Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За да тръгнеш да терапевтираш, хубаво е да придобиеш и някакви диагностични познания, за да имаш все пак идея какво да интервенираш и къде да пипнеш. Но това е дълга и дълбинна тема, която на теб би ти била прекалено сложна и не ми се ще да те затормозявам. :D

 

Иначе песен подходяща има, при това чудна. За теб я качвам много специално!

Хубаво е да обясниш как така Фиклена си пише, след като уж беше банната за обида на потребител.

 

 

Иначе, какво стана с разкошната Таня Боева и кога смята да пуска нещо ново?

 

Много си загрижена за мен, но няма нужда. Не ми обяснявай на мен какво трябва за да терапевтираш, аз не се изживявам като терапевт. Ако си мислиш, че с определенията, които раздаваш тук за хората и намеците с песни си голям анализатор на човешката същност, то трябва да те разочаровам, но се иска много повече. Дори няма как да опознаеш хората до такава степен от това, което четеш тук. А и като прибавя факта, че че се лигавиш и си раздаваш целувки с хора дето до вчера не се понасяхте и олекваш стабилно като авторитет. И то е пропито с фалш, поради факта, че се чувствате слаби. Общите ви врагове в наше лице ви събраха за един парад на лицемерието. Смях.. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, за друго става въпрос. Тези мои заплахи не направиха така, че Дойчо да миряса с атаките си към Стела. Щяха да бъдат взети друг мерки и в мига, в който momo даде зелена светлина, Дойчо стана по-нисък от тревата и не е гъкнал против Стела. Одеве той сам призна, че са го предупредили......

 

А, така! Какъв чудесен горе-долу пресен случай примпомняш. Значи модераторът in question все пак си е позволявал да редактира коментари на потребители, само защото го дразнят, набутвайки Преслава за пореден път. :whistling:

И все пак, аз не вярвам Фаст да си позволи да сложи името "Преслава" в номинации на потребител, който очевидно е галенов. Трябва да е мноооого глупав, а той твърде много обича правата си. По-скоро нещо не ти е угоден, което наистина е необяснимо за мен, при положение, че (колкото и да ми е странно и неприятно) той самият ти се обяснява като ученичка, вместо да те прати да си поемеш дъх от форума.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, аз не вярвам Фаст да си позволи да сложи името "Преслава" в номинации на потребител, който очевидно е галенов. Трябва да е мноооого глупав, а той твърде много обича правата си. По-скоро нещо не ти е угоден, което наистина е необяснимо за мен, при положение, че (колкото и да ми е странно и неприятно) той самият ти се обяснява като ученичка, вместо да те прати да си поемеш дъх от форума.

 

Добре, защо се укрива тогава кой го е направил?

 

Всеки казва - аз не съм, да не съм луд да си рискувам правата?

 

Според модовете единствено momo може да види кой го е сторил. momo потули нещата......... Не ти ли е интересна развръзката на тази мистерия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този форум нямам лично отношение към никого.За разлика от повечето тук се вълнувам само от чалгата и не се интересувам от нечии личен живот.Проблемите ми с тези двамата бяха заради "Шефката" и нищо повече.Със Стела пък вече ми е изключително банално да споря- нито някой ще й махне правата,нито ми се четат преразказани чужди постове.По-добре е и ти да не хабиш енергия в нещо безсмислено. :dontknow:

 

Добре, че "Шефката" е толкова голям проблем, че сме ти създали такива грижи. Не знаех... ех, тази песен.

 

Престани да баналничиш с тези преразказани постове вече. Сам се правиш да изглеждаш нелепо, като твърдиш, че ти е безмислено да спориш с мен, а ме кометираш и цитираш. Вземи се осъзнай малко. Аз твоето внимание никога не съм търсила първа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си загрижена за мен, но няма нужда. Не ми обяснявай на мен какво трябва за да терапевтираш, аз не се изживявам като терапевт. Ако си мислиш, че с определенията, които раздаваш тук за хората и намеците с песни си голям анализатор на човешката същност, то трябва да те разочаровам, но се иска много повече. Дори няма как да опознаеш хората до такава степен от това, което четеш тук. А и като прибавя факта, че че се лигавиш и си раздаваш целувки с хора дето до вчера не се понасяхте и олекваш стабилно като авторитет. И то е пропито с фалш, поради факта, че се чувствате слаби. Общите ви врагове в наше лице ви събраха за един парад на лицемерието. Смях.. :3fdb8960598fa63e:

 

Твърде насериозно си взела форума, та чак "общи врагове в наше лице", "чувствате слаби"... Разбира се, че ти си в по-изгодната позиция, имайки предвид правата, които имаш, мазненето по Момо в теми за парясници, които със сигурност не те вълнуват, като въпросната Клеа /нали уж твърдиш, че имаш музикален вкус/ и това, че на него не му се занимава да чете и да вникне във всичко, което сте надробили. Той вижда там, че си активна, че вършиш "работа", разбира се, че няма да седне да връща страници и да чете по отношение на избирателните ти и твърде условни действия спрямо едни, за сметка на други. Та тази "битка", в която явно си се вкарала би била много по-равна и любопитна, ако беше просто потребител като всички нас. Тогава надали щяхте да сте толкова отворени и щеше да има много какво повече да си кажем!

Няма нужда да опознавам хората като теб чак до такава степен, тъй като аз имам различен кръг, не търся приятели в попфолк форум, а и видяхме какво стана с твоите реални приятелства и виждания с Джиго и Стефимир.

Ти нали уж ми беше обяснявала, че спираш комуникация с Джигата, защото не можеш да търпиш клетви и неативизъм?! Нима сегашната ти дружка не кълне и е много позитивна... :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе се смей, смехът е здраве, а аз пожелавам само такова на всички, дори на "враговете си"... За разлика от други, не пожелавам болести и смърт!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, защо се укрива тогава кой го е направил?

 

Всеки казва - аз не съм, да не съм луд да си рискувам правата?

 

Според модовете единствено momo може да види кой го е сторил. momo потули нещата......... Не ти ли е интересна развръзката на тази мистерия?

Е, Момо потули нещата с многото гласове в темата за сваляне правата на Стела, сега ще потърпиш, че е потулил някои подробности и за Фаст. Не всеки ден е Великден и е повод за радост и доволно потриване на ръце.

 

Иначе, ако Фаст действително е пипал постове, то определено манията по Преслава не му е добър съветник и ще му изяде главата в даден момент. Съветвам го да спре да се отчита, все едно е длъжен на някого и да се захване да модерира, там покрай религията Пресиянство.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че "Шефката" е толкова голям проблем, че сме ти създали такива грижи. Не знаех... ех, тази песен.

 

Престани да баналничиш с тези преразказани постове вече. Сам се правиш да изглеждаш нелепо, като твърдиш, че ти е безмислено да спориш с мен, а ме кометираш и цитираш. Вземи се осъзнай малко. Аз твоето внимание никога не съм търсила първа.

Постът ми е отговор към пост на Янева,в който й обяснявам някои неща,за да не си помисли,че съм някой подмазвач.Ха,сега да видим кой на кого търси вниманието като се месиш в чужд разговор. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постът ми е отговор към пост на Янева,в който й обяснявам някои неща,за да не си помисли,че съм някой подмазвач.Ха,сега да видим кой на кого търси вниманието като се месиш в чужд разговор. :3fdb8960598fa63e:

 

Постът ти е отговор към Янева, но в него ме споменанаш и обсъждаш. Следователно ти е ясно, че ще го видя и реагирам. Което показва какво? Я си отговори сам, нали си умен човек с непреразказани постове. Кой кого споменава първо? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се че не съм пипал нищо. Подобни евтини манипулации не са в стилът ми.
А защо тогава беше махнал песните на Ванча и Глото от моята тема Попфолк скандали и ги беше заменил с линк на Преслава - "Да гори в любов"?

Нещо, което знаеш, че аз не бих сложила.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постът ти е отговор към Янева, но в него ме споменанаш и обсъждаш. Следователно ти е ясно, че ще го видя и реагирам. Което показва какво? Я си отговори сам, нали си умен човек с непреразказани постове. Кой кого споменава първо? :1000 (29):

Е и? Ти също обсъждаш разни хора,но им слагате прякорчета с дружката ти,за да не се усетят,докато аз го правя директно.Това е и една от главните разлика като човек между мен и вас,а дали ще реагираш ми е все тая,щом ми се връзваш,още по-добре за мен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се че не съм пипал нищо. Подобни евтини манипулации не са в стилът ми.

 

Брееей, а какъв ти е стилът, когато мерзиш Галена по жълтите сайтове или пък когато изпращаш съобщения на потребители от форума със заплахи, че ще им хакнеш профилите в социалните мрежи??

 

Не ти отива да се правиш на Девата от Гуадалупе, след като има доста хора, които ти знаят мизериите от самото начало. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е и? Ти също обсъждаш разни хора,но им слагате прякорчета с дружката ти,за да не се усетят,докато аз го правя директно.Това е и една от главните разлика като човек между мен и вас,а дали ще реагираш ми е все тая,щом ми се връзваш,още по-добре за мен. :3fdb8960598fa63e:

 

Хем ти е все тая, хем е по-добре за теб... Последно? Тия двете си противоречат. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро нещо не ти е угоден, което наистина е необяснимо за мен, при положение, че (колкото и да ми е странно и неприятно) той самият ти се обяснява като ученичка, вместо да те прати да си поемеш дъх от форума.

Ти не би ли се защитила, ако те обвинят в неща, които са пълен абсурд и измислици?

 

А защо тогава беше махнал песните на Ванча и Глото от моята тема Попфолк скандали и ги беше заменил с линк на Преслава - "Да гори в любов"?

Нещо, което знаеш, че аз не бих сложила.

Темите за масова жанрова дискусия като Поп фолк скандали не принадлежат отделните потребители, които са ги пуснали, а на форумът и подлежат на всякакви промени. Не смятам че съм извършил злоупотреба като съм сменил старите песни с чисто нова, нито съм целял да те дразня. Аз уважавам старата генерация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хем ти е все тая, хем е по-добре за теб... Последно? Тия двете си противоречат. :hahaha:

Пак не си вникнала в написаното.Ето ти превод: ако не отговориш-ок,каквото такова,ако отговориш-ок,ще имам с кого да се драча,в този смисъл е казано,че ми е все тая.Не си мисли,че всеки път когато те споменавам е с цел провокация,но щом те кефи да се обясняваш като цветарка-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не би ли се защитила, ако те обвинят в неща, които са пълен абсурд и измислици?

Темите за масова жанрова дискусия като Поп фолк скандали не принадлежат отделните потребители, които са ги пуснали, а на форумът и подлежат на всякакви промени. Не смятам че съм извършил злоупотреба като съм сменил старите песни с чисто нова, нито съм целял да те дразня. Аз уважавам старата генерация.

Бих се защитила, но ти си глобален мод, а се обясняваш постоянно на обикновен потребител...

Другото, което е - за темата. Все пак аз я бях направила, а ти знаеш, че не съм фенка на Преслава и ако проблемът е бил, че песните, които съм сложила са стари (какъв огромен проблем), можеше да ги редактираш с актуалната тогава песен на Гло и "Твое копие", да кажем. Ти обаче си беше пляснал на Преса "Да гори в любов", което си е една идея нагличко.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих се защитила, но ти си глобален мод, а се обясняваш постоянно на обикновен потребител...

Другото, което е - за темата. Все пак аз я бях направила, а ти знаеш, че не съм фенка на Преслава и ако проблемът е бил, че песните, които съм сложила са стари (какъв огромен проблем), можеше да ги редактираш с актуалната тогава песен на Гло и "Твое копие", да кажем. Ти обаче си беше пляснал на Преса "Да гори в любов", което си е една идея нагличко.

 

Ама чакайте малко - какво означава "песните били стари"? Къде е казано, че е забранено да се пускат стари песни? :mf_surrender: Откъде на къде ще ти променя коментарите - те са твои - и ще пуска песните на Преслава в тях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак не си вникнала в написаното.Ето ти превод: ако не отговориш-ок,каквото такова,ако отговориш-ок,ще имам с кого да се драча,в този смисъл е казано,че ми е все тая.Не си мисли,че всеки път когато те споменавам е с цел провокация,но щом те кефи да се обясняваш като цветарка-добре.

 

Нямам нужда от превод, но може би ти имаш нужда да се научиш да се изразяваш по-добре. Все ми е тая с каква цел ме споменанаш, фактите са си факти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брееей, а какъв ти е стилът, когато мерзиш Галена по жълтите сайтове или пък когато изпращаш съобщения на потребители от форума със заплахи, че ще им хакнеш профилите в социалните мрежи??

 

Не ти отива да се правиш на Девата от Гуадалупе, след като има доста хора, които ти знаят мизериите от самото начало. ;)

Отдавна спрях да се занимавам с писаници до жълти медии, защото осъзнах колко безсмислено и подмолно е, но за профилът ти не можеш да отречеш че сам си го изпроси. Избра да ръчкаш мечката с пръчката в очевидно едни от най-гадните години в живота ми. Днес не бих го направил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам нужда от превод, но може би ти имаш нужда да се научиш да се изразяваш по-добре. Все ми е тая с каква цел ме споменанаш, фактите са си факти.

Може би ти имаш проблем с асимилирането на информация.Как така всички ме разбират,само ти не??Очевидно проблемът е в твоя телевизор

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам за какво му е притрябвала музикална компания, като притежава толкова много фирми с големи капитали. Алчност отвсякъде. Според мен няма да се справи добре като продуцент. Не е за всеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...