Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

По мое мнение "Дай ми любов" не беше с кой знае какъв прием или поне от моето място изглеждаше така.Въпреки това си остава една от най-любимите ми песни за изминалата година. :Vishenka_05:

На "Маракеш" обаче имаше сериозно избухване, както се видя от клипчето /което беше споделено по-горе/, в което нарочно снимах публиката, която изтрещяваше.А най-вероятно не качиха песента заради многобройните гафове и при двете - Цура почти не мръдна и на много места с Галена забравяха да пеят, а плейбекът си бичеше яко.

Мир да има!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...9798&st=850 - ОТ 35 ДО 38 СТРАНИЦА достаъчно КОМЕНТАра ИМА ЗА ПРИЕМА НА ДЕСА И ЗА БИСА (дори някои от отичащите го тук, там сте изумени от силния и прием, който в интерес на истината на живо не изглеждаше нищо особено)

 

 

И не се опитвам да налагам нищо. Бисчето беше мизерно в интерес на истината, но го имаше. Викаше се ОЩЕ от малка част от публиката! Но да, ако не беше Фикрет и мазнотийката, вероятно и Деса щеше насрана да се прибере като Галош и Цура... Стига сте ми вкарвали думи в устата, които не съм изричал. твърд бис нямаше. Имаше малко бисче, каквото Галош не получи. На останалите ще отговоря утре или никога. Зависи на какъв кеф съм :3fdb8960598fa63e:

 

 

Отдавна не съм бил в такава форма. Дигнах ви във въздуха :1000 (6): :beware_mods:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...9798&st=850 - ОТ 35 ДО 38 СТРАНИЦА достаъчно КОМЕНТАра ИМА ЗА ПРИЕМА НА ДЕСА И ЗА БИСА

И не се опитвам да налагам нищо. Бисчето беше мизерно в интерес на истината, но го имаше. Викаше се ОЩЕ от малка част от публиката! Но да, ако не беше Фикрет и мазнотийката, вероятно и Деса щеше насрана да се прибере като Галош и Цура... Стига сте ми вкарвали думи в устата, които не съм изричал. твърд бис нямаше. Имаше малко бисче, каквото Галош не получи. На останалите ще отговоря утре или никога. Зависи на какъв кеф съм :3fdb8960598fa63e:

Отдавна не съм бил в такава форма. Дигнах ви във въздуха :1000 (6): :beware_mods:

 

Слави, мани това, ама не мислиш ли, че дължиш едно извинение /публично/ на @Danger за думите, които каза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мое мнение "Дай ми любов" не беше с кой знае какъв прием или поне от моето място изглеждаше така.Въпреки това си остава една от най-любимите ми песни за изминалата година. :Vishenka_05:

На "Маракеш" обаче имаше сериозно избухване, както се видя от клипчето /което беше споделено по-горе/, в което нарочно снимах публиката, която изтрещяваше.А най-вероятно не качиха песента заради многобройните гафове и при двете - Цура почти не мръдна и на много места с Галена забравяха да пеят, а плейбекът си бичеше яко.

Мир да има!

О, направила е 100 гледания за 2 часа в своя канал! Набира скорост.

Мисля, че трябва да засичаме гледанията от двата клипа и да ги обявяваме всеки ден

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Галена се прибирала насрана (предполагам от кеф), а ти се прибираш насран от яд, след всеки нейн проект.

 

TWO DAYS. :1000 (30):

 

Как така TWO DAYS??? Не ме панирай. Вече е 20-ти, демек 1 ден!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По мое мнение "Дай ми любов" не беше с кой знае какъв прием или поне от моето място изглеждаше така.Въпреки това си остава една от най-любимите ми песни за изминалата година. :Vishenka_05:

На "Маракеш" обаче имаше сериозно избухване, както се видя от клипчето /което беше споделено по-горе/, в което нарочно снимах публиката, която изтрещяваше.А най-вероятно не качиха песента заради многобройните гафове и при двете - Цура почти не мръдна и на много места с Галена забравяха да пеят, а плейбекът си бичеше яко.

Мир да има!

Недей, че истината тук не се приема и ще ти лепнат етикет хейтър или лъжец :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей, че истината тук не се приема и ще ти лепнат етикет хейтър или лъжец :1000 (29):

 

Какво недей? Човекът казва, че на "Маракеш" е имало стабилно избухване, ти преди няколко поста каза, че били пеели няколко малоумни дечица пред сцената. Смешник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, направила е 100 гледания за 2 часа в своя канал! Набира скорост.

Мисля, че трябва да засичаме гледанията от двата клипа и да ги обявяваме всеки ден

Ще започна да следя гледанията всеки ден към 12 часа на обяд.Стискаме палци за милион до края на февруари.Постепенно ще се случат нещата, дано само е готова да понесе цялата слава, която я очаква.Истинската шефка е тук!

Недей, че истината тук не се приема и ще ти лепнат етикет хейтър или лъжец :1000 (29):

Аз съм миротворецът на форума. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави очевидно влиза тук да излее злобата и недоволството си от нещо дето му се е случило/така си го обяснявам/, а вие го мачкате още толкова.

Много сте лошиии :gun_bandana:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще започна да следя гледанията всеки ден към 12 часа на обяд.Стискаме палци за милион до края на февруари.Постепенно ще се случат нещата, дано само е готова да понесе цялата слава, която я очаква.Истинската шефка е тук!

 

Планираме ли вече посещение на новата Мека на поп-фолк - бар Рио, с. Воден, Елховско?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, мани това, ама не мислиш ли, че дължиш едно извинение /публично/ на @Danger за думите, които каза?

 

 

 

Ами за другите му глупости...

Че Галена решила в последния момент да не закрива.

Или че Цура решила да не го излъчат, при все че всички знаем, че Галош е с по тежката дума в пайнер от цурата.

 

 

Иначе, както казах, Никола е добро дете, но темата Галена го прави твърде агресивен и обидчив и прекалява с квалификациите по потребителите и заради неговите към мен, няма да получи извинение. Каквото почукало, такова се обадило. Но да, признавам, че тук лъжата не е негова, а на Галена...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ви да се запасите с медикаменти от сега, не чакайте понеделник. Когато Галена пусне песента ще е късно. А и терапевтиращата госпожа я няма и ще трябва да се оправяте сами.

 

Боже, колко сбъркан трябва да си за да се надяваш това чудо с глас на гарга Десита да задмине Галена... :roll1:

Късмета на начинаещия, нищо повече. Не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще започна да следя гледанията всеки ден към 12 часа на обяд.Стискаме палци за милион до края на февруари.Постепенно ще се случат нещата, дано само е готова да понесе цялата слава, която я очаква.Истинската шефка е тук!

 

Аз съм миротворецът на форума. :3fdb8960598fa63e:

Я кажи сега - Да вдигнем шум получи ли бисче или аз се опитвам да го налагам във форума пред 10 човека, че ми е много важно :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, колко сбъркан трябва да си за да се надяваш това чудо с глас на гарга Десита да задмине Галена... :roll1:

Късмета на начинаещия, нищо повече. Не става.

Изобщо защо трябва да се сравнява 16-годишна тийн пикла-дебютантка с двойно по-дърта, позната от 15 години, певица?

 

Започвам да си мисля, че Галена го е базикала, като са били ученици, в едно даскало ли бяха учили? Тя е 4 години по-голяма от него, нищо чудно да му е храчила в мазното лице пред лафката за закуски. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провал няма да има със сигурност, мило!

 

Но пък... Джена мачка!!

Галена няма и една балада,която е хит. Да си знае мястото като Андреа и да остави баладите на талантливите.

Пиле,коментирай,че Лорена флопна. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планираме ли вече посещение на новата Мека на поп-фолк - бар Рио, с. Воден, Елховско?

Вече ще е трудно да се посети това свещено място, имайки предвид, че се е превърнало в снимачна площадка на първият клип на най-новата звезда на музикалния небосклон на цяла България.Резервации се правят месеци предварително и се допускат само отбрани клиенти.Дано Клеа ходатайства там да и организираме първият фен-клуб!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена няма и една балада,която е хит. Да си знае мястото като Андреа и да остави баладите на талантливите.

Пиле,коментирай,че Лорена флопна. :gun_bandana:

 

А кой е казал че ще е балада?

 

Пиле, няма как да коментирам неща, които не са се случвали!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...