Jump to content


Online: Цветелина Янева - Краят с мен


Fast

Препоръчани коментари

Цветелина е такава класа, много трудно някой я достига, а в баладите е равносилна на най-големите в жанра. Истинско удоволствие е да я слушаш и гледаш. Прекрасна песен и може би една от най-силните й години!

След Денис и Лорена още един брутален проект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баладите на Цвети, винаги са били едни от най-силните, но тази просто не успя да ме докосне. Далеч е от нивото на Давай, разплачи ме, Всичко, Без думи, Страх ме е и т.н. Не успях да усетя никаква емоция.

Клипът е изключително стилен, както винаги. Изглежда безупречно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза фена на певицата, която има 20 песни таа година и 3 хита. :1000 (24):

 

На Анелия всичко са и участия в проекти на други изпълнители, а това си е проект на Цветелина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав клип, като всичките на Цветелина! Отново не изневерява на себе си! Баладата някак си ми е позната и всъщност не успя да ме грабне този път..... последната нейна балада, която обожавам е "Без думи" и след нея всичко ми бледнее.... Жалко, защото имах очаквания. Даже мисля, че тази песен я е правила преди "Честито", но е искала да стартира с бързо парче. Надявам се да продължи така с клиповете, но не и подобни мудни и скучни балади, защото тя има страхотни неща в дискографията си.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучна песен, а и да направи някаква по-яка балада, няма глас да я изпее както трябва.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучна песен, а и да направи някаква по-яка балада, няма глас да я изпее както трябва.

 

Мхм точно тя няма глас! :mf_surrender:

 

Уникална е Цвети за пореден път тази година. Много силна песен и интересен клип!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям почитател съм на баладите, но тук абсолютно никаква емоция не изпитах. Нито музиката ме докосна, нито изпълнението, а оттам и не обърнах внимание на текста, който може и да е добър, но не мисля да си пусна песента втори път.

Нещо не долових прилика с дуета на Емилия и Борис Дали, който ми е много любим и който е класи над тази песен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо ме грабнаха куплетите, че се пее по-драмитично и ниско. Обаче в частта "виж ме, вървях плътно до теб" ми е все едно... "когато мълча, когато съм с лед - тогава имам най-много нужда от теб".

Като вдига обертоновете, много вие - трябва малко да го поограничи. Иначе не е лоша.

Много харесвам баладата ѝ с 032 - време ѝ е за нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям почитател съм на баладите, но тук абсолютно никаква емоция не изпитах. Нито музиката ме докосна, нито изпълнението, а оттам и не обърнах внимание на текста, който може и да е добър, но не мисля да си пусна песента втори път.

Нещо не долових прилика с дуета на Емилия и Борис Дали, който ми е много любим и който е класи над тази песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...