Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да си знае мястото като Андреа и да остави баладите на талантливите.

"Да се върнеш" е велика песен! "Няма те" и "Заради теб" примерно също, жалко, че Андри дори не издаде втората официално. "Заради теб" и скандалната "Докосвай ме" заслужаваха повече, много гадно ги заеба без дори ТВ реализация, при положение, че направи промоция на албума.

 

Имам познати от Елхово, ще ги помоля да ми съдействат в намирането на бар Рио и ще се постарая да изкопирам движенията на КЛЕА от клипа 1:1!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че Галеновите се опитват да налагат нова лъжа. Че Феноменален била хита на сезона... Да , влиза в топ 3, но нека не омаловажаваме Ферарито на Криско и Слави и Яко ми е на Джена. Освен това Да гори и Грешка беше все още са фактори, а са 2 месеца преди другите 3. Трудно е да се каже коя е най. Иначе ще ми говорите за обективност и лъжене...

 

 

Най накрая има и класация, която да не е свързана с гледания или гласуване, ами от клубните ротации и диджеите:

“ТОР 10 DJ Selection” е най-новата класация на Фолк Плюс, която е изготвена от 20 от най-популярните Ди Джеи в България. Това са 10 те най-хитови парчета, които звучат в 17 от най-добрите клубове с цялата страна. А ето и селекцията за месец Декември:

 

“Феноменален” – Галена

“Яко ми е” – Джена

“Направи така” – Емануела

“Дай да вдигнем много шум” – Деси Слава и Фики

“Въртележката” – Яница

“Името ти” – Камелия feat. Сашо Роман

“Шефката” – Тони Стораро feat. Галена

“Купих ти сърце” – Емануела и Джордан

“Да гори в любов” – Преслава

“Грешка беше” – Цветелина Янева и Денис Теофиков

 

Иначе някои ще ми обясняват как версията на Деса и Фики не била хит по клубовете и пускали само оригинала. Лъжци долни!

И Името ти отричахте - тя 3-4 месеца след излизането си продължава да е в топа.

Браво на великанките - Деса и Кама.

 

Най смешното е, че пробутвате некви никаквици за титани, а тези никаквици нито ще имат златните албуми на Деса и Кама, нито златните хитове, нито признанието на народа като фактори в бг музиката, каквито са Деса и Кама!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да се върнеш" е велика песен! "Няма те" и "Заради теб" примерно също, жалко, че Андри дори не издаде втората официално. "Заради теб" и скандалната "Докосвай ме" заслужаваха повече, много гадно ги заеба без дори ТВ реализация, при положение, че направи промоция на албума.

 

Имам познати от Елхово, ще ги помоля да ми съдействат в намирането на бар Рио и ще се постарая да изкопирам движенията на КЛЕА от клипа 1:1!

 

Лансираш и Клеевия канал, браво! Нека трупа гледания навсякъде!

 

Любимото ми движение е на 3.50!

 

Докосвай ме ми е любимата песен на Андра, много е секси! Но и клипът с другите коври се гледаше бая.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да се върнеш" е велика песен! "Няма те" и "Заради теб" примерно също, жалко, че Андри дори не издаде втората официално. "Заради теб" и скандалната "Докосвай ме" заслужаваха повече, много гадно ги заеба без дори ТВ реализация, при положение, че направи промоция на албума.

 

Имам познати от Елхово, ще ги помоля да ми съдействат в намирането на бар Рио и ще се постарая да изкопирам движенията на КЛЕА от клипа 1:1!

 

"Докосвай ме" е скандална! Много секс има в нея особено пъшканията в края. :Vishenka_05: Другите не се сещам как звучат защото може би никога не съм ги слушал ако са от първите й. :1000 (29):

Някой спомня ли си името на една песен на Андреа,че го забравих.Без клип е,а в текста се пееше нещо от рода на "малко дете".. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тази диджейска класация бих повярвал ако има извадка от всеки диджей как е гласувал.

Макар че знаем кои са любимците на диджеите и не е като да казват колко пъти са пускали този и онзи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тази диджейска класация бих повярвал ако има извадка от всеки диджей как е гласувал.

Макар че знаем кои са любимците на диджеите и не е като да казват колко пъти са пускали този и онзи.

 

 

Dj Цеци – The 1 Ecxlusive, София ; DJ Ники – club 33, София ; DJ Дамян – Plazza Dance center, София ; DJ Стамен и DJ Цеци – club Provocateur, София ; DJ Лука – club The Face, Благоевград ; DJ Джовани – club Secrets, Пловдив ; DJ Павел – club Allegro, Габрово ; DJ Митко – club Revue, София ; DJ Танер – club SHOWROOM, Русе ; DJ Тишо и DJ Айса Galaxy club, Пловдив ; DJ Jordy a.k.a.J.f. – club ELLEVEN, София ; DJ Тони – club PLAZZA NIGHT, Варна ; DJ Лъки – club PORTe, Варна ; DJ Дамян Савов – club MEGAMI, Пловдив ; DJ НЕД – Planeta Payner Club, Бургас ; DJ Макси и DJ Спирит – club MEGAMI, София ; DJ Сашо – Planeta Payner Club,Пловдив

 

 

Това са диджеите и клубовете.

 

Иначе да - Галена, Емануела са фаворитки на диджеите, което автоматично им дава тласък. ОСвен това Галоша доста им се мазни и флиртува. Емануелата пък вероятно ги обслужва орално. Иначе Яко ми е трябваше да е първа. Отдавна не ми се беше случвало дори хора, които слушат хаус (такъв е кръга около мен и брат ми) да се кефят на фолк парче както на Яко ми е.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спиране!

 

Чак сега си позволих да отклоня вниманието си от невероятното присъствие на певицата в клипа и забелязах, че единият мъж в него е онзи от Твоя бях на Джулия. Разочарован съм от Коя? Убеден съм, че тайно е разбрала кое момче ще вземе бъдещата императрица и й го е отмъкнала под носа. Но тя никога няма да има това, което има КЛЕА! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе да - Галена, Емануела са фаворитки на диджеите, което автоматично им дава тласък. ОСвен това Галоша доста им се мазни и флиртува. Емануелата пък вероятно ги обслужва орално. Иначе Яко ми е трябваше да е първа. Отдавна не ми се беше случвало дори хора, които слушат хаус (такъв е кръга около мен и брат ми) да се кефят на фолк парче както на Яко ми е.

А Алисия какво им прави? По мои наблюдения тя е по-въртяна от Галя и Ема, взети заедно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спиране!

 

Чак сега си позволих да отклоня вниманието си от невероятното присъствие на певицата в клипа и забелязах, че единият мъж в него е онзи от Твоя бях на Джулия. Разочарован съм от Коя? Убеден съм, че тайно е разбрала кое момче ще вземе бъдещата императрица и й го е отмъкнала под носа. Но тя никога няма да има това, което има КЛЕА! :Vishenka_05:

Казаха ми, че бил известен актьор, но аз не гледам нищо и не се интересувам. Не го познавам. Явно е платил на Клеа, за да си впише в активите участие в нейно видео.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че бил известен актьор, но аз не гледам нищо и не се интересувам. Не го познавам. Явно е платил на Клеа, за да си впише в активите участие в нейно видео.

Ако е от София ден и нощ- и аз много не го следя, гледал съм го само няколко пъти. При всяко положение съм убеден, че Джулия го е отмъкнала предварително, лисичка си е тя.

Забелязвам обаче, че хита на Клеа не се появява като предложение отстрани. Сега е моментът ние да възроптаем, че YouTube саботира новата кралица! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Алисия какво им прави? По мои наблюдения тя е по-въртяна от Галя и Ема, взети заедно.

 

Въртят я да, но виж, че не участва с нищо в класацията, а през годината издаде доста песни...

 

И тя им прави добрини :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е от София ден и нощ- и аз много не го следя, гледал съм го само няколко пъти. При всяко положение съм убеден, че Джулия го е отмъкнала предварително, лисичка си е тя.

Забелязвам обаче, че хита на Клеа не се появява като предложение отстрани. Сега е моментът ние да възроптаем, че YouTube саботира новата кралица! :feminist_en:

Доста гледания трупа все пак. Колкото Теодора, а не е предприемала ПР кампании, нито рекламира във фейса или инстаграма. Личи си, че е естествена лидерка, обикната от народа за една нощ.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртят я да, но виж, че не участва с нищо в класацията, а през годината издаде доста песни...

 

И тя им прави добрини :3fdb8960598fa63e:

Абе, умрели са да им правят добрини. Повечето диджеи са пълни помияри, бетер кръчмарските певици. Ако са толкова подкупни, достатъчно е да им подхвърлят 100-200 лв за месечна ротация. За Анелия се носеха такива слухове преди години.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста гледания трупа все пак. Колкото Теодора, а не е предприемала ПР кампании, нито рекламира във фейса или инстаграма. Личи си, че е естествена лидерка, обикната от народа за една нощ.

Гергана-та на това десетилетие! Неслучайно ми се превърна моментално в любимка! Искам Герче и Клейче в дует! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спиране!

 

Чак сега си позволих да отклоня вниманието си от невероятното присъствие на певицата в клипа и забелязах, че единият мъж в него е онзи от Твоя бях на Джулия. Разочарован съм от Коя? Убеден съм, че тайно е разбрала кое момче ще вземе бъдещата императрица и й го е отмъкнала под носа. Но тя никога няма да има това, което има КЛЕА! :Vishenka_05:

Боже,ето откъде ми е познато момчето! Още не мога да се сетя как се казва.Другото момче е от София ден и нощ,да

 

ПП: Мерси за песента на Андрю

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста гледания трупа все пак. Колкото Теодора, а не е предприемала ПР кампании, нито рекламира във фейса или инстаграма. Личи си, че е естествена лидерка, обикната от народа за една нощ.

Аз вече се притеснявам за позициите на Галена утре. Може би трябва да отложи премиерата, иначе ще остане в сянка. Толкова години се мъчи да е звезда, а накрая все естествено обикнати от народа лидерки като Преслава, Десислава и Клеа са над нея!

 

Гергана-та на новото десетилетие! Неслучайно ми се превърна моментално в любимка! Искам Герче и Клейче в дует! :Vishenka_05:

Тъй като ти я запази първи за Гери, аз я запазвам втори за Деси! Особено следващия път, когато на ДС й се наложи някой да й съживява кариерата- Клеа е най-удачното продължение след Галена, Галин и Фики. И най-хубавото е, че после с години ще може да се хвали насам-натам, че е направила дует със звезда от такъв ранг.

 

ПП: Колкото повече се бъзикаме, толкова повече гледам клипа и действително й се кефя. :1000 (29): Има нещо много симпатично в нея и проекта й, но още не мога да си обясня какво. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да има тази песен и ''Нахално хубава'' и да заложи на втората. Това звучи като хит!

 

Жалко, че няма да я клипира. Брутални са заедно с "5-6 минути". :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По стар обичай в моята компания за новогодишната баница пиша чалга късмети.

Реших тази година да ви ги споделя с малко закъснение да се позабавлявате малко и да разведрим обстановката :1000 (29): :1000 (29):

 

 

[*] Всеки ще завиди за новата забежка, през 2019 ще се качиш на любовна въртележка.

 

[*] Ето го пристига – мъж за милиони, през 2019 ще си цар на всичките купони.

 

[*] На теб се пада екскурзия до Бахами, пускай бърже La Miami!

 

[*] Романтично пътешествие с MC Stojan, стягай куфарите за Троян.

 

[*] С ново гадже, уж на командировка в Пирдоп – и всичко вече ти е оп оп оп оп.

 

[*] Нова заплата, още по-недопустима, щом си шефката любима.

 

[*] Любовта ще срещнеш – бъди готов, през 2019 ще гориш в любов!

 

[*] Застраховка направи си, не бъди келеш - със самолет летиш за Маракеш!

 

[*] Ще пламне и при теб любовната искра,ДесиСлава на сватбата ще пее „Много съм добра“!

 

[*] През 2019-та за всичко ще си бенчмарка, дреме ти, че Анелия те праща в Зоопарка.

 

[*] Нова къща милото ще купи-Честито, дишай скъпи!

 

[*] На остров, като звезден самурай,ще звъниш ни от Мароко, Занзибар и Дубай!

 

[*] Ето я пристига – влюбената в тебе,през 2019-та ти се пада бебе!

 

[*] Ще се молиш на Аллах,да не чуеш нова песен от Емрах!

 

[*] През новата година да не ти дреме, 2019-та е твоето PRAVO VREME !

 

[*] В кариерата ще постигнеш чудни резултати, та нали си Златото на тати.

 

[*] На теб се пада да бъдеш кум, дай да вдигнем много шум!

 

[*] Без излишни драми, всеки петък си в Мегами!

 

[*] Щастие на теб се пада цял склад, с тебе искам да се правим мармалад.

 

[*] Пийни едно уиски, хапни един бадем, 2019-та около теб ще е харем.

 

[*] С новата кола на мотописта, палиш я и вдигаш двеста, триста.

 

[*] От съдбата ти ще бъдеш гален, няма като теб – феноменален!

 

[*] Когато на съседката нивата ореше, не ревеше. Ти го каза – грешка беше!

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПП: Колкото повече се бъзикаме, толкова повече гледам клипа и действително й се кефя. :1000 (29): Има нещо много симпатично в нея и проекта й, но още не мога да си обясня какво. :1000 (29):

Може би сладкият й диалект? :Vishenka_05: На припева се разтапям: "Айди, айди бате шеф! Шефката къдье е - някъде около тьеб?" :as: Клеа, Гери и Деси - триото на кралиците! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, умрели са да им правят добрини. Повечето диджеи са пълни помияри, бетер кръчмарските певици. Ако са толкова подкупни, достатъчно е да им подхвърлят 100-200 лв за месечна ротация. За Анелия се носеха такива слухове преди години.

 

Подкупни са ест - пари или свирки и си в плейлиста им!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...