Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@Fast

 

Slavi агитира в темата на Деса да се гласува за Преслава на наградите. Не забравяй сега да отбележиш и това щом говориш как някой настройва хората. :1000 (29):

Ами поне не досаждам на хората по Лс. На дали някой ще се впечатли от агитацията ми. Но целта ми е постигната - пак ходите като луди да четете коментарите ми от тема в тема.

 

 

Пред сцената имаше около 100 - 150 човека правостоящи. От там е заснет клипа. Дайте клип от стоящите места да видим дере ли се някой. Хем не излизате от провинцията и не сте помирисвали арена армеец, хем много знаете и спорите с присъствалите и живущи в столицата.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никола, смешен си. Все имаш оправдания за всичко. Уж щеше да закрива по твое инфо, а накрая тв не била искала. Сега пък Янева е виновна, че не им качили резила...

Инфото ти все е грешно. Уж Стоп щеше да пуска, а месец по късно от датата, която ти посочи пусна Феноменален. По добре стига се излага с информациите си. Знаем, че за всичйо намирате оправдание. А и Янева да е била виновна, че са го орвзали, явно жената има добра самооценка и не е искала резила им да се излъчва.

 

Единственият смешник в този форум си ти, затова и твоята любимка изпадна от борда и никой не я брои за жива към днешна дата.

 

Информациите, които казвам не са грешни.

Галена на няколко участия казваше "Очаквайте след няколко дни новата ми песен "Стоп". Аз какво съм виновен, че не е излязла песен с такова заглавие?

 

Не качиха изпълнението на Маракеш заради претенциите на Цветелина Янева. Отказала е да се излъчи, защото не се е харесвала и е имала нещо в роклята и не е могла да ходи - ако искате си пуснете изпълнението и вижте как Янева не мърда на никъде, а Галя се раздава.

 

И да, точно след два дни ще трябва да си взимаш успокоителните, когато Галена пусне новата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мартин Миленов

1 day ago

Ритмична е песента, харесва ми, но много меко пее "Айди, айди, айди, айди, айди, батйи шеф..." - много ме дразни...

 

Gina Sanches

1 day ago

Ne mi haresva ! Uvajavam Krasavicata za truda ,no ne me grabva . Pojelavam uspeh !

 

Georgi Dimow

1 day ago

Когато чакаш ТЕОДОРА и те ти пуснат това...

 

Dinko Dinev

1 day ago

Дали е наистина Теодора?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

#GiveMeLove - 2:26

Феноменален - 4:44 (Залата откача още на първите секунди)

 

Радвам се, че не са изтрили фен видеата и може да се видят реалните приеми.

Ахаха. Това ли е откачането. 10 човека се провикват. Направо ви се смея с глас.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият смешник в този форум си ти, затова и твоята любимка изпадна от борда и никой не я брои за жива към днешна дата.

 

Информациите, които казвам не са грешни.

Галена на няколко участия казваше "Очаквайте след няколко дни новата ми песен "Стоп". Аз какво съм виновен, че не е излязла песен с такова заглавие?

 

Не качиха изпълнението на Маракеш заради претенциите на Цветелина Янева. Отказала е да се излъчи, защото не се е харесвала и е имала нещо в роклята и не е могла да ходи - ако искате си пуснете изпълнението и вижте как Янева не мърда на никъде, а Галя се раздава.

 

И да, точно след два дни ще трябва да си взимаш успокоителните, когато Галена пусне новата.

 

Follow me on Instagram

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият смешник в този форум си ти, затова и твоята любимка изпадна от борда и никой не я брои за жива към днешна дата.

 

Информациите, които казвам не са грешни.

Галена на няколко участия казваше "Очаквайте след няколко дни новата ми песен "Стоп". Аз какво съм виновен, че не е излязла песен с такова заглавие?

 

Не качиха изпълнението на Маракеш заради претенциите на Цветелина Янева. Отказала е да се излъчи, защото не се е харесвала и е имала нещо в роклята и не е могла да ходи - ако искате си пуснете изпълнението и вижте как Янева не мърда на никъде, а Галя се раздава.

 

И да, точно след два дни ще трябва да си взимаш успокоителните, когато Галена пусне новата.

Е нали Галош беше Шефката. Как оная другата ще решава. Стига лъга по форумите. Нали виждаш, че една Десита прави за 2 дни повече коментари от гуменката за цял месец. И фейк коментаритебна фиклена не помагат. Галена е западналячка. Точка

 

Лека нощ. Наспи се и пробвай с по адекватна лъжа. Пинокио, щи пирастне носа

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен по образеца на Сен теопе и Въртолета.

Яница не е е име и от 4-5 песни всички освен Въртелвжката са и флопове. Тази с Арти флопна. Следвашитеби пак ще флопнат освен ако трайно небсе преориентира към кючеците. Иначе като участия как е положението при нея. Има ли над 10 месечно или..

Всеки месец има по 15 участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит 20 януари!

Днес не сме споделяли

 

Ivan Petrov

1 hour ago

Taq mi pril4a na sani deto pee ax banana 😁😁😁😁😁

 

Shirin Raynova

3 hours ago (edited)

Тая има над 40 години сигорна съм

 

ТоSASHO IVANOV

19 hours ago

тотален попфолк хит браво

 

John Harper

1 day ago

is she on painkillers? this could be a great song but she doesn't care

 

Tania Dimitrova

1 day ago

Песента къртии. Става за купон! :* Певицата е уникална!

 

Official Lyrics

1 day ago

Направена е с много кеф😄

 

Николай Тодоров

1 day ago

Ако е хит лайквайте

 

Константин Тодоров

1 day ago (edited)

Арабските вокали спасяват положението иначе музиката е като на Глория 1990 г.колко старомодно 🤔

 

Стоян Стоянов

1 day ago

Коя е тази баба?

 

Klavdiya Yordanova

1 day ago

СИрионо ли й тук нящу?!

 

shalaman emilianov

1 day ago

Tazi pesen ako beshe izlqzla prez 90 te shteshe da stane hit , no sega nqma da se oceni za sajalenie :(

 

Ето, надушват си хората да сравняват с легендите!

Тука още не е станало 20ти, така че има време да го отбележим!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? :3fdb8960598fa63e:

 

Слушаме ли новата тийн-терминаторка?

 

Не сме я спирали. :3fdb8960598fa63e:

 

@Danger. ако имам възможнист бих ти дал 30 плюса накуп, съсипа го Слави само с няколко реда. Ето така се прави, браво.

Феновете на Галена сме #power и това е. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме я спирали. :3fdb8960598fa63e:

 

@Danger. ако имам възможнист бих ти дал 30 плюса накуп, съсипа го Слави само с няколко реда. Ето така се прави, браво.

Феновете на Галена сме #power и това е. :Vishenka_05:

 

Галена в Плаза: "Все още нямам намерение да давам короната на когото и да било" :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами поне не досаждам на хората по Лс. На дали някой ще се впечатли от агитацията ми. Но целта ми е постигната - пак ходите като луди да четете коментарите ми от тема в тема.

Пред сцената имаше около 100 - 150 човека правостоящи. От там е заснет клипа. Дайте клип от стоящите места да видим дере ли се някой. Хем не излизате от провинцията и не сте помирисвали арена армеец, хем много знаете и спорите с присъствалите и живущи в столицата.

 

Слави, за да ти чета коментарите, първо се научи да пишеш, че е голяма мъка. Имай очи да си затвориш устата, аз ако имах твойта репутация щеше да ме е срам да напиша 2 думи, а ти си тръгнал да обиждаш хората кой бил смешен и кой не излизал от провинцията. Живей си в заблуда, че си фактор за някой тук и че някой се интересува от глупостите, които пишеш. Още колко клипа искаш да видиш и защо точно на теб трабва да доказваме нещо, след като от клиповете се видя, че лъжеш за приема на песните. И сега разпалено защитаваш тези лъжи, но ти си свикнал да го правиш нали? Е, изненада, тук не ти е презентация на пътешествия по островите. Тук презентираме и раздаваме друг вид пътувания, а ти си редовен клиент. :3fdb8960598fa63e:

 

В Арена Армеец само за декември бях 2 пъти и то единия на Галена точно. Видяла съм приема на "Феноменален", така че недей да ми говориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, за да ти чета коментарите, първо се научи да пишеш, че е голяма мъка. Имай очи да си затвориш устата, аз ако имах твойта репутация щеше да ме е срам да напиша 2 думи, а ти си тръгнал да обиждаш хората кой бил смешен и кой не излизал от провинцията. Живей си в заблуда, че си фактор за някой тук и че някой се интересува от глупостите, които пишеш. Още колко клипа искаш да видиш и защо точно на теб трабва да доказваме нещо, след като от клиповете се видя, че лъжеш за приема на песните. И сега разпалено защитаваш тези лъжи, но ти си свикнал да го правиш нали? Е, изненада, тук не ти е презентация на пътешествия по островите. Тук презентираме и раздаваме друг вид пътувания, а ти си редовен клиент. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Истинска Богиня-Екскурзоводка си!!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена в Плаза: "Все още нямам намерение да давам короната на когото и да било" :3fdb8960598fa63e:

Клеа е на друго мнение. Галена явно се чувства застрашена, щом коментира.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква корона? Поредната живееща в собствен свят. :mf_surrender:

 

Диамантена! Да, Галена скоро ще представи и свой свят създаден изцяло, само и единствено за топ хора - ГАЛЕНЛАНДИЯ. За изграждането на света бяха вложени милиарди левове.За съжаление вие ще трябва да останете на този свят и да живеете в тъжната и сурова реалност, а ние ще си носим короните!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки месец има по 15 участия.

Уоу. Не очаквах. Това е много добре. Няма как да кажа на черното бяло в такъв случай. Браво. Значи и Яница се оказва доста по хитова и търсена от смядовската гуменка.

 

 

Кондьо, клипчето не доказва, че цялата зала пее. Клипчето доказва, че единици невръстни глупави деца пищят. То и на Теда Александрова клипчетата, заснети пред сцената звучат дори по еуфорично... Каква цяла зала. Излез от провинцията моля те и не спори с присъствалите там. Тръгнал да оборва човек, който присъствал с клипчета... Май ти липсва Лия и съвсем не знаеш къде се намираш!!!

 

 

Между другото тук доста злобички години наред се опитваха да ме контрират с Господарите. И какво сега. Господарите вече са безработни, а Солеос Виа продължава да мачка всяка събота и неделя из цяла България. Така става - всеки , който се занимава с Минчеви рано или късно си го получава :3fdb8960598fa63e:

 

 

Смея се с глас. Цялата зала вика :hahaha:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу. Не очаквах. Това е много добре. Няма как да кажа на черното бяло в такъв случай. Браво. Значи и Яница се оказва доста по хитова и търсена от смядовската гуменка.

 

 

Кондьо, клипчето не доказва, че цялата зала пее. Клипчето доказва, че единици невръстни глупави деца пищят. То и на Теда Александрова клипчетата, заснети пред сцената звучат дори по еуфорично... Каква цяла зала. Излез от провинцията моля те и не спори с присъствалите там. Тръгнал да оборва човек, който присъствал с клипчета... Май ти липсва Лия и съвсем не знаеш къде се намираш!!!

 

 

Между другото тук доста злобички години наред се опитваха да ме контрират с Господарите. И какво сега. Господарите вече са безработни, а Солеос Виа продължава да мачка всяка събота и неделя из цяла България. Така става - всеки , който се занимава с Минчеви рано или късно си го получава :3fdb8960598fa63e:

 

 

Смея се с глас. Цялата зала вика :hahaha:

 

Аз не знам ти дали изобщо имаш връзка с реалността.

 

Тук в момента всички в темата ти се смеят на теб - пореден слаб момент на лъжи и опити за очевадна манипулация от твоя страна.

 

Иначе ти се си смей с глас. Пригласяй ни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...