Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма нищо, ама абсолютно нищо интересно във и около вашата агитка. Прабвахте с 3 келяви поста за цяла вечери нищо, абсолютно нищо. Комплексираш се! :ad:

 

Та по същество, очевидно ти трябва, за да махнеш капаците и да прогледнеш зад "галенината" фуста, облечена вече в целулитен задник. Значи, когато броите Алисия и Галена на 7000 лева и ми припадате тук като хашлаци, раздувате тези две моми до непремерен предексплозионен вид е добре да видиш как се котират на една табела, обявена от клуб "Галакси" в Пловдив. Аз само ще показвам и ще чета с интерес каква е разликата между тези трите, ако има такава?

 

Четвъртък Алисия, когато пеят тези, които пълнят заведенията (според Азис). С надпис под нея - вход свободен за студенти.

 

Петък Галена, когато канят пълнежите (според Азис). С надпис под нея - вход свободен за студенти.

 

Събота Джулия, когато канят пълнежите (според Азис). С надпис под нея - вход свободен за студенти.

 

9489627M.jpg

 

Нашата агитка движи форума, господине.

 

За другото: Разбрахме, че Нова ТВ сменя програмната си схема заради Джулия, разбрахме, че Джулия е новата лидерка и всички на концерта са били депресирани заради Джулия.

 

Ако има още нещо, казвай, за да си отбележем в тефтерите и да се приключва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хонорарът на Джулия от "Капките" колко ще е? На Камелия от "Гласът" беше 200К, значи Джулия като новата лидерка, може да мине тънко с едни 500К?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо, ама абсолютно нищо интересно във и около вашата агитка. Прабвахте с 3 келяви поста за цяла вечери нищо, абсолютно нищо. Комплексираш се! :ad:

 

Та по същество, очевидно ти трябва, за да махнеш капаците и да прогледнеш зад "галенината" фуста, облечена около целулитен задник. Значи, когато броите Алисия и Галена на 7000 лева и ми припадате тук като хашлаци, раздувате тези две моми до непремерен предексплозионен вид е добре да видите как се котират на една табела, обявена от клуб "Галакси" в Пловдив. Аз само ще показвам и ще чета с интерес каква е разликата между тези трите, ако има такава?

 

Четвъртък Алисия, когато пеят тези, които пълнят заведенията (според Азис). С надпис под нея - вход свободен за студенти.

 

Петък Галена, когато канят пълнежите (според Азис). С надпис под нея - вход свободен за студенти.

 

Събота Джулия, когато канят пълнежите (според Азис). С надпис под нея - вход свободен за студенти.

 

9489627M.jpg

С разликата, че Джулия и на вход свободен няма да успее да я напълни :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашата агитка движи форума, господине.

 

За другото: Разбрахме, че Нова ТВ сменя програмната си схема заради Джулия, разбрахме, че Джулия е новата лидерка и всички на концерта са били депресирани заради Джулия.

 

Ако има още нещо, казвай, за да си отбележем в тефтерите и да се приключва.

 

Вашата агитка движи на некому дедовия. Дошъл си ми тук в 2016-та и с невероятният си форумен опит си взел да ми говориш на мен, който съм по тези форуми от 2004-та кое и как стои, като си пишеш всики ден фантазиите правейки се на селско гъзе пред момите тук. Те това правиш господинчо и нищо друго. Вие само флудите и превръщате всичко в свои скайп-чат. Няма проблем, че изгонихте и малкото читави коментатори тук. Те пак ще си намерят време, място и тема, да си кажат мнението, ако ще ти да се изхождаш всяка вечер с надменната си муцунка. И с тъп хумор за Джулия няма да стане, щото 100 факта ти дадоха как ще гази всичко с личната подкрепа на Митко Пайнера, но понеже си тук само от 2016-та, няма как да разбереш това. Няма да подсказвам повече, само сканове и табелки, за да ти уври главата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се разрових в popnable - а на сърбите, понеже ми стана интересно.

 

За последните 24 часа:

 

Alo - 241 706 views

La Miami - 169 939 views

 

Мачка якооо... :1000 (19):

 

Значи няма да мине Маями-то. Много е малка разликата, имайки предвид времевото отстояние в премиерите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вашата агитка движи на некому дедовия. Дошъл си ми тук в 2016-та и с невероятният си форумен опит си взел да ми говориш на мен, който съм по тези форуми от 2004-та кое и как стои, като си пишеш всики ден фантазиите правейки се на селско гъзе пред момите тук. Те това правиш господинчо и нищо друго. Вие само флудите и превръщате всичко в свои скайп-чат. Няма проблем, че изгонихте и малкото читави коментатори тук. Те пак ще си намерят време, място и тема, да си кажат мнението, ако ще ти да се изхождаш всяка вечер с надменната си муцунка. И с тъп хумор за Джулия няма да стане, щото 100 факта ти дадоха как ще гази всичко с личната подкрепа на Митко Пайнера, но понеже си тук само от 2016-та, няма как да разбереш това. Няма да подсказвам повече, само сканове и табелки, за да ти уври главата...

 

Аз съм на 17 и ги разбирам нещата много повече от теб. Ти след няколко години се пенсионираш. Така, че ТИХО. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Извинявам се, че пиша тук, но някой може ли да ми даде с хубаво качество песента на Зарко - 52 лева разходи?

Благодаря предварително и отново се извинявам, че темата не е за тук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на 17 и ги разбирам нещата много повече от теб. Ти след няколко години се пенсионираш. Така, че ТИХО. :3fdb8960598fa63e:

 

Пхахахха, след точно година няма да те има тук. Джулия ще ти го уреди... :1000 (19):

 

 

Здравейте,

 

Извинявам се, че пиша тук, но някой може ли да ми даде с хубаво качество песента на Зарко - 52 лева разходи?

Благодаря предварително и отново се извинявам, че темата не е за тук!

 

Не им благодари Цо. Тия днешните, са само мухъл на фона на еуфорията от преди 10-15 години, когато са ходили прави под масата... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Тони Стораро е казал на Десита, че изглежда дрипава на концерта на Планета.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Разговор зад кулисите между Десита и продуцента й:

 

- Галине, Тони Стораро ме нарече "дрипава".

 

- Какво? айде идвай, че след малко идва нашия ред.

 

- Тони Стораро ми каза, че съм дрипава!

 

- Какво? разбрах, де.

 

- Ами като си разбрал, защо продължаваш да питаш?

 

- Какво? искаш - да отида да му се скарам ли? На последните пайнерски награди той и Фики ме освиркаха и дюдюкаха, че съм гей. Какво?, не искам и сега да се повтори същото.

 

- Че те вече и 5-годишните знаят, че си гей. Какво? ще загубиш?

 

- Теб да загубя ли Какво?

 

- Какво?

 

- Моляяя?

 

- Квооо?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия ще е ментор в следващия сезон на Гласът на България. Разбрали са от Фокси, че тя е новата лидерка и са надушили, че ще имат двойно по-голям рейтинг с нея. Тя ще застане на мястото на Камелия. Решили са да заменят точно нея, защото вече не могат да плащат по 200К хонорар. За много по-малко пари ще си имат квичаща менторка - лидерка на чалгата. Трябва да се дава път на такива звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия ще е ментор в следващия сезон на Гласът на България. Разбрали са от Фокси, че тя е новата лидерка и са надушили, че ще имат двойно по-голям рейтинг с нея. Тя ще застане на мястото на Камелия. Решили са да заменят точно нея, защото вече не могат да плащат по 200К хонорар. За много по-малко парПри ще си имат квичаща менторка - лидерка на чалгата. Трябва да се дава път на такива звезди.

Представи си какво ще е положението в чалгата след 5 години, когато главатарките вече се пенсионират? Джулия срещу Тита, Арти срещу Боро, Десита срещу Гери, Скандау срещу Денис и Аднан....Ще бъде епично падение на лекия жанЪр. :3fdb8960598fa63e:

 

Надявам се ботокса на Галена да издържи поне до 2030. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представи си какво ще е положението в чалгата след 5 години, когато главатарките вече се пенсионират? Джулия срещу Тита, Арти срещу Боро, Десита срещу Гери, Скандау срещу Денис и Аднан....Ще бъде епично падение на лекия жанЪр. :3fdb8960598fa63e:

 

Надявам се ботокса на Галена да издържи поне до 2030. :1000 (29):

 

Галена няма да се пенсионира. Тя е безсмъртна. Тя ще вземе сърцата на всички и така ще се съхрани вечно млада. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успех след 3 години някой да помни въобще Джулия, Десита, Аднан, Арти, Боро и Тита и другите там измислени и който да било. Галена и Преслава си остават топа в чалгата и ще са успешни сигурно до 45-50 годишни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успех след 3 години някой да помни въобще Джулия, Десита, Аднан, Арти, Боро и Тита и другите там измислени и който да било. Галена и Преслава си остават топа в чалгата и ще са успешни сигурно до 45-50 годишни. :1000 (29):

Криско и Саня са новите Планета и Фен. Това което чалгата направи с естрадата преди 20 години се повтаря. Нали знаеш, че всичко в живота е като бумеранг?

 

Хората се вълнуват от комерсиалната музика до към 25-30. Приключват студентските години, идва ред на семейството, децата и нямаш вече време за дискотеки, а за изпълнители още по-малко. Музиката в Бг се движи от вкуса на масовите консуматори - 12-18 и тези които пълнят клубовете - 18-25. Чалгата не успя да хване сегашните масови консуматори, а те ще са утрешните които ще са в клубовете, а парите им идват само от това. Иска се малко мозък, но при повечето е закърнял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се ботокса на Галена да издържи поне до 2030. :1000 (29):

 

Тя го подновява редовно, каквото ще да е, може и да не е ботокс. Преди 2-3 месеца много се беше разкиснала в лице, като гледах клипчета на Никола, които не са минавали през обработка. От няколко седмици мисля, че е имало пореден ъпгрейд, защото ми се вижда нечувано подмладена отново, а кожата й грее като на 18-годишна.

 

Ако филърите спрат да помагат, има присадки от мастна тъкан. Ако трябва в Америка ще иде, но визията ще я поддържа перфектна поне до 70-годишна. Единствено кожата на ръцете ще я издава. :3fdb8960598fa63e:

 

Така, че за Галчотница нямам притеснения.

 

Обаче става твърде скандално продължителна липсата на ново, помитащо всичко след себе си име. Не е на добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско и Саня са новите Планета и Фен. Това което чалгата направи с естрадата преди 20 години се повтаря. Нали знаеш, че всичко в живота е като бумеранг?

 

Хората се вълнуват от комерсиалната музика до към 25-30. Приключват студентските години, идва ред на семейството, децата и нямаш вече време за дискотеки, а за изпълнители още по-малко. Музиката в Бг се движи от вкуса на масовите консуматори - 12-18 и тези които пълнят клубовете - 18-25. Чалгата не успя да хване сегашните масови консуматори, а те ще са утрешните които ще са в клубовете, а парите им идват само от това. Иска се малко мозък, но при повечето е закърнял.

 

Пропускаш момента, в който до 17-18 много малки шебечета все още не са пропили и нямат достъп до нощните заведения. Навършват пълнолетие, научават за сладостта на водката и уискито и се почва едно въртене на гъз. Боро Първи в този случай отива на заден план. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропускаш момента, в който до 17-18 много малки шебечета все още не са пропили и нямат достъп до нощните заведения. Навършват пълнолетие, научават за сладостта на водката и уискито и се почва едно въртене на гъз. Боро Първи в този случай отива на заден план. :3fdb8960598fa63e:

В момента рапа е превзел целия свят и това идва от Америка - там най-големите хитове са рап, дори най-успешните поп певици си взеха големи почивки заради този факт. В Бг нещата се случват по-бавно, но виждаш че най-успешните нови имена са клонинги на Карди Б и Мигос, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента рапа е превзел целия свят и това идва от Америка - там най-големите хитове са рап, дори най-успешните поп певици си взеха големи почивки заради този факт. В Бг нещата се случват по-бавно, но виждаш че най-успешните нови имена са клонинги на Карди Б и Мигос, така че...

 

Така, че същата история я приказваш от една, може би 2 години? И видяхме как в последната половин година този жанр в България беше пратен да спи в крайпътна канавка, докато държавата тресеше сланини на Шефки, Горящи в любов, Емнуелини Скорпионски клетви и лелички, пеещи за любов на двойно по-малки от тях момчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...