Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе дай и там, колкото решиш и колкото заслужава според форумните правила и да си живее на воля. Щом това и прави кефа, нека си избива патологиите тука, вместо да избие някъде другаде, няма да продължавам, че влизам в същата графа като нея да обсъждам личния живот на форумците.

 

Дала съм й 7 дни. Лично от мен ще получава и повече, докато не се научи какво е предназначението на форума. И същата тази жена се натиска да става глобален модератор...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ти започна темата с флоповете, аз ти показвам че Гив ми Лов се приема повече от добре от публиката на концерта, което означава че може и да не е най-големия хит на 2018 или с най-големия прием на концерта, ама не е и някъв чутовен провал. След което, понеже фактите на теб нещо почнаха да не ти изнасят, изведнъж засилваш кой бил с най-голям прием на концерта.

 

Ако ша сравняваме голи цифри, нека сравняваме. Изкушение на Яница също е с към 5 милиона, но не и попречи да е приета прекрасно на концерт, един от хитовете на края на 2017, и изобщо на Яница, както и да бъде кавърдисана само 1 година по-късно от коя?то там я кавърдиса. И това ли ще кажеш че е флоп?

Схващаш ли че две песни със същи гледания могат да бъдат с различна степен на популярност

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Схващаш ли че две песни със същи гледания могат да бъдат с различна степен на популярност

 

Аз го схващам, ама на теб тоя тънък момент ти се губи - Колкото и да ти се иска Гив ми лов да е същия флов като Ревлива и загубена или там която песен цитира в началото, че била със същите гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пак съм направил, без аз да знам? Сега на кой снимки съм пращал? Освен на Ружа и 5-6 души, никой друг нямам в приятели от форума. И от тях влизат само Филип. Никола и Баш-а. Спрете да ме намесвате в евтините си интриги Кондоме!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ясно че Теофиков е боклук. :1000 (29):

 

То тва продължава да е ясно, въпреки очевадния фотошоп на ниво Дора. Междудругото тва ша е единия път дето ша го оправдая, дори да го е казал тва наистина - да сигурно има много досадници, дето му пращат съобщения по всевъзможни канали, пък тоя е на колко беше, 17? Да кажем, че никой не го е информирал за тая страна на славата и прочее (евентуално). От друга страна, има не по малко начини да ги разкара, както и не става - ако си решил да ставаш известен, си носиш кръста с плюсовете и минусите от тая работа.

 

Ти по добре кажи защо триеш коментари, за да манипулираш вота на наградите. Фиклената и сички останали поне само призовават да се гласува за този или онзи, или ти точно затова се размрънка одеве - щото ти пречат да си ги нагласиш както си искаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти по добре кажи защо триеш коментари, за да манипулираш вота на наградите. Фиклената и сички останали поне само призовават да се гласува за този или онзи, или ти точно затова се размрънка одеве - щото ти пречат да си ги нагласиш както си искаш?

Тритите коментара които съм скрил са на потребители, непокриващи минималното изискване за гласуване от 100+ коментара. Двама от тях са използвали акаунтите си ексклузивно за гласуване. Става дума за MaKony и malkiqomv

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тритите коментара които съм скрил са на потребители, непокриващи минималното изискване за гласуване от 100+ коментара. Двама от тях са използвали акаунтите си ексклузивно за гласуване. Става дума за MaKony и malkiqomv

МалкияОMV е Регистриран: 30-July 08

 

 

не е Фейк Профил.

 

Могат да гласуват потребители с над 100 поста и отдавна регистрирали се. Наскоро създадени профили, които започват да спамят във форума с цел трупане на постове и гласуване в темата няма да бъдат зачетени.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога в историята на тези награди не са се зачитали гласове на подобни потребители фантоми и това няма да се промени.

 

 

миналата година когато Денис гласуваше за Пресава с Фейк профили ? тогава ти зачита тези гласове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тритите коментара които съм скрил са на потребители, непокриващи минималното изискване за гласуване от 100+ коментара. Двама от тях са използвали акаунтите си ексклузивно за гласуване. Става дума за MaKony и malkiqomv

 

Така, дори да не покриват изискването, не си ТИ огранизатор на тия награди, не решаваш ТИ чий вот е валиден и чий не, за да ги триеш, и освен ако не си бил помолен от огранизатора да ги разкараш от темата, поради еди ква си причина, това си е манипулация на вота. Има си обявени правила, ако се съмняваш че някой е гласувал в разрез с тях, вдигаш аларма както прецениш за добре към организатора - а не понеже имаш права и не ти изнася вота на въпросните хора, пък бил той и в разрез с правилата, да злоупотребяваш с тях като направо криеш триеш или квото там.

 

И за капак имаш претенциите да скачаш, че огранизатора нямало да бъде обективен, понеже бил пращал покани да се гласува? Не смяташ ли че прекаляваш с лицемерието днес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ц, вече е заето за Clea!

 

Има време, кралица Клеа ще вземе Дебют, Прогрес, Песен и Клип на 2019, Певица може и догодина! Нека подкрепяме повече младите таланти като Клейчето и Мис Тигрова и да разкараме старите чанти! Clea will CLEAn up чалга небосклона от омръзналите до болка имена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има време, кралица Клеа ще вземе Дебют, Прогрес, Песен и Клип на 2019, Певица може и догодина! Нека подкрепяме повече младите таланти като Клейчето и Мис Тигрова и да разкараме старите чанти! Clea will CLEAn up чалга небосклона от омръзналите до болка имена!

А не, she'll be CLEAning up everything! CLEA ели смарт!

 

Мис Тигрова все още не съм убеден че е истинска, сигурни ли сме че не става въпрос за анимационен герой?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога в историята на тези награди не са се зачитали гласове на подобни потребители фантоми и това няма да се промени.

 

И аз пак да ти кажа, добре, никой не е казал че ще бъдат зачитани, но не е това начина, това да триеш тия постове е манипулация на вота и злоупотреба с правата ти на модератор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ц, вече е заето за Clea!

 

Във фейсбука на Клеа има умилителни снимки със Стилиян и Джошкун - веднага надушихме накъде отиват нещата.

Има и със Соня Немска, Магда, Бони и Лейди Би, но те са ниска топка за CLEA!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, дори да не покриват изискването, не си ТИ огранизатор на тия награди, не решаваш ТИ чий вот е валиден и чий не, за да ги триеш, и освен ако не си бил помолен от огранизатора да ги разкараш от темата, поради еди ква си причина, това си е манипулация на вота. Има си обявени правила, ако се съмняваш че някой е гласувал в разрез с тях, вдигаш аларма както прецениш за добре към организатора - а не понеже имаш права и не ти изнася вота на въпросните хора, пък бил той и в разрез с правилата, да злоупотребяваш с тях като направо криеш триеш или квото там.

 

И за капак имаш претенциите да скачаш, че огранизатора нямало да бъде обективен, понеже бил пращал покани да се гласува? Не смяташ ли че прекаляваш с лицемерието днес?

Това са официалните награди на форума, не наградите на Фиклена. Разбира се че имаме право да се намесваме, когато е наложително.

 

Нужно ли е да ходиш след всеки мой пост и да ме опонираш? От отдавна съм го забелязал и става банално вече. :1000 (29):

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са официалните награди на форума, не наградите на Фиклена. Разбира се че имаме право да се намесваме, когато е наложително.

 

Нужно ли е да ходиш след всеки мой пост и да ме опонираш? От отдавна съм го забелязал и става банално вече. :1000 (29):

тези правила важат само за фейк профили.. МалкияОМВ не е фейк. регистриран е преди 11 години !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са официалните награди на форума, не наградите на Фиклена. Разбира се че имаме право да се намесваме, когато е наложително.

 

Нужно ли е да ходиш след всеки мой пост и да ме опонираш? От отдавна съм го забелязал и става банално вече. :1000 (29):

 

Щом не намираш за нередно да злоупотребяваш с модераторските си права, явно ще е нужно да ходя по тебе и да ти упражнявам качествен контрол, колкото и банално да ти се вижда.

 

Официални или лични на Фиклена, да ти кажа още един път, не е това начина и не това е правилната намеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...