гледания, вчера цял ден е споделяла в сторито си песента, което допълнително повдига интереса. Има си гласуванията, коментарите и споделянията, нямало е рязко качване със 100К да кажем за 10 минути, примерно както когато имаше 2-3К дислайка на "Обратно в играта", което обезателно да си проличи, че са фалшиви, така че не знам защо още се дъвче тази тема..

В Spotify също има вече близо 3к слушания. А там знаем колко бавно вървят. Сигурно и там е купила :3fdb8960598fa63e:

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И те се купуват, освен това са далеч по-евтини. И не е задължително качването да е рязко. Зависи откъде купуваш, а Преса не би рискувала с първия срещнат сайт.

 

Примирете се - всички купуват. И Галена, и Преслава, и Анелия. Безсмислено е да се мъчите да ги защитавате.

Тогава защо Анелия на последните има толкова малко? Галена защо не превърна "Дай ми любов" в мегахит със фалшиви гледания? А Гери-Никол защо остави последните си две на тия мизерни гледания и си провали кариерата? Той ти обясни всичко перфектно и ти пак като свекърва си мелиш едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво изсмукано има? Три основателни теми, затворени за по-малко от 24 часа? Само щото замазваш осраното от твоята любимка.

Дублиращите теми са против политиката ни. Харесва ли ти или не това е положението. Няма злоупотреба в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-важното, което хората тук трябва да приемат е да се адаптират вече, че е 2019 година и дигиталния свят и силно развит. Ютуб стана масов в България и всеки слуша музика предимно от там. Напълно възможно е име като Преслава, което е от 10 години на сцена и се знае от малки до големи да предизвика такъв интерес. Не се съмнявам, че и Галена би успяла да го постигне, все пак това са двете имена, които са водещи и двигатели за поп-фолка. В Америка почнаха да се правят гледания от порядъка на 50 милиона за първия ден, а само преди 3 години рекорда беше 12 милиона, което е огромен скок. Прес даже в инста на клипа, дето е качила има над 100К гледания, вчера цял ден е споделяла в сторито си песента, което допълнително повдига интереса. Има си гласуванията, коментарите и споделянията, нямало е рязко качване със 100К да кажем за 10 минути, примерно както когато имаше 2-3К дислайка на "Обратно в играта", което обезателно да си проличи, че са фалшиви, така че не знам защо още се дъвче тази тема..

15 са, мило. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

15 са, мило. :Vishenka_05:

 

О, вярно, мило.. обърках се :3fdb8960598fa63e:

 

Още съм в шаш и паника какво направи пак лисаната и как сцепи целия поп-фолк и клати държавата. Днес ще празнуваме! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дублиращите теми са против политиката ни. Харесва ли ти или не това е положението. Няма злоупотреба в случая.

Не се прави на ударен, макар че вече трябва да приема, че си наистина такъв.

Визирам темата с линка за песента на Пресла. Кое й е дублиращото се?

Темата за правата ти - кое й е дублиращото се?

За сетен път проявяваш манипулативността си и изопачаваш фактите, но все по-малко будали има да ти вярват. Аз съм те защитавал, не го забравяй. Дъниш се час след час.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Преси ми обеща кутия цигари за постовете ми от вчера насам. Вече няма пица, на диета сме!

 

Пиците вече са демоде, останаха назад във времето заедно с ерата на vbox .. :3fdb8960598fa63e: И на мен това ми обеща, очаквам сега доставка!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо Анелия на последните има толкова малко? Галена защо не превърна "Дай ми любов" в мегахит със фалшиви гледания? А Гери-Никол защо остави последните си две на тия мизерни гледания и си провали кариерата? Той ти обясни всичко перфектно и ти пак като свекърва си мелиш едно и също.

И Преса не купува на всичко, ай не се прави и ти.

Ти пък си мениш всеки ден мнението. Утре друга дъвка ще си намериш.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, вярно, мило.. обърках се :3fdb8960598fa63e:

 

Още съм в шаш и паника какво направи пак лисаната и как сцепи целия поп-фолк и клати държавата. Днес ще празнуваме! :Vishenka_05:

Мислех да те призова да коментираш факта, че 14 години след като срина държавата с "Дяволско желание", продължава да го прави и с новите тракове, но мисля да не те безпокоя и да те оставя да се насладиш на "Мъжете хахо". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех да те призова да коментираш факта, че 14 години след като срина държавата с "Дяволско желание", продължава да го прави и с новите тракове, но мисля да не те безпокоя и да те оставя да се насладиш на "Мъжете хахо". :Vishenka_05:

 

Още помня как я надувах на риплей на mp3-ката ми до припадък! Изумителен трак, който даде старта на една нова ера! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...