Jump to content


Online: Гери Никол - Устни


Препоръчани коментари

Абсолютен ТОПППП! Супер различно парче, клипа е най-добрия ѝ!!! Отличен 6+ за всичко

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 ЧАС:

 

Гледания – 66,839

Харесвания – 8.5K

Коментари – 970

 

Разби просто! Ебаси якия проект, не мога да го спра!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бавно ли е, бързо ли е? За слушане ли, за танцуване ли? Много тъпо е това, трябваше да не се опитва да вкарва "рап" или каквото е там. Да направи песен, в която само да пее. Припевчето зарибява, но останалото е зле. И да си създава собствени клипове, не да имитира Риана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това е обикновена посредствена поп песен. Променила си е стила коренно тук, текст, музика, излъчване, визия, клип..

Само защото песента е на Гери ще има интерес, естествено, но тя може много повече. Тези песни са за компанията на Саня Армутлиева.

Не съм доволен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песничката, но не знам дали бих тръгнал да си я пускам повечко, като някои нейни предишни. Все пак се радвам, че направи нещо повече поп.

Клипът е доста добър, но в сравнение с другите й досега някак не ми идва на най-високото ниво.

Изненадан съм от гледаемостта за първото денонощие, нещо наистина взе да спада онзи ненадминат в държавата хайп по Гери. Не го очаквах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

24 часа:

 

Гледания – 405,342

Харесвания – 26К

Коментари – 2,434

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със смесени чувства съм.Хем е по-зарибяваща от предишната й,хем не ми звучи като тоталните й хитове.Сигурно ще стане нещо средно,иначе е похвално,че този път предлага нещо по-различно,определено любовта й се отразява добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със смесени чувства съм.Хем е по-зарибяваща от предишната й,хем не ми звучи като тоталните й хитове.Сигурно ще стане нещо средно,иначе е похвално,че този път предлага нещо по-различно,определено любовта й се отразява добре.

На същото мнение съм,само мога да добавя,че много ме дразнят песни,в които текста е напълно безмислен и не си отговаря.Първо почва искам да опитам твойте устни вкусни,следващото изречение е :не вече няма го ... нз си кво.Направо всеки път като го слушам точно тая простотия ми се набива в главата и си мисля,колко е безумно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На същото мнение съм,само мога да добавя,че много ме дразнят песни,в които текста е напълно безмислен и не си отговаря.Първо почва искам да опитам твойте устни вкусни,следващото изречение е :не вече няма го ... нз си кво.Направо всеки път като го слушам точно тая простотия ми се набива в главата и си мисля,колко е безумно.

Това е много дразнещо и го има и при трите актуални поп диви. Няма изречение, което да има връзка със следващото. Ок ако е една песен, две или три, но на мен лично ми омръзна. От Гери ми се искаше един смислен текст от начало до край, но няма да е тоя път. Песента ми харесва, но според мен без да рапира в куплетите щеше да бъде по-добре и текста не е много добре както вече казах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слабия и клип и песен до момента. Лично мнение. Но не е лесно да надскочиш мега хита на десетилието "Направо ги убивам", а тая песен ще я храни години напред.

 

Скоро бях в Лондон и я чух от Lamborghini Aventador, карано от негър. И надул "Направо ги убивам". Опулих се и се очудих к'во става. Егати хита. Честно ви го казвам. Това в чужбина не се чува всеки ден. Не говорим за балканите, където Азис е звезда в Гърция и т.н., а за UK. И да чуеш от такава скъпа кола, карана от негър нашенски хит... абе кеф си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...