Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Я кажи сега - Да вдигнем шум получи ли бисче или аз се опитвам да го налагам във форума пред 10 човека, че ми е много важно :whistling:

Беше доста вяло, за да го наречем бис.Просто от едната страна хората подвикваха още, докато аз се чудех къде да се закопая от срам.Истински бис получи единствено Преслава.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ви да се запасите с медикаменти от сега, не чакайте понеделник. Когато Галена пусне песента ще е късно. А и терапевтиращата госпожа я няма и ще трябва да се оправяте сами.

 

Боже, колко сбъркан трябва да си за да се надяваш това чудо с глас на гарга Десита да задмине Галена... :roll1:

Късмета на начинаещия, нищо повече. Не става.

Няма да ме оставиш да си легна да спя значи с глупостите, които дрънкаш. Фен на Галена да говори за гарга и грачене... Искаш ли да поствам лайфа Галена - Ако утре ме губиш да ти напомня коя е гаргата. Стига сте лепяли етикети на по можещите и то етикети, които се отнасят повече за Галена, отколкото за която и да е друга.

 

Въпреки, че има и прилични лайофове, но масово Галена по дискотеките грачи и се пъне ужасно...

 

Няма никаква случайност. Трява да си много мразещ себе си, за да отречеш, че едно младо момиче в първия си клип изглежда и се държи като звезда на световно ниво. А и късмет при такива сериозни резултати за 2 дни не можем да говорим. 1300 коментара за 2 дни може да направи Гери Никол, Тита, но не и Галена. А и е нормално децата да си искат тийн идоли. НЯМА ДА СЕ РАДВАТ НА ДЪРТИТЕ КОВРИ...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо защо трябва да се сравнява 16-годишна тийн пикла-дебютантка с двойно по-дърта, позната от 15 години, певица?

 

Започвам да си мисля, че Галена го е базикала, като са били ученици, в едно даскало ли бяха учили? Тя е 4 години по-голяма от него, нищо чудно да му е храчила в мазното лице пред лафката за закуски. :3fdb8960598fa63e:

 

Възможно е. Такава омраза не се заражда без причина.

 

Виждаш ли как Галена още преди да е пуснала песента предизвиква масова истерия и нервни кризи. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше доста вяло, за да го наречем бис.Просто от едната страна хората подвикваха още, докато аз се чудех къде да се закопая от срам.Истински бис получи единствено Преслава.

Затова го наричам бисче. Но други и това не получиха... И да - големия бис и фурор бяха за Преслава. Съгласен.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой е казал че ще е балада?

 

Пиле, няма как да коментирам неща, които не са се случвали!!

Ами нали фенчетата й така бяха казали. Имала готова мазнотия и балада.Феноменален излезе,така че остава баладата. Пък и ми се струва нелогично да пуска отново бърза песен след като Феноменален все още не е изветряла.

 

Този път направи по-бързо гледанията,но от няколко дни е забила на 1,5 милиона,гугутке.Откачам! Вече тръпна за новата песен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше доста вяло, за да го наречем бис.Просто от едната страна хората подвикваха още, докато аз се чудех къде да се закопая от срам.Истински бис получи единствено Преслава.

 

Ето един адекватен и истински коментар от фен на Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е. Такава омраза не се заражда без причина.

 

Виждаш ли как Галена още преди да е пуснала песента предизвиква масова истерия и нервни кризи. :1000 (29):

 

И в психодиспанерите работят хора, и те душа носят, и те заплати чакат. Нека има работа за всички. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше доста вяло, за да го наречем бис.Просто от едната страна хората подвикваха още, докато аз се чудех къде да се закопая от срам.Истински бис получи единствено Преслава.

Браво за коментара! :)

Онзи да се скрие в миша дупка!

Ще кажа на Моника да те почерпи :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нали фенчетата й така бяха казали. Имала готова мазнотия и балада.Феноменален излезе,така че остава баладата. Пък и ми се струва нелогично да пуска отново бърза песен след като Феноменален все още не е изветряла.

 

Този път направи по-бързо гледанията,но от няколко дни е забила на 1,5 милиона,гугутке.Откачам! Вече тръпна за новата песен. :Vishenka_05:

 

Очаквай неочакваното от #G, както винаги!

 

Мигом отивай да трупаш гледания на "Грешка"!! Вече са 1,6М btw :3fdb8960598fa63e:

Тръпни, тръпни.. най-доброто предстои! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо защо трябва да се сравнява 16-годишна тийн пикла-дебютантка с двойно по-дърта, позната от 15 години, певица?

 

Започвам да си мисля, че Галена го е базикала, като са били ученици, в едно даскало ли бяха учили? Тя е 4 години по-голяма от него, нищо чудно да му е храчила в мазното лице пред лафката за закуски. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ако това аз го бях написал, досега да съм с 3дневен бан. Може да наричам Галена как ли не, но не си позволих да давам подобни квалификации за никой от пишещите.

 

И не - не сме били в едно даскало. Но Галош беше популярна в целия град с оргиите по зелените училища, където тя беше храчена и разбивана. Истината боли. Гадно е да си фен на евтина разпоретина :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това аз го бях написал, досега да съм с 3дневен бан. Може да наричам Галена как ли не, но не си позволих да давам подобни квалификации за никой от пишещите.

 

И не - не сме били в едно даскало. Но Галош беше популярна в целия град с оргиите по зелените училища, където тя беше храчена и разбивана. Истината боли. Гадно е да си фен на евтина разпоретина :Vishenka_05:

 

Ти си изразявал големите си симпатии към певица, за която в национален ефир се каза, че била проститука на повикване по телефона. Същата не си потърси правата в съда - така, че явно ти е гадно. На мен не ми е. Нямам проблем с това с кой се е ебала 17-годишната Галена на зеленото училище.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето един адекватен и истински коментар от фен на Деса.

Пак си неадекватна. Не каза нищо по различно от мен, но с други думи. Това, което аз наричам бисче, точно защото беше вяло и неубедително, го каза и той. За слабия прием на Дай ми любов го каза и той. Че само Преслава е получила истински бис - го каза и той. А вие тук не спирате цял месец да говорите за бис при Галена, какъвто нямаше :whistling:

 

До другия концерт като нищо да си съчините, че на ръце са я носили публиката... :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак си неадекватна. Не каза нищо по различно от мен, но с други думи. Това, което аз наричам бисче, точно защото беше вяло и неубедително, го каза и той. За слабия прием на Дай ми любов го каза и той. Че само Преслава е получила истински бис - го каза и той. А вие тук не спирате цял месец да говорите за бис при Галена, какъвто нямаше :whistling:

 

До другия концерт като нищо да си съчините, че на ръце са я носили публиката... :1000 (29):

 

А за "Маракеш" защо излъга, че не се е пяла?

 

За Никола защо излъга, че си съчинявал?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак си неадекватна. Не каза нищо по различно от мен, но с други думи. Това, което аз наричам бисче, точно защото беше вяло и неубедително, го каза и той. За слабия прием на Дай ми любов го каза и той. Че само Преслава е получила истински бис - го каза и той. А вие тук не спирате цял месец да говорите за бис при Галена, какъвто нямаше :whistling:

 

До другия концерт като нищо да си съчините, че на ръце са я носили публиката... :1000 (29):

 

Той поне говори истината за разлика от теб. А ти изрече доста неверни неща за концерта и приемите. Ние нищо не сме си съчинявали, аз не съм била на концерта и коминтирам клипчетата и разказите на хората които са били в залата. Тези клипчета доказват, че говориш лъжи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На дуета се избухва много и Деси се раздава! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Избухване на новата на Деси и Фики

 

 

Две сърца- на живо, а новите- плейбек.

Не мога да повярвам какъв прием има и на трите, особено на кючека.

 

 

 

Чухме Още още на тая цигания... и все пак първи бис

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Десислава с първия бис! Кралица! :Vishenka_05:

 

 

Викаха на Деса.

 

 

Десислава започна на живо, но продължи с плейбек. Добре, че се появи Фики ида и спаси приема, но успяха да взривят с кючека. Дори имаше лек опит за бис на публиката

 

 

Ето точно какво съм писал по време на концерта. Изобщо не и качвам акциите, както се опитват да внушат някои!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквай неочакваното от #G, както винаги!

 

Мигом отивай да трупаш гледания на "Грешка"!! Вече са 1,6М btw :3fdb8960598fa63e:

Тръпни, тръпни.. най-доброто предстои! :Vishenka_05:

Галка отдавна ми е прочетена книга,така че няма с какво да ме изненада.Нека направят един дует с Лорена,искам Все ми е тая2. Тогава дори аз ще провъзглася,че Галс е с хита на годината! :Vishenka_05: Трупам гледания на "Вредна" Зашеметяващ трак!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става ? :mf_surrender: без брадър,без господарите,без капки, без Х фактор :mf_surrender:

 

Почти сигурно няма да има нов сезон на развлекателното шоу "Като две капки вода".

843218.jpg

о принцип досега шоуто винаги започва в края на февруари, а участниците в него са анонсирани месеци по-рано. На този етап няма никакви индикации, че "Капките" ще стартират.

 

От "Нова“ вече започнаха да рекламират предаванията си за пролетта. В тях не фигурират "Капките", за разлика от "Кухнята на Ада". Предаването на Виктор Ангелов се върти през половин час в телевизията, както допреди година бе и с "Капките". Продуцентът на предаването Маги Халваджиян не обявява нищо. В момента той води тежки преговори заедно с брат си за новия сезон на "Господари на ефира". Ако двамата не се споразумеят с "Нова“, най-вероятно те ще спрат да работят с частната телевизия и всичките им предавания и сериали ще трябва да се излъчват другаде. От "Нова“ също мълчат по въпроса и избягват да говорят по темата "Халваджиян“.

 

Феновете на предаването, което разби всички рейтингови класации, се чудят и маят дали ще има нов сезон, който отново да избие рибата. Предаването е категорично най-гледано у нас в праймтайма и с всяка изминалата година става все по-успешно. "Ще има ли пак "Капки"? Това е най-забавното предаване". Нямам търпение да започне и да се седна и да се смея на шегите на Зуека и Рачков", питат се феновете в социалната мрежа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за "Маракеш" защо излъга, че не се е пяла?

За Никола защо излъга, че си съчинявал?

В темата на концерта написах че хората са пяли на фразите Лена Лена Галена и Лина Лина Цветелина. Самата песен не се е пяла. Ако имаше реално фурор там, щяха да получат бис и тогава да изпеят Пей сърце. А не накрая да я отрежат. Ако имаха супер прием, щяха да искат да го излъчат.

 

Коментарите ми бяха съвсем точни и дори и за Деса се вижда какво съм писал.

 

 

След като Никола говори за Стоп, а после излиза Феноменален, аз ли лъжа или в случая Галена, а не Никола, както си мислех.

 

А онова за плюенето - явно така са постъпвали с теб в училище и за това го предполагаш и за други. Но не. Аз бях този , който плюе по утрепките. Радвай се, че не си учил с мен - щеше редовно да се прибираш с храчки и синки :pokey:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...