Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Жалко, че за фон имаме и Главната, Отмъстителката и Двойно влюбен.

Тази обаче е брутална и заслужаваше да стане хит!

Клип, визии, песен, - всичко е топ!

 

"Двойно влюбен" е уникална, дори ми харесва повече от "Въртележката", която ми омръзна. "Отмъстителката" също ми харесва, но и двете не се наложиха."Главната" обаче е супер противна.

 

Яница колко я обработват по снимки не е истина. На такива без обработка направо плаши. Има вид на малко мизерна в някой снимки. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не ми се е налагало да мисля в тази посока. :3fdb8960598fa63e:

 

Онази песен с Цветелина Янева "Кент флеш" я оплюх, мислех, че ще е флоп, то пък публиката в Арената взе, че я пя с пълно гърло. :sp_ike:

Аз оргазмирам от кеф,че най-сетне ще има провал и ще си я оплюя както си требе. Откога чакам този миг. :3fdb8960598fa63e:

 

Жалко, че за фон имаме и Главната, Отмъстителката и Бум дале.

Тази обаче е брутална и заслужаваше да стане хит!

Клип, визии, песен, - всичко е топ!

Бум дале ми е една от най-любимите песни за изминалата година Жалко,че флопна.Много ги прецакаха като изтриха клипа и го качиха на следващия ден. :mf_surrender: Другите две също ме кефят-кифленски нахъсани текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази обаче е брутална и заслужаваше да стане хит!

Клип, визии, песен, - всичко е топ!

 

Абсолютно, страхотна песен! Неодумях как не се оцени.

 

Разговарях с нейн голям фен. Питам го - Защо не става голям хит? Песента е много яка.

 

Отговорът: - Ами няма зарибителни фрази и.... да.

:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, страхотна песен! Неодумях как не се оцени.

 

Разговарях с нейн голям фен. Питам го - Защо не става голям хит? Песента е много яка.

 

Отговорът: - Ами няма зарибителни фрази и.... да.

:girl_witch:

Никола ли?! :roll1:

 

Тази песен има повече гледания, а е върха на простотията. Не знам как се е съгласила да я изпее. Дори и Теда не се е излагала толкова! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast

 

Slavi агитира в темата на Деса да се гласува за Преслава на наградите. Не забравяй сега да отбележиш и това щом говориш как някой настройва хората. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата!

Дано това да е знак, че скоро ще направи клип като Влез. Макар че ми се иска име от нейния ранг да разбие с нещо космическо!

 

 

ПП: Чакам с нетърпение песента на Галена, дано наистина и тя да е заложила на балада. Ще се научат те...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

17:02

 

П.С

 

Не качиха "Маракеш" заради претенциите на Цв. Янева.

Стига, че сега щe каже Слави че ъгала е виновен и че там са били хората дето най-много пеят!

В останалите сектори са се пяли само Да гори и Грешка беше а бис е получила само Деси.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига, че сега щe каже Слави че ъгала е виновен и че там са били хората дето най-много пеят!

В останалите сектори са се пяли само Да гори и Грешка беше а бис е получила само Деси.

 

Ибахтиии ъгъла, човек - половината зала се дере. Другата половина просто не е снимана.

 

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да повярвате! Една приятелка-металка, но ценителка на фолкпростотии, е даскалка по английски в основно школо. Пратих й Клеа за ташака и каза: "децата я слушат, чух я вчера още, преди да ми я пратиш, индикация, че е хит"!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, страхотна песен! Неодумях как не се оцени.

 

Разговарях с нейн голям фен. Питам го - Защо не става голям хит? Песента е много яка.

 

Отговорът: - Ами няма зарибителни фрази и.... да.

:girl_witch:

Абе имаше, пък и то Въртележката има много лафчета, щото нали. Ама кот такова нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано това да е знак, че скоро ще направи клип като Влез. Макар че ми се иска име от нейния ранг да разбие с нещо космическо!

Главата й е космическа.

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5CB40C16

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не ми се е налагало да мисля в тази посока. :3fdb8960598fa63e:

 

Онази песен с Цветелина Янева "Кент флеш" я оплюх, мислех, че ще е флоп, то пък публиката в Арената взе, че я пя с пълно гърло. :sp_ike:

 

Те на Гив ми Лов гледаме се кефят максимално, та на Мараба-Келеш ли няма? Или пак са снимали от грешния ъгъл, дето само 3/4 от залата пее та не е максимално представително?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Главата й е космическа.

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5CB40C16

Ох, нещо в нея наистина ме кефи много, не мога да си обясня какво. :1000 (29): Не с Джулия, а директно с легендите трябва да я сравняваме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те на Гив ми Лов гледаме се кефят максимално, та на Мараба-Келеш ли няма? Или пак са снимали от грешния ъгъл, дето само 3/4 от залата пее та не е максимално представително?

 

Не знам, бе човек. Чудя се.

 

Индивиди твърдят, че са били на концерта и хората не са пяли на "Маракеш". ???

 

Тук виждаме, че цялата зала пее.

 

По принцип мангалите лъжат така, за квото им отърва. И крадат от хората. Та не знам. :dontknow:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига, че сега щe каже Слави че ъгала е виновен и че там са били хората дето най-много пеят!

В останалите сектори са се пяли само Да гори и Грешка беше а бис е получила само Деси.

Деса и Фики получи бисче заради гнусния кючек. Иначе Деса щеше да се прибере насрана като Галош и Янева. Но Деса поне не е чакала бис и не бе подготвена за него. А онев двете хем чакаха, хем дрънкаха глупости и хем Преслава ги унижи малко по късно.

 

 

 

Никола, смешен си. Все имаш оправдания за всичко. Уж щеше да закрива по твое инфо, а накрая тв не била искала. Сега пък Янева е виновна, че не им качили резила...

Инфото ти все е грешно. Уж Стоп щеше да пуска, а месец по късно от датата, която ти посочи пусна Феноменален. По добре стига се излага с информациите си. Знаем, че за всичйо намирате оправдание. А и Янева да е била виновна, че са го орвзали, явно жената има добра самооценка и не е искала резила им да се излъчва.

 

Затова следващия път дует с Тоти. В една лига играят!

 

 

Между другото колкото и да ми е противно всичко пуснато от Деса цяла 2018,няма как да не натъртя факта, че Да вдигнем шум официално кина по гледания оригинала. И тук дето ми обяснявахте, че оригинала бил популярен от преди това, направих справка в коментаеите на оригинала и бг коментаритебса от момента, в който Деса и Фика пуснаха тяхната версия.

 

 

Скоро Много съм добра ще мине Дай ми любов по гледания. А Да вдигнем шум ще мине Маракеш. Май Деска ще се окаже дори с по силна година от общата от смядово

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, нещо в нея наистина ме кефи много, не мога да си обясня какво. :1000 (29): Не с Джулия, а директно с легендите трябва да я сравняваме!

Аз директно я сравних с легендата Юлия Бикова! Уверено върви по нейния и Малинин път.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит 20 януари!

Днес не сме споделяли

 

Ivan Petrov

1 hour ago

Taq mi pril4a na sani deto pee ax banana 😁😁😁😁😁

 

Shirin Raynova

3 hours ago (edited)

Тая има над 40 години сигорна съм

 

ТоSASHO IVANOV

19 hours ago

тотален попфолк хит браво

 

John Harper

1 day ago

is she on painkillers? this could be a great song but she doesn't care

 

Tania Dimitrova

1 day ago

Песента къртии. Става за купон! :* Певицата е уникална!

 

Official Lyrics

1 day ago

Направена е с много кеф😄

 

Николай Тодоров

1 day ago

Ако е хит лайквайте

 

Константин Тодоров

1 day ago (edited)

Арабските вокали спасяват положението иначе музиката е като на Глория 1990 г.колко старомодно 🤔

 

Стоян Стоянов

1 day ago

Коя е тази баба?

 

Klavdiya Yordanova

1 day ago

СИрионо ли й тук нящу?!

 

shalaman emilianov

1 day ago

Tazi pesen ako beshe izlqzla prez 90 te shteshe da stane hit , no sega nqma da se oceni za sajalenie :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...