Jump to content



Big Brother: Most Wanted 2018


Препоръчани коментари

Да печели, така или иначе след 1 седмица никой няма да я помни, нито участието и. На мен лично ми е много неприятна и се чудя как има хора, които подкрепят това мрънкало дуднещо постоянно. Днес обикаляше нарочно около Албена за да се скарат, много и е очевидна стратегията

 

Явно не е очевидна за масата хора, защото за пореден път я подкрепят всички. Албена и Цецо напускат в петък.. пълна гавра.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не е очевидна за масата хора, защото за пореден път я подкрепят всички. Албена и Цецо напускат в петък.. пълна гавра.

Ти само отвори и виж какви хора я подкрепят - нови профили или утайките на обществото, но то това предаване скоро само с такива зрители ще остане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албена да говори за злоба, дето в живота си едно хубаво не каза за никой... не върви. Малко и е. Даже и жал не ми е за нея - има си хора, изтъкани от злоба - вярваща ставала , незнам си какво, пък за смърт и магии говори. Тая не и завиждам. Надебеляла, погрозняла, остана и един ТВ ефир и да я дават само, като се заяжда с някого. Не разбирам какъв интелект е изпаднала водеща на жълто предаване, подяволите? И то в треторазрядна кабеларка в късен час. А сиктир.

 

Джугани пък от как е намалила джуките е станала още по-злобна, тая друго освен дрехи и грим не знае. Като е млада е лесно, после...? Той ботокса няма да те спасява цял живот. Най-много да замяза на Донатела Версаче. Тая толкова пъти си е сменила силикона, колкото човек си сменя обувките. Другия и силикон и бил в тях, пак щяла да го подарява. Все едно за дреха говори, егати миндила. Тая вярно е по-зле от тунингована магистралка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие и Преса харесвахте в нейното участие масово, така че е безпредметно да се спори с вас. Само ще питам останалите, като са толкова умни и знаят, че подобни образи обикновено обират гласовете, защо й се вързаха и я направиха "жертва"?

Албена и Гъмов са абсолютни злобари, които се имат за нещо много хай и над останалите. Златка и Благой спокойно могат да спечелят награда за най-смешна двойка на годината, но да я печелят сега, че след 2-3 месеца вече ще са с нови половинки "за цял живот". Джулиана и Цецо са от най-неприятната порода клюкарки. Уош не е зле, но наистина не заема много ясна позиция в повечето случаи, което не ми допада. Снощи също ме издразни с лигавия си разговор с гаджето. Ето на фона на тези особи Никита определено е нелош човек и единствената достойна за наградата според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие и Преса харесвахте в нейното участие масово, така че е безпредметно да се спори с вас. Само ще питам останалите, като са толкова умни и знаят, че подобни образи обикновено обират гласовете, защо й се вързаха и я направиха "жертва"?

Албена и Гъмов са абсолютни злобари, които се имат за нещо много хай и над останалите. Златка и Благой спокойно могат да спечелят награда за най-смешна двойка на годината, но да я печелят сега, че след 2-3 месеца вече ще са с нови половинки "за цял живот". Джулиана и Цецо са от най-неприятната порода клюкарки. Уош не е зле, но наистина не заема много ясна позиция в повечето случаи, което не ми допада. Снощи също ме издразни с лигавия си разговор с гаджето. Ето на фона на тези особи Никита определено е нелош човек и единствената достойна за наградата според мен.

 

С кое право точно пък ти говориш с кой спора е безпредметен? Аз лично не харесах участието на Преслава в този формат, дори го смятам за най-скучното такова на поп-фолк певица.

 

Направиха я жертва, защото тя като ходи и ги провокира, а те са в затворена среда, въобще не им дреме кое и как ще излезе, а реагират нормално и естествено, както им идва от вътре. Дай на теб някой да дойде да ти пили на главата нон стоп да видим няма ли да избухнеш, че и тогава да дойде момента да се видиш отстрани и дали отстрани ще се оцениш като злобен. Разлика от тук до небето.

 

Ти само отвори и виж какви хора я подкрепят - нови профили или утайките на обществото, но то това предаване скоро само с такива зрители ще остане.

 

Отвратително.. вече освен, че гледаме еднаква концепция всеки сезон, вече е и с еднакви участници. :gun_bandana:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие и Преса харесвахте в нейното участие масово, така че е безпредметно да се спори с вас. Само ще питам останалите, като са толкова умни и знаят, че подобни образи обикновено обират гласовете, защо й се вързаха и я направиха "жертва"?

Албена и Гъмов са абсолютни злобари, които се имат за нещо много хай и над останалите. Златка и Благой спокойно могат да спечелят награда за най-смешна двойка на годината, но да я печелят сега, че след 2-3 месеца вече ще са с нови половинки "за цял живот". Джулиана и Цецо са от най-неприятната порода клюкарки. Уош не е зле, но наистина не заема много ясна позиция в повечето случаи, което не ми допада. Снощи също ме издразни с лигавия си разговор с гаджето. Ето на фона на тези особи Никита определено е нелош човек и единствената достойна за наградата според мен.

Аз не знам тая Никита ли е по-умна от това което аз виждам или вие наистина сте малоумни?

Къде видяхте липсата на позиция при Уош? Той просто е над нещата и не вижда смисъл да води спор със малоумната Никита. Единствено той не й се връзва на провокациите, за това и тя не го занимава. Интелигентен, добър, забавен, с добро възпитание и обноски...С какво го превъзхожда плазмодий като Никита? Грозна, комплексирана от празната си същност и провалената хирургия, злобна, енергиен вампир който се храни с енергията на хората, манипулативно извърта нещата в своя полза и още куп неща които вече съм писал. Албена колкото и да е писклива за мен е много по-готин участник. Бъркате сарказма й със злоба. Тя просто казва всичко на място и знае къде да удари, но е силен характер а такива както виждаме никога не харесва зрителя.

 

Миглена Ангелова е единствения аутсайдер, който наистина беше в правото си да се отцепи и беше над другите. Никита и Кулагин обиждат всички, карат се със всички, предизвикват ги и за мен това не е сила, а слабост. Психично болни подкрепяни от други като тях, а в милата ни родина вече стават мнозинство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена Ангелова е единствения аутсайдер, който наистина беше в правото си да се отцепи и беше над другите. Никита и Кулагин обиждат всички, карат се със всички, предизвикват ги и за мен това не е сила, а слабост. Психично болни подкрепяни от други като тях, а в милата ни родина вече стават мнозинство.

 

Интересен факт е че Миглена, Никита и Кулагин са приятели... явно обменят опит и стратегии за игра, която за жалост е печеливша. Но на каква цена в крайна сметка? Да стоиш 1-2 месеца в ъгъла, да си нон стоп във връждебна среда с цената да си фаворит навън, да не завършеж никакви приятелства или поне бегли отношения, не мисля, че си заслужава.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че така ще са:

 

5. Джулката

4. Гъмов

3. Златка и Благо

2/1. Никита

1/2. Уош

 

Мисля че победител ще е или Никита или Уош ако гласува публиката. Но може да нагласят “любовта“ да спечели. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че така ще са:

 

5. Джулката

4. Гъмов

3. Златка и Благо

2/1. Никита

1/2. Уош

 

Мисля че победител ще е или Никита или Уош ако гласува публиката. Но може да нагласят “любовта“ да спечели. :3fdb8960598fa63e:

И аз така мисля, но силно се надявам Уош да спечели!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, но силно се надявам Уош да спечели!

По-добре Уош или Никита, отколкото двамата временно влюбени малоумници.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...