Jump to content



Online: Анелия и Kyriacos Georgiou - Подлудяваш ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не харесвам песни с части на гръцки, само Ксафника беше изключение. Да пуска следваща, напоследък не бълва по 2 на месец, жалко!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

UNIKALNAАААА! :clap: :clap: :clap:

 

Анелия пак навря Емилия в мастийски гъз, не знам как винаги успява... Сега остава да стане любовница на Жорж Башур и Вълева ще направи хипертония.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятен ритъм, но подобни колаборации на 2 езика никога не са били супер успешни. Не вярвам да мине Просяци.

Време ѝ е да гърми с нещо, както със Зоопарк, но ако може с по-малко глупав текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този дует им е просто върхът! Най-накрая нещо яко като "Зоопарк" изкара тази година Анелия. Бях изненадан, че за пръв път от много време насам ме беше разочаровала като песен с "Просяци", но това вече е друго нещо. Дано има успех! Песента е перфектна! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега остава да стане любовница на Жорж Башур и Вълева ще направи хипертония.
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Направи ли го, официално заявявам, че Ванча минава на второ място в сърцето и душата ми, а Ана ще атакува върха в личната ми класация! :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая рима "бол-сол" вече я ползва в друг смислен дует, като този - "Копакабана" ... :mf_surrender:

 

Слабо иначе, може и да се върти щото е Анелия, но като хит не го виждам това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Копакабана" е много по-силна, тази никак не ми хареса. "Просяци" също не се представи добре и както обикновено след мегахит Анелия си убива инерцията и завършва годината зле. Не знам как го сравнявате това с песента на Емилия, там още на куплета и вече знаеш, че те е зарибила. Но то като цяло са твърде различни проектите... Уф, месец преди концерта излязоха песните, с които ще си запомня годината. Сега последните 2 седмици с изключение на Емилия останалото е пак под очакванията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кажи ми" беше по-яка, ама и тая хич не е лоша. С този още 2016 ли беше 2017 ли Мария направи дует.

 

Асенов се е справил прилично добре. Клипа ми харесва. Анелия кърти.

 

Харесва ми.

 

Та за какво щеше да подготвя Ивон викаш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още на припева я спрях. Топ боза, Анелия вървеше толкова силно първата половина на година и после със ония ужасни "Просяци" и сега това яко се осра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...