Jump to content



Online: Гергана - Твоя


Препоръчани коментари

Гергана се разделя с Токича реално след 2008. До тогава всяка година има хит.

2003 е ясна. 2004 - "Твоя бях", 2005 и 2006 - "Искам само любовта ти", "До утре", "Сини очи", "Сладката страна на нещата".

2007 има един от най-големите хитове, особено на лятото - "Може би точно ти".

2008 - "Забрави", пак с Жоро Рапа, много яка и като клип. Харесвам и "Върви си" - космическият клип хах.

2009 беше "Имам нужда" - много готина песен. "Докога" е добра също.

В последните години имаше потенциал да направи хит "Ще издържиш ли", но не снима клип. Песента за майката е добра, но тя няма как да стане хит.

От време на време прави хубави песни - "Огън в дъжда", "От този момент", дуетите с Галин, само че никой не им обърна кой знае какво внимание, просто вече имаше други силни на деня.

Според мен тя има потенциал, но се отдръпна заради случая с "Твоите думи", която беше дръпнала... Тя, че е проста, проста е, но не е нагла и лоша, затова така стана.

Гергана има потенциал. На турнетата винаги пееше на живо, танцуваше, имаше си свой облик... и не е някаква пошла в същото време. Не знам какво стана при нея, но не предизвиква интерес. Непостоянна е, разпиляна, но пък ѝ се кефя, че учи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Със сигурност не е пошла, излъчва добродушност. Тя е зодия Стрелец - възпитани хора с някаква изисканост и достойнство като личности. Мен ме дразни факта, че не е борбена.

 

След раздялата с Токича помня, че тази песен беше някакъв среден хит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя никога не е имала.

 

Снощи беше казано, че се била депресирала след раздялата си с Токича, че вече не вадила такива хитове като преди. Ами как ще вадиш, като човекът, на който дължиш 90% от успеха си, вече не работи с теб? Това била една от главните причини да реши да се оттегли от музикалната сцена. Впоследствие обаче решила да се завърне.

Вчера може би не се изразих съвсем правилно. Депресията й не е започнала веднага след Токича, защото тя реално се справяше добре в началото. След 2010-2011 започна зациклянето и точно тогава е спряла да вярва в себе си. А може би не е трябвало, защото повечето песни, които предлагаше в следващите години също бяха много добри, просто спада на нейната активност направи самата нея не-актуално име. Да не говорим, че тя е изпълнителка с лирична насоченост и с това трудно можеше да пробие в някои конкретни години. А да излиза от рамките на 'себе си' някак не й отиваше, макар и да имаше и успешни предложения- визирам Фейсбук.

 

На мен новата песен ми харесва много, както вече казах. Виждам много от старата Гергана у нея, от хъса й. Дано да се задържи. Чак в Топ-а не знам дали ще успее да се завърне, но пък може да поддържа прилично ниво и да изкарва някой лев от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това беше свежо.

Само 2 песни не мога да трая - Уна пасион и Карма. Аууу, ужас някакъв... Някои от песните с Токича също са бозави, ужасно тривиални текстове, обаче пък поне не е пяла кючеци.

Първите два албума на Гуца са ми много сантиментални. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това беше свежо.

Само 2 песни не мога да трая - Уна пасион и Карма. Аууу, ужас някакъв... Някои от песните с Токича също са бозави, ужасно тривиални текстове, обаче пък поне не е пяла кючеци.

Първите два албума на Гуца са ми много сантиментални. :Vishenka_05:

 

Много приятно парче е това, което си постнал. Дори не го знам, може да съм бил в чужбина тогава.

 

Иначе - грешен си пред Бога и пред хората, че не харесваш Una Pasion. Това е химн!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме кефеше Уна пасион! И разни други нереализирани песни от албумите са ми допадали, но първите две години й се подигравах яко. После почна да пее на живо и, въпреки граченето, ми стана доста симпатична.

 

Имаше една брутална тъпотия Да започнем от средата или нещо подобно :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме кефеше Уна пасион! И разни други нереализирани песни от албумите са ми допадали, но първите две години й се подигравах яко. После почна да пее на живо и, въпреки граченето, ми стана доста симпатична.

 

Имаше една брутална тъпотия Да започнем от средата или нещо подобно :D

Абе, доста добре си се справяше с пеенето, при всички случаи много по-добре от Андреи, Малини и подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от песента. Приятна е. Цяла сутрин я слушам.

Гергана ако стане активна отново ще мачка! Сигурен съм че публиката ще и даде втори шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алоо, звъня ти.. :D

 

Абе не е лоша.

 

Относно живото и пеене - живо мечене е, мяукане ли каквото е там. Чувал съм я. Квото Андреа, такова и Гергана. Но поне втората не излъчва пошлост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много харесвам проектите, които изкара през 2008, около и след раздялата с Токича. "Забрави" беше много различна балада и клипът беше страхотен. "Върви си" беше дългоочаквания "космически клип" - анимацията с роботите беше оригинална идея, реализирана качествено. Не съм сигурен дали трябваше да сменят песента обаче, "Спри болката в мен" беше по-интересна като звучене, а и щом клипът си беше предвиден за нея, може би би изглеждал още по-добре. Отпадналите кадри вероятно са оказали влияние върху крайния продукт. "Върви си" напомняше на "Пет промила любов" на Преслава, но явно тя самата няма против, щом дори се включи в парчето. Това да има featuring с най-харесваната певица вече сумати години, си е голяма гордост в кариерата на Гергана. "Раздялата не боли"беше страхотна също - рок звучене, добър клип, първи проект с нови автори. После снима в празничните програми "Без теб" (продължение на "Без теб не мога") и дискотечната "Усещаш ли", която мен лично много ме кефеше. Като прибавим и турнето на "Булсатком", 2008 й беше успешна година, която затваря периода в който Гергана беше сред топ имената. После "Защото те обичам" беше много добър проект също - хем комерсиален, хем с по-различно звучене. След това "Благодаря ти", която разбира се е една от най-стойностните песни в кариерата на Гергана. Направи грешка, като не пусна нищо лятото тогава, но есента се реваншира с 2 комерсиални парчета, с които успя да влезе и в дискотеките- "Имам нужда" и "Докога". През 2010 "Нова любов" и "Да започнем по средата" бяха по-слаби, макар клипът на втората да беше готин. Но пък есента пак се реваншира с дискотечна тупалка посветена на актуалната тема "Facebook", както и страхотната "Който иска да вярва" - втората най-смислена песен в дискографията й. Следващата година пък имаше хит с Галин, който дебютира покрай нея.Вторият им дует не постигна успеха на първия, но беше много добра и различна песен. "Мирис на любов" беше свежа, но за съжаление не се наложи много. "Ще издържиш ли" се популяризира дори без клип. Отбеляза 10 години на сцена през 2013 със страхотен микс на наградите и "От този момент" през октомври. Вече от 2014 почна даже да пропуска да изкара песен по година и повече. :1000 (29):

 

Спестете си постовете тип "защо се мъчи", "защо се занимава" и т.н. Ами защото това й е работата например?! За няма и 2 дни има 73 000+ гледания, далече от резултатите на тия дето се борят за №1, но не е и зле. Нелина, чиято песен излезе ден по-рано, има 30 000+ гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпотия, да се връща при Оцко, иначе няма да види пак хит

Абе, я си заврете тия хитове в гъза. Заради тази мания всичко да бъде определяно като хит чалгата пропадна до това ниво. И какво като тази песен няма да е? Много по-добра е като послание от супер хитовете, в които се пее агресивно за боклуци, кучки, мачкане и т.н.

 

Много съм доволен! На пролет да пусне още нещо! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, я си заврете тия хитове в гъза. Заради тази мания всичко да бъде определяно като хит чалгата пропадна до това ниво. И какво като тази песен няма да е? Много по-добра е като послание от супер хитовете, в които се пее агресивно за боклуци, кучки, мачкане и т.н.

 

Много съм доволен! На пролет да пусне още нещо! :)

+100000000 Страшно са се вманиачили всички в тия цифри. Повече броят и смятат, отколкото слушат. И когато някоя реши да кривне от актуалната вълна, веднага "ама защо се закопава така, ама това няма да е хит". По им е важно дали дадена песен е "хит", отколкото дали ги им харесва на тях лично. На самите певачки не им пука толкова за тия числа, колкото на форумците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+100000000 Страшно са се вманиачили всички в тия цифри. Повече броят и смятат, отколкото слушат. И когато някоя реши да кривне от актуалната вълна, веднага "ама защо се закопава така, ама това няма да е хит". По им е важно дали дадена песен е "хит", отколкото дали ги им харесва на тях лично. На самите певачки не им пука толкова за тия числа, колкото на форумците.

 

Е как иначе. Ако нямаш 10 милиона на клип значи си пропаднал, изпаднал, втора категория, треторазряден, въпреки че колко вече ги хванахме, че си купуват трафик на поразия? Музиката отдавна вече е само едни цифри и статистики. Затова си заслужаваме това трагично положение на поп-фолка.

 

По темата: Супер свежо парче. Много различно и това ме радва. Липсва си ми Гергана и дано прави повече песни за вбъдеще. Със сигурност може да се впише, да - много по-трудно ако продължава да следва тази вълна, без пошлост, вулгарност и агресия, но за всеки влак си има пътници. Само малко повече хъс да има. Един Галин не мисля, че някога ще и откаже фючъринг или дует. Нека си използва и този коз. Успех, дано се забележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събрали се феновете на пропадналите певачки да коментират, че гледанията не са фактор, но същите такива броят всяко гледане на Райна и припадаха когато Гергана уцели с "Твоите думи". За да са хитове песните и да навъртат тея гледания, значи много хора наистина ги харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+100000000 Страшно са се вманиачили всички в тия цифри. Повече броят и смятат, отколкото слушат. И когато някоя реши да кривне от актуалната вълна, веднага "ама защо се закопава така, ама това няма да е хит". По им е важно дали дадена песен е "хит", отколкото дали ги им харесва на тях лично. На самите певачки не им пука толкова за тия числа, колкото на форумците.

Не, и аз ги гледам цифрите, разбира се без да се вманиачавам чак до така степен, но ме дразни когато нещо, в което има повече смисъл, но не се котира, да се омаловажава и определя като едва ли не нищожно пред иначе простотиите, на които обаче се куфее в клубовете и са някакви супер хитове. Лично на мен винаги ми е било важно посланието на нещата и това как е поднесено. Не че и аз не съм се кефил и на простотии. Да, зарибявали са ме, но не това са песните, които ще получат моята възхвала. Честно, писна ми от тази агресия и простотия в текстовете. Все пак познавам пошлия старт на жанра и изчистването му след това в златния период 2000-2008, в който всички знаем какъв подем имаше, за да започне след това бавно да пропада, та чак до днес, като пачавретините да не си дават сметка, че трябва да променят нещо...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събрали се феновете на пропадналите певачки да коментират, че гледанията не са фактор, но същите такива броят всяко гледане на Райна и припадаха когато Гергана уцели с "Твоите думи". За да са хитове песните и да навъртат тея гледания, значи много хора наистина ги харесват.

Къде точно казах, че гледанията не са фактор? Все пак самият аз съм отбелязал по-горе колко показвания има парчето до момента. Но това денонощно броене, смятане, сравняване за всеки отделен ден е прекалено според мен, твърде много сте втълпявате в това. Но разбира се всеки е свободен да си запълва свободното време както реши.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде точно казах, че гледанията не са фактор? Все пак самият аз съм отбелязал по-горе колко показвания има парчето до момента. Но това денонощно броене, смятане, сравняване за всеки отделен ден е прекалено според мен, твърде много сте втълпявате в това. Но разбира се всеки е свободен да си запълва свободното време както реши.

Аз нито веднъж не съм смятал гледания. Не ми пука кое е хит и кое не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама каква е тая краварска песен? Ако иска да се завърне ударно да скандализира а ла ....

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си го представяте да направи пак песен от Оцко? Няма как да стане. Ако наистина беше направил нова версия на "Твоите думи" като извинение, можеха и да продължат да работят заедно, но при сегашната ситуация няма начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...