Jump to content


Kоя е най-неадекватната изпълнителка?


Най-неадекватна изпълнителка  

74 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Напоследък виждам как много хора са изумени от кофти изборите на любимките си, та ще пусна тая анкета да дискутираме темата.

Десови са изумени от кючеците, Галчета от лошо поведение на сцена, Андрешковци от липсата на песни, Глориеви от кофти подбор на песни и скучен имидж, Пресови от слаби клипове и т.н т.н

Може да гласувате за всички изпълнители, които имат нужда от смяна на концепцията за кариерно развитие. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, Галена и Андреа.

Глория и Галена заради неадекватния избор на песни на последния концерт.

Андреа заради желанието да излъже и себе си, че все още изглежда като преди.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа - Тотален хаос! Никаква концепция, никакви чалга песни които са й силата, измислени английски бози, малко участия, прекалено много Фотошоп и носталгия към истинската Андреа..

Анелия - Неадекватна е като човек, така и в кариерата й. Пуска силни песни, но и страшни бози. На концерти и участия изглежда като надрусана.

Галена - Спад през годината, тотално не в час на концертите.

Глория - Скука! Има нужда от спешна рехабилитация и свежест, че е по-ретро от Йорданка Христова.

Емилия - Не ми харесва като цяло, че не залага на качествени песни (изкл. баладата).

Райна - Дори да уцели един приличен хит, лъха на 2005.

 

За Ивана забравих да гласувам - тя се отръпна много от музиката и не й пука май, май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, Глория и Деси Слава убиват с тъпотии последно време, Галена и Райна след тях. Емилия от време на време и тя избухва с тъпотия, но обикновено замазва веднага след това с добър ход. При Андреа пък положението е толкова неспасяемо, че даже няма защо да се гласува...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава, Анелия и Глория

 

Десислава и Анелия - две от най-големите легенди, с десетки от най-големите ретро хитове и същевременно доста големи успехи 15-20 години по-късно, да не говорим за имиджа им на не-чалга певици в някои периоди... но с неадекватност като за цял Пайнер. В дадени моменти градят кариерите си перфектно, пускат хит след хит и са стабилно в Топ 3... и после изведнъж откачат и се стига до години като 2017 за Анелия и 2018 за Десислава.

Конкретно за Десислава даже неведнъж съм обяснявал защо според мен има качествата някой ден да бъде възприемана като най-голямата изобщо, но с неадекватни периоди като настоящия тя самата отстъпва крачки назад и позволява на други да се катерят хитро към този връх.

 

Глория- няма нужда да описвам каква легенда е тя, направо ще започна с критиките.

Нейното не съм сигурен дали е точно неадекватност или просто инат. Като маниер на държание изглежда по-адекватна от Аня и Деса, но възгледите й за кариерата са просто тотал щета. Сякаш и до ден днешен продължава да живее в ретро времената, когато беше на върха. Мисли си, че ако направи нещо по въпроса за това да е актуална би значело да се продаде. Като гледам на моменти няма и усет как да се представя на сборни концерти и затова изглежда като подгряваща треторазрядните плейбек звезда, като на вчерашното събитие.

 

И други са си имали моментите, но тези трите може би са Най.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам коя е адекватна при наличието на толкова неадекватни.

Може ще има такава, ако съберем на всяка хубавите качества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа - Тотален регрес. Не може от една от най-хитовите изпълнителки да се превървнеш и станеш на ниво Юнона. Липсват ми времената, където пускаше нон-стоп песни с Кости и всяка ставаше хит. След Най-добрата нещо й стана, оттогава кариерата й се преобърна.

 

Анелия - еднотипна, безинтересна. Във всяка песен пее едно и също. Жената която казваше, че си изиграла добре картите, стратега, нещо тази година й беше кошмарна. С иизключение на Бръм.

 

Глория - За нея нямам думи прости. Тотална наадекватница и малоумница.

 

Десислава - Да имаш ангелски глас, а да пееш кючеци и безсиислени песни от типа на Много съм дабра. Беше започнала ударно в Пайнер с В твоите очи, после Не го прави, В друг живот, И това ще преживея..Нещо й стана след раждането, трябва да се съвземе колкото се може по-скоро.

 

Гласувал съм и за някои други, ама те са ми безлични и не искам даже да ги споменавам.

Като допълнение бих споменал и Мария. Дълбае дъното милата с всеки проект, без концепция за нищо, пуска си ги ей така, пък каквото стане. Най-голямата неадекватница ако се избира такава, това е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава - пълна неадекватница, която взе много да ме дразни с простотиите си и не смятам повече да я толерирам. Или да се взема в ръце, или пътя... Егати, да имаш 20-годишна кариера, а на моменти изобщо да не знаеш къде се намираш...

 

Някой да ѝ постне тази анкета в профилите ѝ, та да види колко е добра. Лигла...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава най-неадекватна, а Камелия най-адекватна според анкетата. Скоро "50-та Рама война". :D

 

Милите, пак не са разбрали, а само са си пращали съобщения да се гласува за техния маргинал ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съшо е редно да се отбележи как Коя? има завиден резултат - цели 7 гласа. Поне със новия псевдоним вече има някъв напредък - виждаме, вече се налага сред по широката форумна публика, а и си е забележително постижение да те запомнят достатъчно дълго, след 4 години безплодни опити, пък било и то като бездарна неадекватница. Ако продължава така упорито да досажда към 2040 може би чуем и нейни песни из южните квартали на столицата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съшо е редно да се отбележи как Коя? има завиден резултат - цели 7 гласа. Поне със новия псевдоним вече има някъв напредък - виждаме, вече се налага сред по широката форумна публика, а и си е забележително постижение да те запомнят достатъчно дълго, след 4 години безплодни опити, пък било и то като бездарна неадекватница. Ако продължава така упорито да досажда към 2040 може би чуем и нейни песни из южните квартали на столицата.

То Джена пише май :D Някой е коригирал - Луна е платила.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То Джена пише май :D Някой е коригирал - Луна е платила.

Друга / Коя? ИмШе впредвид леля ти.

 

 

Деса,Гло,Анелия,Емилия, Галена, Ивана, Райна - коя от коя по малко адекватна.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка си има кусура, ама за мене тия са топ:

 

1. Анелия - всяко интервю - бисер. Олигофренично, бавно, заспало, без връзка в изреченията, крайно недакватна като заговори. Не мога да разбера откъде идва разликата и говорене vs. пеене. Пее уникално, гласа - страхотен (не е нещо да не го знаем), и като свърши песента, и същия този ангелски глас започне ръсенето на глупост след глупост, при това в бавен, протяжен тон, едно такова никакво и пълно с простотия и се чудиш от къде ти е дошло. Тая е на първо място по неадекватност. Всяко нейно интервю е комедиен филм.

 

2. Деси Слава - тая е втората, която въобще не мисли като говори. Поне говора и тече по-бързо, ама мисъл - никаква. По участия ръси предимно глупости, по интервюта също не е по-различна. Ако не знаеш, че е певица и я виждаш за първи път ще си помислиш, че е тотално малоумна. Виж, като запее... всички знаем. Само да не заговори.

 

3. Райна - тая е фабрично чалната. Тя си е така принципно. И в брадъра сме я гледали, и къде ли не.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя пуна 1-2 песнички след "Пайнер" , дето не и бяха на мястото и нямаше смисъл от тях, но е нормално да има някакво лутане, не я опреквам в никакъв случай. Въобще не е адекватна. Храни се извън Пайнер дори повече, отколкото в него. Кое му е неадекватното? Бил съм и на участие - живо пеене, шеги, настроение, кара те втори път да отидеш. Тяло - за годините и ( и -20 надолу) - перфектно. То са крака, то е усмивка...

 

Аз в Камелия грешка не виждам. Е, прекалява с това себепознание по интервютата, ама... то интервютата не са особена сила на повечето певици. Особено на изброените от мен. На тях никак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...