Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Иначе ти се си смей с глас. Пригласяй ни.

Занимаваш се с човек..... който отиде на концерта и през цялото време е висял там да пише коментари във форума и накрая да изкарва приема на Галена никакъв? :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, за да ти чета коментарите, първо се научи да пишеш, че е голяма мъка. Имай очи да си затвориш устата, аз ако имах твойта репутация щеше да ме е срам да напиша 2 думи, а ти си тръгнал да обиждаш хората кой бил смешен и кой не излизал от провинцията. Живей си в заблуда, че си фактор за някой тук и че някой се интересува от глупостите, които пишеш. Още колко клипа искаш да видиш и защо точно на теб трабва да доказваме нещо, след като от клиповете се видя, че лъжеш за приема на песните. И сега разпалено защитаваш тези лъжи, но ти си свикнал да го правиш нали? Е, изненада, тук не ти е презентация на пътешествия по островите. Тук презентираме и раздаваме друг вид пътувания, а ти си редовен клиент. :3fdb8960598fa63e:

 

В Арена Армеец само за декември бях 2 пъти и то единия на Галена точно. Видяла съм приема на "Феноменален", така че недей да ми говориш.

 

Ами явно и неграмотно написани, доста добре ги разбираш, щом като пчеличка цъвкаш от тема в тема, за да ме четеш. А и няма да те лъжа - радвам се, че ти причинявам мъка докато ги схванеш, но да знаеш - проблема не е в правописа. Ти по принцип си схващаш по бавно. И в този ред на мисли - аз влизам в седмицата по веднъж и репутация тук не градя. Но и твоята репутация не е цветуща. Или когато спечелиш форумска награда с 10 гласа е голямо постижение, но когато в анкета за 2 часа събереш 25 гласа на потребители, които искат да ви изхвърлят с Кондьо, не се споменава. Освен това доста често потребителите ти подхвърлят, че мисълта ти тече като на първокласник. По обидна от тази репутация не мисля, че може да има - хем не те искат във форума, хем да те мислят за бавна.

 

Освен това за пореден път нарушаваш правилата на темата. Тук се пише за чалга. А не за това с какво се занимавам извън форума или колко грамотно пиша. В момента доста подло се опитваш да ме провокираш, но аз вече си свърших работата за вечерта и мога да си легна доволно, че пак има прещипани психики :Vishenka_05:

 

 

Коментирай, че една Десита, никому неизвестна, смаза Галоша по лайкове, гледания и коментари. Всъщност, не коментирай, просто гледай и плачи :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Занимаваш се с човек..... който отиде на концерта и през цялото време е висял там да пише коментари във форума и накрая да изкарва приема на Галена никакъв? :D :D :D

 

С 30-годишен човек, който 19-годишни го навират в кучи гъзове и крайпътни ями. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Занимаваш се с човек..... който отиде на концерта и през цялото време е висял там да пише коментари във форума и накрая да изкарва приема на Галена никакъв? :D :D :D

Аз на 20 поне имах други приоритети. Не да преследвам любимата си чалгарка из дискотеките в София... И да чакам за автографче и снимка пред тоалетните :whistling: А после да си съчинявам измислено инфо и да се правя, че тя ми го дава...

Иначе си добро дете, ама стане ли въпрос за гуменката, и най добрите си приятели ще обесиш...

 

 

 

И какво. Чичо ви Слав пак разбуни форумските духове. Състезавате се кой пръв да ми отговори. Отдавна не ви бях въртял така на малкото си пръстче.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГАЛЕНА Е ОСМИЯ НОМИНИРАН ЗА ФОЛК ИДОЛ 2018

 

Яя, каква хубава статия е написала кака ни Ема Стоянова :Vishenka_05:

А като ви казвам, че не е в топ 7 мрънкате. И тук е 8ма никаквицата от смядово. Иначе в Сава Доброплодни беше номер 1 ... по бройки :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ianica-vtreshti-s-vanshen-vid-fotoshopat-opredeleno-spasiava-zritelite-ot-infarkti-1.jpg

Нито гримн, нито ботокс помагат. Да живее фотошопа... Не знам как не я е срам да ходи по участия. Сигурно хората я мислят за сертвитьорка докато не извади микрофона. Няма такъв фрийк.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

...

Иначе си добро дете, ама стане ли въпрос за гуменката, и най добрите си приятели ще обесиш...

Какво общо има фенството ми към Галена с приятелите, ако мога да попитам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък Галена какво се е филмирала,че носи някаква корона като от години не е лидер.тъпа,по-тъпа,Галена.

 

Как и идват подобни мисли след униженията, които и причини Преслава на концерта и в шоуто на Слави, не знам. Цяла година подгрява сръбски звезди и Преслава, а накрая за корони говори. Най жалко е, когато човек не знае къде се намира. Догодина ще подгрява Десита!!! На там отиват нещата!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво общо има фенството ми към Галена с приятелите, ако мога да попитам?

 

Занимаваш се с човек, който си мисли, че Сигнал обявяват номинираните за Фолк Идол по брой на гласували за тях. И очакваш адекватен отговор? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как и идват подобни мисли след униженията, които и причини Преслава на концерта и в шоуто на Слави, не знам. Цяла година подгрява сръбски звезди и Преслава, а накрая за корони говори. Най жалко е, когато човек не знае къде се намира. Догодина ще подгрява Десита!!! На там отиват нещата!

И тя като фенчетата си живее в 2015 ама уви новата шефка-Клеа ще я мачка като валяк цинкова кофа! След това ще й пуснем Андреа да й доразмаже пришитото лице. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тя като фенчетата си живее в 2015 ама уви новата шефка-Клеа ще я мачка като валяк цинкова кофа! След това ще й пуснем Андреа да й доразмаже пришитото лице. :Vishenka_05:

Тя Андреа още преди 6 години и е нанесла такива трайни комплекси, че още ги бори...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък ще помоля @Danger да качи клипчето в което Галена казва за премиерата на Стоп и драмата да стане още по-голяма!

 

Ма защо ще му уйдисваме на акъла на черния? Danger. си е доказал репутацията тук като сериозно момче по отношение на обективност и музикална информация. Онзи другият живее, за да лъже.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер!
От няколко месеца един потребител налага нещо, което не се е случило на концерта, а това е, че Деса имала бис?!
Имала е трънки.. прие се толкова умряло, колкото смешния кючек.
Никакъв бис нямаше и хората заспаха на въпросната песен.
Относно Галена.... ще добавя само тези клипчета:

ФЕНОМЕНАЛЕН1
ФЕНОМЕНАЛЕН2
ДАЙМИЛЮБОВ
МАРАКЕШ
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, душко, а ти както твърдиш, че ни разиграваш тук и ни обиждаш, така от 1 час повтаряш, че си лягаш, а стоиш и ни отговаряш още и още. Надали имам повече врагове тук от теб, а и да имам поне ги знам кои са. Не си правя групички с хора против които съм била до вчера и после да скачаме дружно срещу 2-3ма човека. На това му казвам съюз от безсилие. Разбиха ви се доста нерви, разбирам те. Продължавай да ме обиждаш, че съм тъпа, но за пореден път с 2 коментара те сложих на място, а хората ми пишат да ми се радват, че съм го направила. Сам си вади изводите.

 

Не се смей на хората които ти показват факти чрез тези клипове, а покажи ти някой факт от концерта, а не само да си измисляш. Нормалните хора докато са на концерт не киснат в Рамания през цялото време. Ти явно си бил там с цел да манипулираш, но не ти се получи. Поне млъкни вече, не можеш с лъжи да ни накараш да повярваме. Защо се хабиш? По-добре върви си лягай, нали ти се спеше? Утре не си ли на работа? Трябва да си свеж за презентациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След този линк, ако съм на Слави мястото, щях да напусна форума, ама той няма да го направи, разбира се.

 

Иска ти се. Той срам няма. Дори няма да си признае, че не е бил прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Андреа още преди 6 години и е нанесла такива трайни комплекси, че още ги бори...

Знаем,знаем,но е крайно време съвсем да я вгради в земята където й е мястото тази смядовска луканка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаем,знаем,но е крайно време съвсем да я вгради в земята където й е мястото тази смядовска луканка.

Вече може да я вгради в земята само ако седне върху нея примерно... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...