Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Говоря за топ имената.

 

 

Аз тук виждам доста незадоволителен прием. Че то Зле те чувам пеят повече.

 

Toй винаги е така на общите концерти. Отиди обаче виж по участия исерията по него. Просто неговия таргет не са таргета на Сторарови и сие, които доминираха. Аз все пак бях там. Не е редно по концерт да се правят подобни обобщения. На концерта имаше много турци и цигани, които си подкрепят Теди, Фики, Джордан и мазнотийките. Българите бяхме умряла публика. Сякаш на сила там.

Галин е голяма сила все още. Фики обаче малко издиша. Не случайно Тонката му отстъпи хита си с ДесиСлава :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Анелия ще има и трети съвсем скоро - Зоопарк :D Преди първия на Преслава или Галена

 

Поне Много съм добра не е най зле. Анелия и Емилия излязоха след нея, а сега Много съм добра е преди тях в попнейбъла. :1000 (29):

Какво очакваш от Любовта не умира ф. Борис Дали :confused:

Вече няма да имам никакви очаквания спрямо Десислава (както казах и преди да излезе Много съм добра, де). :D Но името звучи по-добре от предните. А и Борката е симпатяга.

 

Проблемът при Анелия е, че по форумите няма твърда фенска подкрепа, която да е с нея. Тук масово преобладават фенове на Галена, Преслава, Десислава и Глория. На мен понякога ми се случва да забравя, че е действащ изпълнител. Просто не буди интерес със себе си, няма медиен интерес към нея, ако улучи песен, става хит, но самата тя, някак много се обезличи последните години и се сля с масовката.

Именно- обезличи се и се сля с масовката, хората просто й се кефят на хитовете, но не толкова на самата нея. Но това явно е харесвана формула щом и една друга в момента не опитва да постигне същото. <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът при Анелия е, че по форумите няма твърда фенска подкрепа, която да е с нея. Тук масово преобладават фенове на Галена, Преслава, Десислава и Глория. На мен понякога ми се случва да забравя, че е действащ изпълнител. Просто не буди интерес със себе си, няма медиен интерес към нея, ако улучи песен, става хит, но самата тя, някак много се обезличи последните години и се сля с масовката.

 

Като кажеш така значи и все едно в България има 15-тина музикални форума със супер много посетители. 1000%20(29).gif А то е реално е един с все по-малко нови потребители, ако въобще има такива. Но това е друга тема.

 

Анелия имаше достатъчно поддръжници и тук, и във форума на Планета, и в Кречетало, обаче ги изгуби някъде по пътя си. Сега останаха само пияниците по заведенията да подскачат на песните й.

 

Тъпа е, няма интрига около нея, страни от войни с колежки, няма хубав изказ по интервюта, стара, писнала муцуна е и не на последно място - напоследък доста позахабена изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен от 2 години ми изглежда като преминала 40-те.

 

И това, като имаш предвид, че е доста суетна. Рекламира някакви филъри и процедури дори във ФБ профила си.

 

Може да е лош ген (въпреки, че според мен майка й изглежда добре), може и да са други фактори, но пак ще отприщим дълга тема, а трябва да ходя да сера. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като кажеш така значи и все едно в България има 15-тина музикални форума със супер много посетители. 1000%20(29).gif А то е реално е един с все по-малко нови потребители, ако въобще има такива. Но това е друга тема.

 

Анелия имаше достатъчно поддръжници и тук, и във форума на Планета, и в Кречетало, обаче ги изгуби някъде по пътя си. Сега останаха само пияниците по заведенията да подскачат на песните й.

 

Тъпа е, няма интрига около нея, страни от войни с колежки, няма хубав изказ по интервюта, стара, писнала муцуна е и не на последно място - напоследък доста позахабена изглежда.

 

Така е като седи да проси бисове по 10 минути. Много досадна лисица, изкефих се като не я огря на Концерта. :whistling:

 

Само хитовете я спасяват, но и те напоследък оредяха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това, като имаш предвид, че е доста суетна. Рекламира някакви филъри и процедури дори във ФБ профила си.

 

Може да е лош ген (въпреки, че според мен майка й изглежда добре), може и да са други фактори, но пак ще отприщим дълга тема, а трябва да ходя да сера. :)

Може би има проблем точно със срането.

Отделно дрогата я е скапала.

Трето - може би русата коса я състарява. Доста циганее с нея.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е като седи да проси бисове по 10 минути. Много досадна лисица, изкефих се като не я огря на Концерта. :whistling:

 

Само хитовете я спасяват, но и те напоследък оредяха.

 

Аз я съжалих. :confused: Една от легендите в жанра да се излага като кифладжийка по такъв начин.

 

Онзи ден й гледах "речта" - просене на бис. Има един абсурден момент, дето си завъртя езика на възел и почна да пелтечи. 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин си го приеха много добре на концерта. Просто ако пееше маанета, щеше да е още по-добре приет. Не че роботизираните му песновки и напъни да се прави на гангстерче са много уместни... Както към ви казвал и преди, то всъщност той самият го е казвал за себе си - той осъзнава своята преходност в този бизнес, тя все някога ще настъпи. Момчето иска да се възполза, докато може, за да натрупа кинти и после да си развива някакъв бизнес. Въпреки че според мен носи музиката в себе си, може да прави и много приятни и мелодични неща и го е доказвал, но чисто певчески не мисля, че впечатлява някого.

 

Аз не мисля, че и Фики впечатлява или баща му - много се дразня, когато определят Стораро като "човека глас". Ало? Откадя накадя? Такива кръчмарски гласенца дал Бог. Въобще в чалгата с глас могат да впечатлят много малко имена - Софка, Глория, Деса, Емилия, Нелина, Преслава, но и те вече я пеят на живо, я не. Има и други талантливи като Ивана, Дачева, Анелия. Не е само диапазонът и техниката обаче. Ти ако си пееща, ама си лигава, с изцепки, неподбран репертоар, или темерут - нещо като Деса, Глория - кел файда на таланта ти. Както Камелия казва - не мога да уважавам някого само заради таланта му. Как може един Веселин Маринов да се старае всяка година повече от тия пачи за коледните си концерти и да му се получава, макар и да му се подиграват някои хора? Всеки път е различен, представя нещо ново по интересен начин. А тия не могат един сборен концерт да направят. Пайнера на този концерт е издал нареждане да не се пеят балади. Това не видях да го коментирате, но е притеснително. И не се заблуждавайте, залата беше празничка. Ако не бяха и тези напъни, щеше да е още по-рехава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@ХариЯнакиев

 

Привлечете го във фирмата. Фики вече не е това, което беше, а Галин залита към поп звучене. Този е страхотен талант!

 

При Силвър и мангалите е. Ся Рокса го е надушила и ще го цеди с дуетец.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички студенти!

 

Навъртайте гледания за да няма скъсани... :3fdb8960598fa63e:

- Проф. Иванова

 

Честит Празник! :Vishenka_05:

 

Честит празник Шефке ! Как е настроението ??

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Moro Mou,Стара Каравана,Хавана Тропикана

Първите две напредват с много по-бавни темпове от "Не се изтриваш" и "Да гори в любов", третото е фийчъринг.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам три въпроса.

 

1. Как така някои песни, като "Устни", "Да гори в любов" и "Едно ферари", влизат почти веднага в тренда, а други, които уж също генерират силни гледания, не успяват така бързо?

Купените гледания от други държави не се броят в българския трендинг.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Πaйнepĸaтa cи ocтaвa eднa oт нaй-ycпeшнитe изпълнитeлĸи в мyзиĸaлнaтa ĸoмпaния, ĸoятo имa милиoни фeнoвe и oщe пoвeчe oтличия и нaгpaди. Hecлyчaйнo мнoзинa ca нa мнeниe, чe имeннo тя e нoвaтa ĸpaлицa нa пoпфoлĸa, a нe Πpecлaвa. „Πeтя ceгa cи глeдa мъжa и дeтeтo, нe й e дo ĸapиepa. Гaлeнa e иcтинcĸaтa ĸpaлицa нa фoлĸa и нacлeдницa нa Глopия“, yбeдeни ca нeйни пoчитaтeли. A cлeд пocлeднoтo й oтличиe, мaй нямa cъмнeниe, ĸoя дeйcтвитeлнo e нoвaтa влaдeтeлĸa нa cъpцaтa нa чaлгa фeнoвeтe.

 

 

Доказано! Галена е новата кралица на попфолка (Вижте как свали Преслава от пиедестала)

 

_______________________

 

Галена се обяви за кралица на фолка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо 14.4млн в тубата, с изтритите когато напусна пайнер може и да е минала 20 вече...

За около 30ч е направила 350к само на този клип!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания за последните 24 часа (Студентски празник):

 

1. Криско & Слави - Едно ферари 197К (+8%)

2. Цветелина & Денис - Грешка беше 122К (+15%)

3. Галена - Феноменален 113К (+13%)

4. Джена - Яко ми е 106К (+12%)

5. Деси Слава & Фики - Да вдигнем шум 102К (+17%)

6. Емануела - Направи така 102К (+9%)

7. Преслава - Да гори в любов 101К (+15%)

8. Галин - Как си, кажи 100К (+3%)

9. Борис Дали - Няма да съм твой 79К (+6%)

10. Наско Ментата - Карамела 75К (+19%)

11. Тони Стораро & Галена - Шефката 65К (+23%)

 

ТОП гейнъри:

 

1. Шефката +23%

2. Карамела +19%

3. Да вдигнем шум +17%

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...