Jump to content



Big Brother: Most Wanted 2018


Препоръчани коментари

Тази Никита защо е такава в лице? От операции ли?

Джулката като блондинка е много хубава, с червената коса е мега грозна.

 

Има проблем с дишането, нещо е станало при операциите и трябва пак да се оперира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никита победител втори път.

 

Златка е супер излишна в тоя формат, Благо и той. С това се съобразявай, с онова се съобразявай, това не казвай, онова да не се чува.. чакай ма, ти къде си влязла? Благо фалира остана без стотинка и са навре у формата, ма ясно е, че е намесена изневяра, разбрахме, че е намесена и Алисия, и к'во?

 

Каква тайна бе, то цялата им история е супер съмнителна, не спира да се обяснява Златка за това и онова.

 

Андреев пък първо е крайно нескопосан като гримьор (орезилил не една и две дами), второ не знам с какъв акъл плюе Бони, като Цецо беше ученик и само гледаше куклите от ефира на "Планета", които Бони и Чалъков гримираха в редица наредени по турнетата, отделно Бони (Борислав Соколов) стои зад най-скъпия , скандален и известен образ в тази държава - този на Азис в годините при Крум (първите му песни там със Sunny Music, роклите, токовете и т.н.). Когато Андреев създаде такъв образ, който и до днес печели и име в тази държава - да дойде да се похвали.

 

Защото е факт, че в онези години редица вестници и списания за Фолк пускаха плакати, турнетата се посещаваха от хиляди, държащи същите тези плакати и искаха автографи - плакати, със снимки от фотосесии именно с Бони и Чалъков. За да ги има клиентките си сега Андреев трябва да целува краката на Бони, че износи почти целия фолк през ръцете си (в буквалния смисъл). Половината фолкаджийки нямаше да ги има, ако не беше той, и разбира се впоследствие - Енчев и тунинга. Калайджиев не малко певици доведе в Пайнер също.

 

Та тръгнал Андреев, който е доказан наркоман и цялата гилдия го знае да плюе по Соколов. А същата тази Емануела, по която плюе в момента най-големите си хитове от Ара именно гримирана от него клип след клип с песните си от Оцко.

 

Андреев е просто едно менте копие на гримьор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм за Никита, въпреки че не е напълно права в споровете с Албена - надъхва се и прекалява. Емануела вътрешно се кефи, като НИКОЛ ги сече, хаха

Гани също е мегатъпа, вчера ме изби на агресия, като я слушах за скучния й животец. И се впечатлява от някакви прости неща, елементарна е и склонна към клюкарстване.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албена мога да я разбера - то така, като вече ти идва менопаузата, а ти още нямаш семейство, никой не те обича, а ти самата си толкова злобна, че май и ти не може да обичаш. Като я гледам тя освен себе си и майка си друг не обича. Дори мъжа си изпъди след 8 години, обяснявайки в ефир, че просто било нормално, тя връзката им се изчерпала, нищо, че предната година в брадъра обясняваше какви мускули имал, колко го обичала, как се разбирали и т.н.

 

И не разбирам само тя, дето е известна точно на гърба на хората с онова предаване "Сигнално жълто", тя, дето я знаем с това, че наплю всички известни, обиждаше ги и говореше пълни абсурди, тя ще говори кой искал да стане известен на неин гръб. Ми нека, тя стана известна на гърба на цял Пайнер. Но докато в същото време цял Пайнер ходеше по турнета и хиляди скандираха имената им, тя си ръсеше глупостите от треторазрядния "Скат". Много интересно, докато обиждаше Ваня Червенкова, че е дебела, виждам, че Албена за една година е успяла да отправи десетки кила отгоре, гледам едни широки и дебели крака и се чудя... Червенкова отслабна десетки пъти, а Албена я надскочи. Винаги е била долна, а сега е долна и дебела. Ще умре сама. Даже направо бавно по бавно се случва. Даже сама и дебела.

 

Джулиана пък не знам какво я коментираме, ти да си известен само с циците си не е голяма слава. Тя с друго така и не стана известна. Иначе е лицемерна , говори нещо с Никита, и после на другите им казва какво са си приказвали и я осмиват. Като не ти е приятна, не и говори. Учудих се, и че нямала шампоан вкъщи - вечерта ако искаш да си направиш един душ, тая коса с какво я миеш? Ще излезе , че уж е толкова поддържана, а хигиената май...

Сефте си купила сега шампоан за шоуто. Егати миндила. Мацето е известна с това, че 3 пъти си е правила циците си. Голяма работа , една била "Мис Силикон" или една е била "Плеймейт" сякаш. Поредното русо цицесто нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да преподава на кандидат "Мис Силикон"-ки как се пробива чрез "предни гърди" вероятно...

 

Или да им преподава поддръжка и стайлинг - например, колко е нормално да нямаш един шампоан вкъщи, циците да са ти 3 пъти колкото главата ти (при това пришивани три пъти почти до нивото на сливиците) и най-сложното нещо, което си правила да е било да си стояла целия ден в салон за красота. Егати.

 

Ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има проблем с дишането, нещо е станало при операциите и трябва пак да се оперира.

Като има проблем с дишането, си оперира носа отвътре - нарича се "септопластика", аз съм с такава операция заради дишането и девиация на носна преграда.

Другото - "ринопластика", е да си го оформиш отвън, естестически. Защо ѝ е било да си го причинява... Като е симпатична жена, но сама се е обезобразила. И с устата е прекалила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не е ли срамно, че ректор я канил да води семинарни занятия!?

Имайки предвид ситуацията с ВУЗ-овете у нас, наградите и лотариите, които развиват в последно време, хич не е срамно. Даже е атрактивно. Нищо, че милата е толкова плиткоумна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулиана го хвалеше бившия си в черешката и месец по-късно му би шута. Не можел да я издържа финансово. Знае си цената мацето, наясно е, че освен едни цици и една коса друго по нея няма, тя ако не е визията мре тотално. Плиткоумно, че и лицемерно същество. Чак ми е смешно.

 

Иначе ме изкефи как Никита вика "аз съм имала 3-ма мъже в живота си, ти колко си имала?" и после пак я пита Златка. Златенце обаче не може да даде отговор. Тя до толкова не може да брои.

 

Какъв смях, предложиха и в национален ефир, малко по-късно преспа с Благо, онзи ги разбра , но тя обяви връзката си с Благо по-късно за да не излезе к*рва (нищо, че се очаква от нея), че е оставила годеника си заради любовника си.

 

Много се обичали, а вижда се... те си нямат никакво доверие. То какво доверие да имаш на плеймейтка или на футболист. Егати майтапа. И вчера как и вика като на някакво куче. Цецо и е другото куче пък на нея, 1.40м пинчер злобен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да не е нагласено предварително скандала между Емануела vs Цецо? Хммм
Според мен не, защото дори са го изрязали от кадрите на новия и клип, уж участвал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, мале, Цецо се оказа един абсолютен боклук. Особено с последното, аз работя с по-високоинтелигентни жени от поп-фолк певиците. Благодарение на дамите от поп-фолка стана известен, благодарение на тях е в предаването, а той им се изплю в лицето най-нагло.

Адски нервен, притеснителен, нелогичен в действията си. Говори без да влага мисъл в действията си, мишкарско и елементарно поведение.

То бива да си жалък, ама то мина всякакви граници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...