Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирайте, че Силвия Кацарова каза на юбилея: "много се чудих дали да изляза да пея на сцената след теб... и този прекрасен глас".

Сигурно е замирисало на скара и да не се омирише :whistling: :1000 (29):

 

Певицата ни тя! :Vishenka_05:

 

 

Не, защото съм ти сърдита, че обиждаш лелчотка! :feminist_en:

Какво лошо съм казал за Иванка? :3fdb8960598fa63e:

 

Зариби ме :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай шанс на този уникален трак!Сигурен съм, че след приложената музикотерапия ще почувстваш смирение в душата си и ще станеш напълно безметежен и свят.Амин!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копнея и аз...

Ще паднат всичките ми дрехи и задръжки на едно подобно събитие на двете ми фаворитки! :Vishenka_05:

Да вземем да поръчаме на Кондомчо да направи няколко муски, пък ние ще му се отблагодарим с едногодишно възхваляване на доня Порцелан във форума! :baaasmiley:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално си вече в черния ми списък! :whistling:

Недей с лошо....

Аз съм:

Премести ме в белия списък

 

Не е лоша, сега я слушам за първи път. Но не е и нещо уау.

Цък

 

Дай шанс на този уникален трак!Сигурен съм, че след приложената музикотерапия ще почувстваш смирение в душата си и ще станеш напълно безметежен и свят.Амин!

!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да питам сегашните фенове на Яница: знаете ли за съществуването на тази песен? Лично на мен на времето ми беше много любима.

Обаче колко разнообразен беше тогава жанрът, щом т.нар. треторазрядници като Яница са си позволявали да изпеят песен с толкова различно и нетипично звучене. Сега всеки се пуска по пързалката и залага на сигурното.

 

И още нещо: заклевали ли сте така някого: "Да се влюбиш, дано!"? :1000 (29):

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса ги отвя.

След 3 месеца: Дай, боже хит

 

По-скоро на тамян :1000 (29):

:roll1:

 

Защо темата за кавърите е заключена?

Fast я затвори, защото Стела и Кондомчо щяха да пуснат новата песен на Преслава там :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според теб колко са реалните гледания, щом купува?

Просто приемете, че Преслава буди истерия у хората, каквато друга - или друг! - в чалгата не може. Извинете, ама с лигавите си селфита и кифлеене по чукарите е по-следвана в Инстаграм от Галена с професионалните фотосесии, по които изтичат очите... логично погледнато може да не е честно, но е факт.

 

Голяма истерия - ма публиката беше по зажадняла за Преса след бремеността, ама не си мина рекордите. Пък сега отнищото? За фалшивия милион в Инста нещо не забелязвам да коментираш, въпреки че има чутовните 4 коментара.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма истерия - ма публиката беше по зажадняла за Преса след бремеността, ама не си мина рекордите. Пък сега отнищото? За фалшивия милион в Инста нещо не забелязвам да коментираш, въпреки че има чутовните 4 коментара.

Абе песента си е много яка. Не знам какво се заяждате. Щом и мен ме зариби, значи наистина е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да питам сегашните фенове на Яница: знаете ли за съществуването на тази песен? Лично на мен на времето ми беше много любима.

Обаче колко разнообразен беше тогава жанрът, щом т.нар. треторазрядници като Яница са си позволявали да изпеят песен с толкова различно и нетипично звучене. Сега всеки се пуска по пързалката и залага на сигурното.

 

И още нещо: заклевали ли сте така някого: "Да се влюбиш, дано!"? :1000 (29):

 

Естествено. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кое по-точно: че знаеш песента, или че си заклевал някой мъж да се влюби в теб... дано? Хаха :1000 (29):

Второто. :3fdb8960598fa63e: Тази песен е излязла когато не съм слушал чалга. От този мой период от на Яница творчеството знам само песента за катастрофите.

 

Помним ли този трак? Няма ли да пусне нова песен? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1,103,025 гледания в Инстаграм снощи в 20 ч.

 

1,106,449 гледания тази сутрин в 6:30 ч.

 

3400 лайка - ето ви го реалния интерес към комплексираната неадекватна толбухинска мърша. И все така коментар от вездесъщия модератор и трупата му липсва.

 

Маските паднаха много звучно тоя път. Следващата стъпка е да падат глави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престани да се заяждаш с мен и вземи се успокой малко. Не приличаш на себе си.

 

Каквото повикало - такова се обадило. Нямам никакво намерение да те оставям на мира. Нито теб, нито мизерницата с купените гледания, която защитаваш с цената на всичко. Сложи ми бан, за да ме укротиш - и без това на теб всичко ти е позволено и си правиш каквото си искаш, никого няма да изненадаш, ако го направиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...